Co vybrat mámě k narozeninám?

majaja2016
18. říj 2016

Ahoj holky, sedím na počítači a vybírám dárek mamce. Má kulaté narozeniny tak si dávám záležet. Chtěla bych ji hodně potěšit, protože je to přece moje máma. Máte nějaké tip, co vybrat? Nějakou drobnost už mám, ale vybírám dám 🙂

lluciinkaaa
18. říj 2016

@majaja2016 ahoj pokud jsi maminkou ty sama vím jak hezký potěší velká (třeba A 2 formát) foto vnoučat a zaramovana ve skle. Já osobně jsem mamince k 60 dala velký Darkovy koš s tím co má ráda a foto mých děti

lluciinkaaa
18. říj 2016

@majaja2016 pokud maminkou nejsi udělá radost poukaz třeba víkend v lázních nebo masáže 😉

kattulka28
20. říj 2016

ahoj a nebo třeba kalendář z fotek vnoučat. Já dělám nějaký kalendář skoro každý rok. Ve foto shopech už máš většinou šablony, takže to jde samo. Loni jsem ještě kupovala super deštník. Obal vypadal jako lahev a mamka z něho byla nadšená.

majaja2016
autor
23. říj 2016

O fotkách jsem přemýšlela 🙂 chceme se nechat s rodinkou teď v listopadu vyfotit, takže bych pak nechala udělat pár fotek a dala do nějakého hezkého rámečku. Kamarádka mi ještě poradila ať třeba koupím nějaký voucher s víkendovým pobytem. Loni kupovala rodičům a byli nadšení. Takže to je taky dobrý tip 🙂

kattulka28
25. říj 2016

Zkus mrknout do nějakého hobby obchodu u vás, kde určitě rámečky koupíš. A nebo pro inspiraci na www.designoutlet.cz mají tu krásné věcičky včetně rámečků na fotky. Vouchery jsou taky perfektní dárky. Vybrala jsem pro sestru kosmetickou péči. Ale kupuji občas i sobě nějaký ten poukaz 🙂

majaja2016
autor
25. říj 2016

Určitě nechám udělat nějaké fotky a dám je mámě do hezkého rámečku 🙂) ještě vyberu nějakou drobnost do bytu a rozhodla jsem se, že zkusím něco vyrobit sama :D

jemnostpan
26. říj 2016

Ahoj, jako obecně vhodnej (téměř pro každýho), resp. každýho potěší např. gastro zážitek.
Mrkni na toto: https://www.rajzazitku.cz/degustacni-menu
já si to teda celkem užil.