• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co obnáší založení mateřského centra?

11. dubna 2010 
maminky máte s tím některá zkušenosti???díky moc
12. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu také ráda :slight_smile: ...nehodlám tedy zakládat, ale zajímá mne to :wink:
13. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to záleží na tom .... chtěla bys založit občanské sdružení nebo jakou právní formu?
15. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co je lepši???moc tomu nerozumím když bliží info mi písni na mejlík
15. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky by mě zajímalo co je potřeba všechno zajistit za povolení atd.Zkrátka kde začít?
17. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj souhlasím taky prostě vše
18. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
potrebujete kvalitni prostor, zalozit nejlepe obcanske sdruzeni a jako podmonku cislo jedna pracovity, nekonfliktni kamaradky:slight_smile:
4. dub 2010 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani,nepotřebuješ prakticky nic :slight_smile:

stačí založit občanské sdružení - iedální právní forma
pak sehnat prostory,což považuju za velkou potíž - pokud jsou pěkné,je nájem vysoký, poku nízký,jsou příšerné (loklita,dostupnost,okolí, sociálky) .....něco může pustit město ..ale u nás jsou třeba bez vyhovujících prostor a tudy cesta nevedla
financování - i ten nízký nájem je třeba zaplatit - město nebo ministerstovo obvykle přispěje jen na již běžící aktivity (mi se sice podařilo ukecat něco dopředu,ale bylo to spíše symbolické než něco,na čem se dá stavět) ...no a paknějakégrantíky z eu -ale tojepotřeba umět napsat (navíc výzva vhodná pro tyto účely k 30.3.skončila) ...na úhradu jen z kroužků bych nesázela - sačísi vzít kalkulačku a počítat ....sponzoři jsou fajn,ale je krize a zatím není nic,co jim krom nadšení můžete předvést
no a jak píše syraell - dobrou partičku lidí (když se dělá něco od srdce,oni se na tebe nalepí-ozkoušeno-jde to snáz než ty prostory a peníze :slight_smile:)
a pak už jen zřídit prostory a vymyslet kroužky,přednášky,zajistit lektory ....
11. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek