Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co na štědrovečerní večeři pro těhulky?

jarunkaxyz1
21. pro 2010

Milé těhulky, řešíte nějak zdravěji přípravu štědrovečerní večeře? Jaký názor máte na domácí bramborový salát s majonézou a třeba vinnou klobásu? Budete si jej odpírat? Díky za názory!

brisalek
21. pro 2010

Nechapu proc bych si je doprat nemela?. Kdyz jsem byla pred 2 roky tehu jedla jsem vse🙂. V tehu jsem nejedla jen plisnove syry, syrove ryby a snazila se jist potraviny cerstve bez Ecek, hodne zeleniny, ovoce, plnotucne cerstve mleko ne krabice......ale zase to neprehanet🙂 Stedry den je jen jeden den v roce.

brisalek
21. pro 2010

Jo a jeste nemocni, male deti a tehotne a kojici zeny byli vzdy vyjmuti i z pustu🙂

vojtisek2007
21. pro 2010

já už na stědrý den byla těhotná 3x a pokaždý jsem měla klasiku - řízek a salát....i šampáněm jsem si připila 🙂

petrunka01
21. pro 2010

já jsem v 9.týdnu a rozhodně si nic odpírat nehodlám.Už se moc těším na salát a řízek (ryby nejíme).Jen se prostě nebudu přecpávat.V prvním těhotenství jsem byla taky v prvním trimestru na Vánoce a tohle mě ani nenapadlo,že bych si měla odříct dobrou večeři...

katzi
21. pro 2010

ani já si nic odpírat nebudu. Na večeří si dám klasicky rybí polívku a kapra s bramborovým salátem. A na lepší trávení dvoječku bílého s vodou 😉 Jen se během celých svátků budu snažit trochu víc krotit v jídle než obvykle, přece jen termín porodu je až v dubnu, tak ať se do té doby unesu 😀

editah222
21. pro 2010

Teda taky mě nenapadlo, že by si těhulky nemohly dát na Štědrý den do nosu. Já teda budu bez cukroví(těhu cukrovka), ale kuřetem se nacpu a trochu salátu si taky dám, stejně tak jako si přiťuknu šampíčkem. 😉

k.jolanka
22. pro 2010

odpírat?? a proč? 😅 dokud jsi těhu, tak si dej co se do tebe vejde, protože jestli budeš kojit, tak už to tak nepůjde 😀 já jsem jedla úplně všechno jako těhule, měla jsem i játra, plesnivé sýry, houby..prostě vše co najdeš na netu, že by se nemělo, samo že jsem to jedla v malé míře, ale nic jsem si teda neodpírala a vánoce jsem si co se týká jídla fakt užila...byly jsme na vánočních trzích, kde jsem se prala langočem, klobásou, do toho trdelníkem, mńam mňam 😀 ale jestli se toho bojíš, tak si dej místo majolky třeba bílý jogurt...a té klobásy té bych se teda vůbec nebála 😀

bertica.h
22. pro 2010

nič som si neodopierala..prečo aj?

bellka
22. pro 2010

Tak já si taktéž , jako většina tady, nehodlám vůbec nic odpírat, miluju manžílkovu rybí polívečku, už se těším na kapra i na bramborový salát 😵 Nejím akorát to, co se v těhu nesmí nebo spíše nemělo by, ale to i proto, že to nejím ani normálně 😉 Takže dobrou chuť a šťastné a veselééé 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli