• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co jsou to bytové parfémy? Máte zkušenost?

1. listopadu 2009 
Ahoj, našla jsem při nakupování dárků stránku Nemáte s tím náhodou někdo zkušenost? Zdá se mi to docela dobrý, sem si říkala, že bych tím mohla obdarovat alespoň část rodiny :slight_smile: a měla bych to z krku. Ale zase nechci koupit něco na slepo. Tak jsem si říkala, že se raději zeptám. díky moc
31. říj 2009 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Bytové parfémy jsou vůně do bytu,které můžeš aplikovat volně do prostoru, ale i na předměty, záclony nebo do odpařovače na topení atd.Já jsem na vůně úchyl,mám doma několik druhů a používám.
31. říj 2009 v 00:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo, já jsem se právě dívala, že jsou tam nějaký difozory, do kterých se zasunou tyčinky a vůně se uvolňuje postupně. Ještě jsem tam našla nějaký vonný kamínky, to se mi taky líbilo. Jen nevím, jak jsou ty kamínky napuštěný tou vůní. S tím máš taky zkušenost?
31. říj 2009 v 00:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. lis 2009 v 18:41 • bytove.parfemy
nevím teda, ale trochu mi to přijde jako reklama - první příspěvek od čerstvě registrovaného člena a najednou je tu prodejce.... :( nechám na adminech, ať sami posoudí...
1. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. lis 2009 ve 20:50 • bytove.parfemy
Urbi mam rovnaky nazor.Strasne priehladne.
1. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
1. lis 2009 ve 22:53 • bytove.parfemy
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
20. říj 2011 ve 23:45 • ivetta1
Tvůj příspěvek