• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co pro manžela k třicetinám? Poraďte

10. ledna 2011 
Ten můj by určitě ocenil závodění v motokárách nebo jiný autozávod, který by mohl sám pilotovat :wink: Ale ještě mu 30 nebude, tak si musí počkat :grinning:
31. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí

Já sem manžílkovi už dvakrát dala k narozkám výlet... dostal pěkně vytištěnou verzi celého plánu... kam se pojede, co kde uvidí... kde budeme spát atd... vždy to mělo úspěch... a užila sem si to i já :wink:
31. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všichni, obnovuji tuto diskusi (po 2 leté odmlce) a prosím o radu a tip na dárek pro manžela k narozeninám ! Co jstre svým polovičkám vymyslely ??? Díky !!! :sunglasses:
30. kvě 2010 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ten můj se ted z koupelny ozval - KOLO! :grinning:
30. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Sex na neobvyklém místě a super hodinky :wink:
30. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
asi nějaký zážitek je nejlepší...taky už jsem dávala let na paraglidingu...a mělo velký úspěch
30. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všichni , tak v květnu se to obnovení diskuze nepodařilo,. tak třeba se to podaří ted...manža slaví koncem ledna...nemáte tip? Mě by navadilo třeba i nápad na naetradiční dárek z jídla, nebo z pití, enbo já nevím co...ty zážitky jsou super, ale jsou pro mě dost drahé...z mé mateřské těžko ušetřím na seskok padákem , nebo na víkendový pobyt někde na konci světa.... :frowning2: i když by manža byl jistě nadšený....
dort mu asi nějaký udělám, ale jinak mě fakt nic nenapadá a navíc on nic nepotřebuje!!A koníček? je pořdá v práci, takže to je na prd...poradte holky, jediný na co ho můžu utáhnout je fatk snad to jídlo :grinning:
6. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@stazina, můj manžel má za měsíc třicetiny :slight_smile: a ode mne má teda zájezd do Alp. Společně jet nemůžem, ale pojede s kámošema, tak si to určitě užijou :sunglasses: .
Ale pokud chceš inspiraci a něco finančně dostupného, tak sleduj skrz.cz :wink: . Je to teda zrádný, já bych tam koupila první poslední :grinning: , ale fakt se tam sežene všechno možný.
Máme vyzkoušenou luxusnější restauraci a byli jsme moc spokojení. Teď máme jít s kamarádkou na sushi a pro rodiče k výročí jsme tam kupovali pobyt v jižních Čechách se zaměřením na relaxaci a bio :slight_smile: .
7. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
manžel dostal let balonem a svíčky jsem mu zapíchala místo do dortu tak do jeho oblíbené vánoční štoly :grinning:
7. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem mu kupovala permanentku na masáže :wink:
8. led 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj...
@berynka
@elischka
@crca díky za inspiraci.....já stále přemýšlím a zatím jsem jen vymyslela dort...bude takový netypicky :grinning: a pak kalhoty maskáče..no, ale t o prostě nemůže být ten hlavní dárek..t.y kalhoty bych mu koupila stejně, protože ty co nosí už má dorvaný.., no ještě pobrouzdám po netu, dkyby jste na něco přišly....ráda si počtu:slight_smile:)
díky
8. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já si dneska uvědomila, že mamka má letos padesátiny...kdybyste měl někdo inspiraci i k této události, určitě se ráda nechám inspirovat...děkujiii...
8. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Můj muž dostal ode mě, syna a jeho bratra let balonem
8. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@stazina ono taky záleží na tom,kolik to u vás stojí...Tady u nás na tom malém městě jsem za 10x masírování zad a krku dala 1800kč,takže to ještě šlo :sweat_smile:
9. led 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@elischka ahoj...naše mamka měla padesátku loni a ona je ten typ člověka, co raději dostane levný dárek od srdce, než věci do domácnosti, zalté řetězy atd.....takže jsem jí sestavili veliké fotoalbum s lidma, kteří ji mají rádi, podporujou jí atd....byla tam zahrnuta nejen rširoká rodina,a le třeba i kamarádky, spolupracovníci, spolužáci ze základky, s kterýma si často vola...atd...vždy na jedné stránce byla fotka a přání od toho člověka...nebo nějaký vzkaz, nebo třeba jen.,,mám tě ráda"
Mamku to moc potešilo, byla dojatá , kolik lidí na ní myslí.....
Byla to docela honička to sehnat a všechno zařídit a, le výsledek byl fakt dobrej...

@crca jojo , to docela jde....jen nevím, jestli by tam manža chodil...stěžuje si na záda, ale dokopat ho tam....znáš některý chlapy :confused:
10. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, můj dostal k 30. originál kresbu od Igora Zajíčka ... já vtip vymyslela, on ho dotáhl k dokonalosti :sunglasses:
10. led 2011 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@stazina super nápad, ale já znám jen pár jejích kolegyň, kamarádek a vůbec nedokážu odhadnout, jak by se k tomu ty lidi postavili a bylo by i dost těžké to zorganizovat, protože bydlíme dost daleko od všech.o( Každopádně věřím, že tohle by jí udělalo radost, to je pravda.o) Možná to zkusím udělat jen v kruhu rodinném....uvidíme, děkuji za tip!
10. led 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek