• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co se vám v životě nejvíc povedlo? Mně dcera

5. června 2008 
No jak se nám 5.2.narodila dcera Kačenka, tak te´d vím že to jistojistě je ona....
3. čer 2008 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Vybrala jsem si toho pro mě nejlepšího chlapa na světě :wink: :grinning:
3. čer 2008 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
nejvíc když se mi narodili děti :grinning:
3. čer 2008 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no přece náš andílek, tímto chci poděkovat manžovi za výbornou spolupráci při výrobě :wink: :grinning: :grinning:
3. čer 2008 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
majina :grinning: :grinning: :grinning: souhlas
3. čer 2008 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám dvě nej...napřed toho mýho chlapa, na kterýho jsem tři roky čekala a pak s přispěním tich správných kapek :slight_smile: naše sluníčko :wink: (jeden bez druhýho by nikdy nebyli)
3. čer 2008 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne teda prijde, ze mimino neni nikterak moje zasluha, proste jsem mela jen tu cest, ze jsem dostala prilezitost, aby u me ten clovicek nejakou dobu pobyl a ja mu mohla neco predat. Spis obdivuju ty sily prirody, co dokazou neco tak slozityho a uzasnyho stvorit.

Ale chlapa mam taky nejlepsiho na svete a pak se mi povedly dobry veci v praci (vyzkum), tak z toho mam radost, protoze to uz je snad fakt moje zasluha :slight_smile:
3. čer 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
gedren: mam podobny nazor :wink: mala je sice veelka sikulka, ale ta vyrobni cinnost nebyla narocna :sunglasses:
jsem rada, ze se mi povedlo vypracovat se za 2 roky z chronickeho zacatecnika v anglictine na pokrocily stupen a uplne zmenit obor, ve ktrem jsem moc spokojena :wink:
3. čer 2008 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no možná se to mohlo jmenovat ž čeho máte největší radost, ale je to tak, je to úžasný že něco takovýho vůbec může vzniknout....
3. čer 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mne se nejvic povedlo zmenit sebe a svuj postoj k pravde a lzi, ktery mi byl nasilim vstepovan od mala debilnim otcem, nejvetsi zasluhu na tom ma ale muj muz, ktery mi dodal to,co mi nejvic chybelo - sebevedomi.
3. čer 2008 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kristi: jo sebevědoí, to mi taky chybělo a děkuju za něj třeba i kamarádkám tady na MK, oni budou vědět :grinning:
3. čer 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Potkat svého supr chlapa,mít Aničku a dodělat při tom školu :grinning:
3. čer 2008 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím, že máme zásluhu na tom, jaké jsou naše děti...hodně jsme mohly ovlivnit v těhotenství. Kdybych celý těhu třeba pila vodku, tak by asi můj syn nebyl takový, jaký je :slight_smile: ...takže se mi povedl :grinning:
3. čer 2008 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
u me je to jednoznacne to, ze se mi podarilo sbalit meho manzu pred nejakymi sesti roky :grinning: ...no a samozrejme Michaelka, ale je to spis takove klise, jak se rika "ta se vam ale povedla" :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a taky se mi povedlo sehnat chlapa, s kterým bych tu naši malou chtěla mít
protože se mi to nedařilo předtím
3. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
nejvíc? mně se nepovedlo nic
ale kdysi pár let zpět jsem zachránil život

ale z celkovýho pohledu asi nic
4. čer 2008 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ty negativisto :angry:
4. čer 2008 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi, tak něco se mi povedlo, ale nedokážu říct, co nejvíc .. nemám měřítka
spíš, co jsem pokazil, to bych psal víc :slight_smile:

negativista občas .. ale málokdy ... no i když poslední dobou víc
4. čer 2008 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak vidis, i malo staci aby ze sebe mel clovek lepsi pocit.....do smrti casu dost, treba jeste neco stihnem :grinning:
4. čer 2008 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
nobody - náhodou....kdo může říct, že zachránil život...to je super! :slight_smile:
4. čer 2008 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristi, tak to se Tvemu muzi fakt krasne povedlo, pises na kone dost casto :wink: a Tvoje nazory jsou zdrave, sebevedome, dobre...takze jo, klobouk dolu, manzel je dobrej :slight_smile: a Tvoje sebevedomi je v pohode :slight_smile: .
4. čer 2008 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
maart, dekuju...to fakt potesi, trvalo mi to dlouho, opravdu jo.... :wink:
4. čer 2008 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
achoj ze se mne narodili tri zdravi lumpicii :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2008 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi ... vždycky se dá něco stihnout, to zas jo
fajn
4. čer 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mě se povedlo sřátelé, několikrát jsem si spálila hubu.....
4. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nebudu psat,ze se mi povedla dcera,protoze to neni moje zasluha,ale toho nahore:slight_smile: ale povedlo se mi zachranit zivot 3 leteho chlapce v roce 2003... utopil se...dala jsem masaz srdce a umele dychani a naskocil...ale to taky bylo s pomoci Bozi :slight_smile:
4. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem pred dvema lety zachranila 6mesicni miminko od smrti ...
4. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
cauuu,ja cekala,kdy se tu objevids s tvym pribehem:slight_smile:
4. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar ,ale pitvat to nebudu uz :grinning: kazdej dobrej skutek je po zasluze potrestan :grinning:
4. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
4. čer 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo jeste se mi povedla nejlepsi Tikka Masala na svete teda aspon me :grinning:
povedlo se mi naucit cizi jazyk a jeste se mi povedlo se v 18ti letech se osamostatnit od rodicu a nebejt na nikom zavisla materialne..povedlo se mi prekrocit stin me minulosti a zacit znova..
4. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek