Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

kijir
9. kvě 2012

@angebot :Moooc díky 🙂 Kouknu na e-shop,ptž Prahu i Brno mám strašně daleko 🙂 Ale fakt díky 🙂

angebot
autor
9. kvě 2012

@kijir není zač, kukni tu http://www.oxalisdessous.cz/ 😉

angebot
autor
9. kvě 2012
fassy
9. kvě 2012

Tak holky, jsem se poměřila podle návodu na internetu a vypadá to na E-F, tož super ne? ☹
@kijir 🙂 Jsme na tom stejně 🙂 Sehnat dobrou podprsenku je opravdu umění, já jsem si do teď kupovala v Triumfu, mají i velikosti G, tak zkus tam. Vždycky mi seděly nejlíp a stojí od těch 700 do 1200,-Kč, což není taková hrůza a jednou za čas se to dá 🙂 Vlastně všechny podprsenky, které mám, tak mám z Triumfu 🙂 Budu tam muset zajet kouknout, jak dorazím do ČR 🙂

petapete
9. kvě 2012

@fassy jak jsem psala, mám D-E, podle některých těch měřících tabulek jsem to teď při druhým těhu a kojení dotáhla i na F😀.

KOukám, že tu můžeme založit klub prsatic😀.

A já hlásím, že dnes cvičit nezačínám - po noci, kdy mi Fifin spal vždy 20minut a řev, řev, řev...přes den jediný, kdy byl v klidu, tak buď při houpání v náručí nebo v (jedoucím) kočárku, jsem tak KO, že bych Jill rozhodně nezvládla😀. Starší syn má ve výtěru z nosu pneumokoka, takže samá radost a radost...myslím, že jen co vykoupeme a nakojím, tak půjdu spát rovnou s Filipem (v tu dobu jsem si chtěla zacvičit, ale fakt to dnes nedávám). Jo a nevím, jak těžký mají být činky - tak jsem si vymyslela, že na začátek vezmu YO sirupy, mají 0,7l, postupně to pak zvýším na litr mléka a pak příp. na litr a půlku PET😀

ilona_k
9. kvě 2012

tak hláším, že mám první den za sebou 🙂 docela se mi po cvičení třepaly nožky ale nejvíc bolely ruce 😀 akorát mám problém, že o víkendu nebudeme doma a budeme na místě, kde asi cvičit nebudu moct... tak jsem si říkala, že si to o ty dva dny prodloužím, mělo by to vyjít na stejno ne? 🙂 doma nemám činky, tak jsem si místo nich vzala 1,5 l pet flašky s vodou... Není to moc na začátek? Některý cviky pohoda, ale u některých jsem to moc nedávala 😀
Všem přeji hodně úspěchů a hlavně výdrž a pevnou vůli 🙂

angebot
autor
9. kvě 2012

@ilona_k 1,5 l je fakt moc, u toho časem umřeš, na začátek klidně stačí půl litrovka matonka třeba. jinak holky teď měli za super cenu činky v Tchibo, tak mrkněte kolem vás, jestli je ještě někde nemají, jsou fakt bomba!

http://www.tchibo.cz/Cinky-2-ks-p400012440.html

angebot
autor
9. kvě 2012

a fak jsme se sešly "prsatice" 😀 Já teda abych se taky podělila , tak mám 75 F, což je už fakt nehezký písmeno!! Při mé váze 60 kg a výšce 165 cm ☹((( A opravdu ty Chantelle podprsenky můžu doporučit, třeba ten Triumph jsem taky kdysi měla, ale časem z toho šly nitky, žmolky, lezla kostice, Chantelle mám třeba fakt i 5 let, a pořád jako nová.. a to jsem na ně narazila uplně náhodou, byli jsme na jedné akci a známá měla velký prsa a tričko s výstřihem a měla je tak krásně zvednutý, že jsem ji uplně záviděla 😀 Ten večer jsem zjistila, že nosím uplně blbý a malý prádlo!!! a ona mu pujčila tu svoji Chantelle 75 F a to byla prostě láska na první vyzkoušení 😀 Fakt zkuste, a už nebudete chtít jinak! 😉

ilona_k
9. kvě 2012

@angebot na činky jsem jukla, ale bohužel už je nemají... leda koupit přímo v obchodě... ale to nevadí, u nás v Blansku máme dost sportů, tak snad nějaký vyberu 🙂 mně teda po dnešku dost bolí ruce i nohy... bylo to další den lepší?

angebot
autor
9. kvě 2012

@ilona_k první den bylo peklo, nemohla jsem chodit, ani věšet prádlo 😀 druhej den už o něco lepší, a pak den o de dne fakt čím dál víc v pohodě, je to vážně jen na zvyku 🙂

fassy
10. kvě 2012

Holky, takže 9 dní za mnou 🙂 Je to opravdu každý den lepší a lepší. Ze začátku mě všechno bolelo, v sedě byl problém si dosáhnout na špičky a jela jsem z posledních sil a teď to v klidu zvládám, druhý den nic nebolí a dosáhnu na špičky prstů 😀 Takže fakt pohoda 🙂 Jen tak dál 😎

verusa22
10. kvě 2012

Tak holky. Třepu se jak ratlik je zo masakr. Včera jsem necvičila takže jedu od začátku. Boli mě stehna třepou se mi a to mám 20 min po cvičeni. Co vás nejvíc bolelo? Snad cvicim dobře.
A ted týden tedy 7 dni level 1? A pak dalších 7 dni level dva? Atd?

Vy teda mate koziska;) tén kdo nema zádný (já) si stěžuje a chce větší a vy prsatice menší 🙂 si nevyberem.

Musím si koupit cinky cvičila jsem s mlikama😀 a snad sousedi nebudou drzkovat jak tu skaču;)

Já teda jsem abnormálné roztekla. Jak jsem dala dolu tech20 tak mám všude VŠE povoleny. Hnus.
A vy uz zmeny pozorujete?

gabrielaa
10. kvě 2012

@angebot @ilona_k já taky cvičím s 1,5 l a docela pohoda 😀 pak jsem si jeden den vzala litrovku a jako bych v těch rukách nic neměla 😀 😀 a ty jsi z Blanska?
@verusa22 jeden level je 10 dní 😉 😉 ale klidně to cvič tak dlouho, dokud ti nebude připadat, že už ten level zvládáš 😉

ilona_k
10. kvě 2012

@gabrielaa tak to seš dobrá, asi máš fyzičku 🙂 no já jsem dneska zas cvičila, ale bolest nohou a rukou děsná... asi jsem to včera přepískla 🙂 nebo spíš nemám fyzičku 😀 jj jsem z Blanska, koukala jsem, že bydlíš nedaleko 🙂

angebot
autor
10. kvě 2012

holky já jsem nešťastná ☹ Budu to muset na chvíli přerušit a začít pak od začátku, asi mě klepne! Ale tím cvičením se mi spozdil menzes, takže jsem dneska 43.DC a furt NIC!!! ☹ Zítra si nechám v práci pichnout agolutin a začnu zase ode dne 1. LEVEL 1 !!! Fakt mě jebne ☹

gabrielaa
10. kvě 2012

@ilona_k já už před tím cvičila, takže to bude možná i tím 😉 já pocházím ze Senetářova, teď bydlím v Kanicích a do BK jsem chodila 8let na gympl ))
@angebot tak je u mě posledního půl roku normálka. o týden až 14 dní každý měsíc, ale konečně jsem si vybojovala hormony a tak se to snad zpraví 😀 a myslíš, že je to jako tím cvičením? já bych to takhle nepřerušila, když už jsi u 2. levelu 🙂

angebot
autor
10. kvě 2012

@gabrielaa no je to jediná změna, která u mě nastala a bavila jsem se o tom i MUDrem v práci, a taky říkal, že to může být tím, žr přestávat nemám, že si tělo zvykne časem. Jenže 43.DC je už fakt moc, tak už bych to fakt chtěla dostat jako 😀, takže zítra agolutin do prdelky mě nemine, a od soboty začínám asi od znova ☹ Nebo budu pokračovat v Levelu 2 a pak pojedu znova, nevím :-/ Každopádně mě to štve, chtěla jsem to zkusit "tak jak to má být" ☹((

angebot
autor
10. kvě 2012

ale jsem na tom pořád ještě dobře, kamoška si u 10.dne 1.levelu zvrtla kotník a má po srandě uplně 😀 chudák ale, to je na pytel fakt 😀

gabrielaa
11. kvě 2012

@angebot já tě obdivuju, že jsi psala, že ta 2 není tak strašná, pro mě to cardio uplný peklo 🙄 😀 posledních 5 minut jsem to dávala tak tak 😔

angebot
autor
11. kvě 2012

@gabrielaa no pro mě byla strašná i jednička, takže jako ten level dva mi přišel stejně šílenej téměř 😀 A to kardio je pro mě lepší než to hopsání v jedničce s těma mýma prsiskama 😀 Já dneska dám Level 2 po dvoudenní pauze, to zaručeně chcípnu 😀

angebot
autor
11. kvě 2012

@gabrielaa jo a chtěla jsem se zeptat, jestli se ti pozdí taky ta MS v souvislosti s tím cvičením? Já jsem dnes myslím 44.DC (už to ani nepočítám) a furt nic, tak už se chystám na agolutin ☹

gabrielaa
11. kvě 2012

@angebot nene, začalo to už před půl rokem, z ničeho nic opoždění každý měsíc, k tomu bolesti prsou, podbříšku a celková nevolnost..byla jsem i na krvi, jestli to není nějaký zánět, ale nic, preventivka taky ok, takže mi bylo řečeno, že se to upraví jedině hormonama (měla jsem koupenou i pupalku, různý bylinkový čaje a nic), jenže ty já měla zakázaný od dr z hematologie, takže jsem tam volala a ukecala ji, aby mi na gynekologii mohli napsat hormony, páč už se to nedalo 😖

angebot
autor
11. kvě 2012

@gabrielaa jo až tak? Takže máš nějakou hormonální substituci jako Proveru nebo tak něco jo? Já teda doufám, že po tom agolutinu mi to přijde a pak to bude zase ok 😀 No uvidím. Ještě si koupím radši další test na hCG, ale ty jsou tak nespolehlivý že si nechám příští týden nabrat raději ještě hcg z krve..
A hrozně se těším, až si dneska zacvičím!!! 😀

gabrielaa
11. kvě 2012

@angebot nene, dostala jsem přímo antikoncepci, protože jsem si řekla, že tak za rok bych se klidně i začala snažit o druhý s přítelem, takže do tělíska (který ještě do nedávna bylo jedinou povolenou volbou pro mě) nejdu a dostala jsem napsaný Eloine, byl problém to sehnat, ale zadařilo se, takže příští týden zanu brát asi po 4 letech hormony, doufám, že mě to nerozhodí ještě víc a nepodepíše se to na váze 😀

angebot
autor
11. kvě 2012

@gabrielaa no spíš aby ti ještě nenarostly prsa 😀 Já už antiko nechci, mě ty hormony dělají moc zle ☹

Jinak k tématu - dneska jsem zase cvičila Level 2 - a bylo to prostě fakt v pohodě! Asi jsem divná 😀

verusa22
11. kvě 2012

ahooj
Tak já mám druhý den za sebou.. bolí me mega nohy a pod pažama... nemůžu ani dosednout😀
Nevím jak vy,ale já jsem vždy opocená jak prasátko🙂

@angebot a nejsi těhule? když máš takovy zpoždění?

angebot
autor
12. kvě 2012

@verusa22 ze mě taky vždycky teče 😀 tak to má být! A těhule snad nejsem, u mě je to spoždění zatím jen 9 dní, a fakt to může být tím cvičením.. Tak uvidíme , zatím jsem v klidu 😉

verusa22
12. kvě 2012

@angebot ajó . No tak já mám druhý den za sebou... včera když jsme cvičila mega mě vše bolelo jak kdbyy řezalo. Dneska mam krizi bol to jak sviňa😀 takže nevím jak ty kliky pos.aný dám 😖

verusa22
12. kvě 2012

Včera mě viděl chlap jak cvičím a když mě viděl -upocenou s nasr.ným výraze radši nic neříkal. Jinak by se počítám smál🙂

angebot
autor
12. kvě 2012

@verusa22 mě včera zase psal švagr, fakt jsem se u toho zasmála:

Ahoj Deni, právě mi zkolabovala manželka při 19.minutě toho tvého cvičení. Jak se poskytuje první pomoc? Bude stačit pusa? Její první slova byla: "Ségra se mě chce zbavit". Vypadala fakt na umření.

😀 😀 😀 😀 😀