Co koupit rok a pul staré holčičce?

0kaja
3. pro 2018

Ahojky holky, chci se vás zeptat co koupit malé 1,5 roku staré princezně 🙂 Zatim mám gumové kostičky a dřevěnou vkládačku :D
Malá je hodně akční a ráda všechno zkoumá 🙂
Budu ráda za každy nápad, přece jen uz moc času neni :D

radecka1
3. pro 2018

Nákupní košíček, kočárek a panenku, knížky, krájecí ovoce, Duplo, houpacího nebo skákacího koníka nebo jiné zvířátko, dřevěnou mašinku, modelínu, ...

sudylichozrout
3. pro 2018

@0kaja obrazkove knizky, kosticky, prvni malou motorku (odrazedlo), boby... Je toho hodne 🙂

zrzeckas
3. pro 2018

Ja kupovala male pejskovo umyvadlo 🙂

zmrzlinka
3. pro 2018

Panenku miminko s flaskou.U dcery je to od roka top.Pak duplo a leporela od Svojtky.

bayt
3. pro 2018

@0kaja Albi kouzelné čtení

kachna_b
3. pro 2018

Akúkoľvek knihu z minipedie od Svojtky. U nás majú úspech všetky

maminkaha
3. pro 2018

Mam holcicku 17 mesicu, mezi nej hracky patri kocarek, panenka+ lahvicka s mlickem, zehlicka, vkladacky, navlekani krouzku na tyc, Lego Duplo vlacek, ktery sam jezdi, odrazedlo, plastove nadobi. K vanocum dostane stavebnici Quercetti Daisy, interaktivni kocicku.

romaz
5. pro 2018

Já určitě doporučuji nakladatelství Svojtka a knížku Jak to žije na zahradě. Velké obrázky kluka a pejska, knížka má pohyblivé obrázky a je řekla bych dost pevná, cca 6 stran-akorát pro malého prdolku

alex97
22. lis 2022

Já mám: vkládačky,Svojtka knížky,panenku,kočárem,kuchyňku, ovoce na krájení,hračky na písek,boby,vodolepky,duplo,mazací tabulka,příbor,ručníčky,koberec se silnicemi,povlečení a ložní prádlo. (Celá rodina)

Narozeniny měla v říjnu a to dostala: tatrovku,utukutu houpačka,houpaci medvěd,Svojtka knížky se zvuky,odrážedlo,tahaci hračka,tatrovku malý auto,interaktivní kostka,FP robot,FP xxl kroužky,hrácí pianko.

A stejně si nejvíce hraje s plastovou interaktivni kostkou z lidlu .. 😀