Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

marttule
22. led 2013

Mohla bych prosím také k vám do soukromé diskuse? potřebuji také od vás motivaci 🙂

verule80
22. led 2013

@marttule Taky ti to prijdfe jako nejlepsi level? a fakt me to prijde hrozne rychly... nejhorsi je asi posledni kardio a cviceni na bricho-nuzky 🙂

marttule
22. led 2013

@verule80 po prvním cvičení trojky mi to rozhodně přijde nejlepší a fakt to rychle uteklo, sice to je náročný, ale řekla bych, že fakt dobrý. A překvapilo mě, že jsem dala i to cardio s těma činkama. A dokonce jsem měla po Jill i sílu dát si ještě cvičení na břicho od Boba 🙂 tak mám ze sebe radost. A doufám, že už se pohnou i ty centimetry. Všechny tady píšete o pěkných cm úbytkách a já jen -2cm na břicho, -2cm na zadku a na stehnech vůbec nic, tak jsem z toho trochu v rozpacích...

yesu
22. led 2013

Holky a co až se docvičí ten měsíc, co pak? a co je Bob???

marttule
22. led 2013

@yesu Stáhla jsem si tohle video, kde se cvičí na břicho, je to na nějakých 10-11 minut a docela se to dá zvládnout🙂
http://www.ulozto.cz/xzza5af/bob-harper-beginne...
Až docvičím tak jsem si zkusila stáhnout cvičení Ripped in 30, to by mělo být na 4 týdny, cvičí se 6 dní v týdnu a pak zase další level. A nebo 6week 6pack, tak to musím ještě skouknout a uvidím pro co se rozhodnu - tedy pokud vydržím. Nechci si dávat zbytečně velké cíle a pak to třeba nedokončit...

jdemenato
23. led 2013

tak já včera opět necvičila.. jsem po IUI ,ale dneska už chci,..snad si tím nějak neublížím...?..cvičím týden a to cvičení mi včera chybělo!!

fassy
23. led 2013

@marttule Jsi tam přidaná.

Holky cvičila jsem Ripped in 30 i 6week a ani u jednoho nebyly takové úbytky jako u 30DS, proto to cvičím už potřetí 😀 Ripped je hodně podobný jako 30DS, není špatný, ale ty úbytky jsem tam neměla. 6week mě zklamal, na to, že je to cvičení zaměřené převážně na břicho, tak mi spíš přijde, že je na dotvarování břicha, né na hubnutí břicha. Takže na to, že se cvičí 6 týdnů byly úbytku skoro nulové ☹

Jinak mám za sebou polovinu L2 a už se těším na L3 😀 Ten se mi opravdu vždycky cvičil nejlíp 🙂

dropsy
23. led 2013

@fassy mohla bych taky do soukromé diskuze? Děkujiii

dropsy
23. led 2013

Ahoj holky, dneska mám osmý den. Včera jsem se snažila občas o tu těžší verzi, ale hned na začátku jsem si hrozně natáhla stehna a pak jsem to nemohla docvičit. Takže dneska už nebudu blbnout 🙂 Jinak břicho mám pořád stejně špekaté, takže žádný zázrak se nekoná 😀 Snad budu mít dole aspoň centimetřík. Jestli na fotce bude vidět nějaký rozdíl, tak to sem hodím, ale dost pochybuju. Stále jsem se nedonutila si dát ještě Boba, protože cvičím až večer a to už se mi hrozně nechce. Dneska to dám taky až večer, snad to půjde líp jak včera 😒

valerie27
23. led 2013

Zdravim, ja jedu 4 den druhe serie...ta prvni, to byl masakr. Ze zacatku se mi to zdalo jako brnkacka, kdyz jsem pak 4 dny nemohla skoro chodit, tak se muj nazor zmenil 😀 zato ta druha serie mi prijde lepsi nez ta prvni, spis lehci teda. Snazim se cvicit poctive kazdy den, vynechala jsem jenom jednou, tak snad mi to nadseni vydrzi. Az docvicim 30 dnu, chci si s Jill dat to cviceni na bricho, uz ted se tesim....vsem preju vydrz a super vysledky 🙂

yesu
23. led 2013

@dropsy já taky cvičím a večer, přes den mi to malej prostě nedovolí! Včera sem cvičila až o půl deváté a přítel na mě furt ječel ať nedupu, že na nás přijdou sousedi 😠

valerie27
23. led 2013

@yesu ahoj, ja cvicivam vecer, pres den jsem v praci, a nez se k tomu pak dostanu, tak je vecer. Je ale pravda, ze to skakani vynechavam, spis jenom tak preslapuju a zvedam nohy, bydlime ve 3 patre a nechci provokovat soudsedy, ale jde to dobre i bez toho hopsani 😉

bengy
23. led 2013

Ahoj holky, tak dneska prvni den level 3 a jsem totalne NADSENA. Kdyz jsem se na to vcera koukala, tak jsem si myslela, ze to bude moje smrt, ale mile me to prekvapilo. Fakt parada. Uz se tesim na zitrek. Ta dvojka pro me byla utrpenim, ale toto, to je fakt bomba. Snad potom budu mit vetsi ubytky nezli po dvojce. Mam pocit, ze tam sehrala i psychika svy....proste jsem nechtela, nutila a telo se branilo.....no uvidime. Vysledky a fotky jsou v soukrome diskuzi.

valerie27
23. led 2013

@bengy soukroma diskuze? kde? rada se namotivuju 🙂

fassy
23. led 2013

@dropsy @valerie27 Tak jste tam 🙂

vojtisek2007
23. led 2013

mám jenom dotaz - začala jsem dneska - level 1, trvá asi cca 30 minut (to co jsem si stáhla....) - to stačí nebo to cvičíte dýl, třeba hodku, nebo fakt jedete jen podle ní ??? já teda začla od října alpining 3xtýdně, mám dole 10kg,ale to posílení svalů - břicho to chce, tak jsem začla tohle a těch 30 minut mi přišlo jako nic, ani jsem se nezadýchala...tak jsem myslela, že se to má cvičit celý...ale tady píšete, že 10dnů level1, pak deset dnů level 2 nebo 1+2 ???? a pak jen level 3 nebo 1+2+3 ?

elisa100
23. led 2013

mohu se zeptat kde je soukromá diskuze?

dropsy
23. led 2013

@elisa100 taky nevím 🙂

dropsy
23. led 2013

Dnes to mám za sebou a už se ani nezadýchávám, takže paráda. Každopádně už se těším na dvojku, konečně změna 🙂

fassy
23. led 2013

@dropsy @elisa100 Jsem vás tam přidala. Tady máte odkaz: https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...

valerie27
24. led 2013

@fassy děkuju 🙂

dropsy
24. led 2013

@fassy díky, nakonec jsem to našla

abig
24. led 2013

Ahoj, tak ja se jdu priznat, ze necvicim ... uplne me tomtoci, ale nemam silu ani cas. Manzel po operaci a dite nepohlida a k tomu dite ma nejake uvztekane obdobi, zacal zase vstavat 4x za noc a ja jsem naprosto vyflusnuta ... do toho se ho snazim odstavit od kojeni - bez uspechu ....
Takze si vas obcas prectu a tesim se z vasich uspechu, jste mou motivaci ...

fassy
24. led 2013

@abig Nic si z toho nedělej, já jsem včera taky vynechala. Nějak nezbyla energie. Manžel šel po práci s chlapama na motokáry (jak malej) a pak šli na pivo, vrátil se až v noci, tak jsem byla celý den s tím naším divochem sama a s ním se cvičit vážně nedá. Ráda bych cvičila až večer až usne, ale on v poslední době chodívá spát až kolem 22-23 hod. No a to už se mi vážně nechce hopsat v paneláku 😀

tulipaki
24. led 2013

Ahoj holky,
můžu se k vám přidat? Cvičím 4. den L2 a děsně mě bolí koleno. Ty výpady jsou šílený. Taky to tak někdo máte? Jednička byla hrůzná, ale nic mě aspoň nebolelo (dlouhodobě, jako teď), to koleno cejtim celej den 😖 Ale jinak je to supr, koupila jsem si podložku (abych neničila podlahu), tenisky a kilový činky, takže mám motivaci, že když už jsem vyhodila ty prachy, že to nesim vzdát 😀 A moc mě to baví! Jen se strašně bojim znovu změřit, co když tam nebude úbytek?
@fassy, můžu k vám do soukromý?

fassy
24. led 2013

@tulipaki Jsi tam 🙂

vojtisek2007
24. led 2013

@fassy prosím prosím o odpověď , viz včera 19.27 a kdybych mohla do soukromé ráda bych se přidala....děkuju

fassy
24. led 2013

@vojtisek2007 Ahoj, tobě vlastně ještě nikdo neodpověděl že? 🙂 Takže každý level se cvičí 10 dní. Prvních 10 dní se cvičí L1, dalších 10 dní se cvičí jen L2 a dalších 10 dní se cvičí jen L3. Ta půlhodinka je opravdu málo. Já třeba k tomu cvičím ještě No More Trouble Zones, ten má asi hodinu, tak si to vždycky rozkouskuju třeba po 20 min. Takže dám 30DS a pak pokračuju NMTZ, tak to pak dělá i se závěrečným protažením cca hodinu. Nebo tady holky psaly, že si k tomu 30DS přidávají cvičení od Boba Harpera - Bonus Abs, trvá asi 10-11 min. a je zaměřený jen na břicho. Do soukromé tě hned přidám 😉

abig
24. led 2013

Holky, ma Bob i nejake cviceni na stehna a boky ? Ze bych to pridala k 30DS .... Jill ma, ale to trva 40min .....

vojtisek2007
24. led 2013

@fassy díky 😉