Dají se zesvělit tmavě hnědé vlasy na platinovou blond?

baraakevinek
31. bře 2017

Ahoj holky, už strašně dlouho se chci nechat obarvit na platinovou blond (příteli se to líbí 🙂 ), jenomže mám svoje tmavě hnědé vlasy a od hodně lidí jsem slyšela že je to docela složitý, že to většinou chytne na rezavo. Je tady nějaká kadeřnice nebo někdo kdo s ti má osobní zkušenost? Prosím poradte a předem děkuji za odpovědi. 🙂

soyevita
31. bře 2017

@baraakevinek dají,ale postupně.Akorát si zničíš vlasy😉Prosvětly to třeba balayage.To vypadá suprově.Na platinovou se vyprdni😉

baraakevinek
autor
31. bře 2017

@soyevita máš pravdu vypadá to mnohem líp díky za radu 🙂 , a myslíš že to chytne na hodně tmavě hnědé vlasy?

yerry
31. bře 2017

@baraakevinek taky záleží jestli jsou tvoje vlasy už necim barvene... Já jsem přírodní tmavovláska ale kvůli sedinam se už roky barvim. ...navíc kvůli uplne krátkém vlasům jsem přešla na čas na uplne černou barvu..... po čase jsem přešla zase na hnědou nic méně když jsem chtěla prosvětlit vlasy tak mi kadeřnice řekla že moje barvení vlasy by po odbavení vypadaly jako počůraná sláma 😠 takže jsem od toho upustila ale nyní to zase zvažují. ....

soyevita
31. bře 2017

@baraakevinek Jde viděla jsem a záviděla jsem😊

marton
31. bře 2017

@baraakevinek ano dají🙂.Mám několik let. Nemám sice úplně obarvenou hlavu, ale tak hustý melír, že je to téměř jako celé obarvení. Výhoda je, že odrost pak není tak dramatický.

baraakevinek
autor
31. bře 2017

Asi před rokem a půl jsem si obarvila vlasy na černo ale tet mam vlasy svoje přírodní strach ale mám nechci se pak schovávat doma kvuli tomu že budu mit rezave vlasy 😀 snad to chytne 🙂

eva_marie
31. bře 2017

Daji, ale rozhodne u kadeřníka a ne doma 😉

stepanka_
1. dub 2017

Sikovna kadeřnice ti to stahne postupně aniž by to zničila vlasy 😉

baraakevinek
autor
1. dub 2017

@marton a jseš přírodní tmavovlaska?

leki
1. dub 2017

Nejsem kadernice, ale segra ma vlasy tmavohnedy a obcas si je barvi na svetlehnedou (do platiny daleko) a je fakt, ze na slunku to ma vzdy do zrz a desne ji to stve. Myslely jsme ale, ze za to muzou geny (ja mam svoje zrz/blond po babicce). Na druhou stranu kamoska ma skoro cerny vlasy a vyzkousela snad uz svrchny barvy sveta (u kadernice) a nikdy nemela s zadnou problem.

marton
1. dub 2017

@baraakevinek jj.Mam svoje vlasy hnede🙂