Co to sakra je?

2. únor 2023

Omlouvam se, ale nemá někdo ponětí, co to sakra je? Našla jsem to v lednici v par dni zapomenutém rajcatovem protlaku…ten samozřejmě letěl, ale nic podobného jsem ještě neviděla. Teď jen doufam, ze se nemusim bát
Díky předem kdyžtak za zkušenosti, jsem jen zvědavá

nazka
2. únor 2023

Plíseň?

klokanka31
2. únor 2023

Že by plíseň?😃

rejalin
2. únor 2023

No nevím, já bych to radši odnesla k sousedům do popelnice, co kdyby se to chtělo vrátit 😃

Ale fakt je, že takovouhle plíseň jsem ještě také neviděla 🤔

janule0123
2. únor 2023

Čeho se bát když si to vyhodila ? 😎plíseň … nic prekvapiveho

vrabcak0007
2. únor 2023

koukni na serial Last of us, at vis, jak to bude pokracovat...tohle je jen zacatek 😎😁

klokanka31
2. únor 2023

@vrabcak0007 Super seriál 👍

marge_s
2. únor 2023

Co to je, nevim (jakoze houba to bude), ale zjevne tim byl kontaminovany ten nastroj, kterym bylo do protlaku rypnuto 🤔

exbordelar
2. únor 2023

To bile je plisen a to hnede bych rekla ze to je krasna kolonie nakultivovanych bakterii 😁

marge_s
3. únor 2023

@exbordelar ja jsem si na prvni pohled rikala juuu stafylokok, tak hlasuju taky pro bakterie 🤣

tereza0111
3. únor 2023

skoda, ze nemame lepsi fotku :D Ja bych dala do hry hlenky, i kdyz je mi zahadou, jak by se tam dostaly :D

marge_s
3. únor 2023

Tak zakladatelko, s pravdou ven, cim jsi do toho hrabala :D oliznutym nozem? Prstem?

te_reza
3. únor 2023

To je protlak s novou formou života. Já bych to bejvala sledovala, co z toho bude. Evoluce 🤣

autor
3. únor 2023

Díky za odpovědi :D asi vazně bakterie....už si vážně nepamatuji, jak jsem s tím protlakem zacházela...ale je dost možné, že třeba olíznutou lžičkou, nebo tak něčím...no nenapadlo by mě, že je to z toho....vždycky si říkám, třeba ho ještě zítra, nebo pozítří použiji..no nestalo se to asi nikdy
Ted už pokaždé po otevření poletí rovnou do koše :D

amazonkajanik
4. únor 2023

No, nejlépe zpracovat ihned a vše. Nebo dbát opravdu na to, aby se obsah odebíral čistým příborem ...