• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co Vás na člověku (žena/muž) zaujme jako první?

14. července 2008 
Začnu já,když dovolíte :wink: :
Z velké části jsou to ruce,pak následují oči,postava,................u maminky s kočárkem miminko. :grinning:
A co Vy?
8. črc 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nehty jsem ujetá na čistotu a upravenost nehtů jak na rukou tak na nohou. Ne že bych chlapa na prvním rande svlíkala z bot a lupou mu koukala jestli tam nemá špínu ale prostě ostříhané vyčištěné žádná fuj suchá popraskaná kůže na patách. A na rukám pokud možno ne mozoly i když zrovna ten můj chlap je z posilovny má ale budiž už jsem si zvykla :sweat_smile: Prostě u lidí většinou první koukám na ruce a nohy pokud nemají teda ponožky :grinning:
8. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukám jako první na tvar pusy. Ta pro mně určuje "hezkost" nebo "ošklivost" obličeje a to u ženský i u chlapa. Potom oči a potom postava jako celek.
8. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hlas.
8. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
elana takže jedině Agáta Hanychová s hlasem Káji Gotta :grinning:
8. črc 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud to je o vzhledu, tak na chlapovi oci, ruce a rty....usmev...
na zensky vlasy, oci, rty...
8. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by byl hrozný hybrid:grinning:
8. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
elana no ale zajímavý ne?? :grinning:
8. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já taky první na rty. Občas si připadám, že to už musí být blbý jak zírám na pusu a ne do očí. Agáta Hanychová teda nepatří mezi moje oblíbence rtu, ale špulit je umí dobře.
8. črc 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked vidim nejaku zensku:
1.jeziiiin ta ma vecsie(mensie) cecky ako ja
2. uff ta ma ale super postavu aj ja chcem/ resp .tak ta vyzera dufam ze aj tak neskoncim.
3.ten zbytok:grinning:

a ked je to zena s kocikom:
zaujima ma len malinke:slight_smile:

ked vidim chlapa:
kaslem na to ako vyzera..snazim sa ho spoznat a poznat jeho VNUTORNE krasy :wink: :dizzy_face:
8. črc 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja na chlapovi oči a potom ruky, ale tiež podľa hlasu a tónu reči sa dá veľa vykukať
a na žene oči a vlasy, to mi napovie ako sa o seba stará a tiež na oblečenie, ale nemusí byť najnovšej m´dy alebo značkové, ale či je čisté, vyžehlené a tak. :slight_smile:
8. črc 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na chlapovi celkově tvář a pak ruce a nohy, přesně jak píše autorka :grinning:
8. črc 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já na chlapovi zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: miluju, když má chlap oblejší zadek, jako má můj mužík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A na ženské?? asi postava :wink:
8. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proste xicht jako celek - ani u lidi, ktery hodne dlouho znam, nejsem schopna rict, jaky maj vlastne oci a tak :slight_smile: A koukat na ruce me nejak vubec nenapadne, to spis pak me nahodou prasti do oka, jestli ma nekdo tlapy a nekdo kostlivci prstiky. Babam nekdy zhodnotim postavu, no a tem s miminem samozrejme mimino :slight_smile:.

No a u chlapa zblizka je nejzajimavejsi, jak voni, ale to je nekdy lepsi nevedet, pac pokud voni dobre, tak to jsem ztracenaaaa...;)
8. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren, ty si tehuuu? congratulatioooon :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik :slight_smile:
8. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gedren máš pravdu, jak voní je taky důležitý, to miluju i já :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mužských charisma, někdy mě samotnou překvapí, jak se mi líbí neprvoplánově zajímaví chlapi, pleš, stáří ani jiné "nedostatky" nevadí, když má zajímavý pohled a kouzlo.
U bab hodnotím nejdřív asi vnějšek, páč je to konkurence, pak až hodnotím, jaká z ní jde energie.
A Agáta Hanychová se mi nelíbí, postava supr, ale ten obličej? Úsměv má jak Mickeymouse a vypadá jak tuctovka.
8. črc 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se vždy nejdříve dívám na boty :sweat_smile: :sweat_smile: Podle mě boty o svém majiteli hodně napoví :pensive: Jsem asi moooc divná :sweat_smile: :dizzy_face:
8. črc 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
f.nino, já co jsem maminka, tak ani nevím, co si na nohy beru ... tak nevím, co to o mně vypovídá. :grinning: Asi, že nemám čas na kraviny a koukám, zda mám na cestu ven sbalené vše důležité. :grinning:
8. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, tak já jsem klasickej dolňák, jako první (no tak zcela ne, ale zpravidla jo) koukám na nohy a pak na zadek. Prostě koukám od zdola nahoru :grinning: . Co se týče třeba prsou, je mi vcelku jedno, jaký jsou. Jo a strašně se mi líbí holky s hodně krátýma vlasama. No a při bližším kontaktu (nemyslím zrovna tělesném) mě pak už zajímá nebo zaujímá, jaká je, velký plus je sečtělost he, he. Ale jelikož jsem v podstatě plachej, tak k bližšímu kontaktu moc nedochází, takže spíše koukám zpoza rohu :grinning:
8. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oči a ruce - u chlapa
Oči a vlasy - u ženský
:slight_smile:
8. črc 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čo ma na sebe ja mam taku deformaciu kukam na latku ušitie a kvalitu podotýkam nie som krajčirka iba ma bavi moda tak preto
8. črc 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
u muža postava a vizáž
u ženy hlavne postava a oblečenie a rada sa porovnávam, či som chudšia alebo tučnejšia :grinning: :grinning: :grinning:
potom mám dobrý dôvod na chudnutie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U muzov najprv pozeram na boty az potom na tvar :grinning:
9. črc 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mužů i žen mě musí zaujmout to jejich osobní zvláštno,charizma....když to člověk má tak si ho všimnu a teprve pak se zadívám na jeho těl.schránku a hodnotím:
1,oči(zda jsou přímé,stydlivé,raráškovské...)
2,ruce(vizitka každého)
3,postoj těla
...................vždyť přece každý je krásný,ale prostě jinak! :slight_smile:
9. črc 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zene vacsinou vlasy,makeup,chodza a na muzov zadok,oci :grinning:
9. črc 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mužov si všímam najviac oči,potom postava a štýl oblečenia. U žien postava, make up a pod. ženské záležitosti.
9. črc 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pohlad, oci a celkove spravanie a humor... :grinning: :grinning: :wink:
9. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
no... u muzov... ako prve oci, hned potom ruky, nechty a v neposlednom rade studujem (pri vhodnej prilezitosti ) prsty na nohach :grinning: no a dolezity je aj zadok :wink: (nepoznam nic horsie, ako chlap s velkym zadkom :sweat_smile: )
a u zien.. asi vlasy, tiez nechty a vzdy mi nejakym sposobom padnu do oka zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nechapem, ako moze niekto chodit na zuboch s povlakom nahrubo :zipper_mouth: :zipper_mouth: - tam uz nemam naladu sa dalej bavit ) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U chlapa oči a celková postava (nemám ráda malé a vychrtlé :grinning: )
U ženské vlas, postava, oblečení
9. črc 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek