Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
lenickamimi
autor
16. bře 2020

Tak a je to tu u nás ve fabrice jsou už 4 lidí nakažení 🤷‍♀️

xenie131
16. bře 2020

taky nam psal svagr ze je ode dneska v karantena. taky meli nakazenyho v praci... nic prijemnyho...

barcachejn
16. bře 2020

Ja si myslim ze fabriky se meli zavrit alespon na 10 dni jako prvni... Tam je preci nejvice lidi na pracovisti dalo se to cekat ze se to tam zacne objevovat🙄 kazdopadne preji hodne zdravicka at se vam to vyhne🍀

lenickamimi
autor
17. bře 2020

@barcachejn ja jsem odešla z mé vlastní vůle mám v Česku děti a kvůli debilní firmě nehodlám riskovat to žádná práce za to nestojí 😠 moc děkuji a přeji vám totéž 🍀

ragdolllegend
17. bře 2020

@lenickamimi a kde? Manzel dela v H.lle v M.helnici, okolo jsou pozotvirane obce v karantene a u nich to nechtej porad zavrit:/

lenickamimi
autor
17. bře 2020

@ragdolllegend ja jsem v Rakousku a tady jsou taky trotli nechcou to zavřít mají lidi sami odejít pak to budou muset zavřít

barcachejn
17. bře 2020

@lenickamimi Take moc dekuji🍀,dobre jste udelala,ja uz se modlim at porodim dokud ta situace neni jeste tak vazna 🙄

hermanka88
17. bře 2020

@ragdolllegend dělá ve výrobě?Já dělám pro ostravský vývoj, taky si myslím,že by to měli v Mohel na chvíli zavřít.Nechapu...

ragdolllegend
18. bře 2020

Praveze je udrzbar takze se pohybuje vsude:(

lenickamimi
autor
18. bře 2020

@ragdolllegend psala mi teď kolegine z práce že ani ten debilní šéf nehodlá fabriku zavřít tak jsem ji řekla že kdyby tak 30 lidi už ráno nepřišlo tak by to stejně zavřít musel idiot 😠😠

Sem začni psát odpověď...

Odešli