Dárek k 60. narozeninám pro muže, máte inspiraci?

pessi
27. bře 2017

Ahoj holky, máte prosím nějakou inspiraci na dárek k 60.narozeninám pro muže?
Děkuji za tipy. Tak nějak stále tápu...🙂

majaaa82
27. bře 2017

@pessi Hodně záleží na tom, jaký je náturou, co ho baví. Někdo by ocenil houpací křeslo a kostkovanou deku, někdo klidně nějakou adrenalinovou záležitost (hory, auta, létání...). Musíš napsat víc 🙂

lenickakl
27. bře 2017

Já bych volila dárkový koš podle toho, co oslavenec preferuje.. Lepší alkohol, kávu, čaje, uzeninu, sýry, různé pochutiny ..

leki
27. bře 2017

No, zalezi i na vasich financnich moznostech a jak blizky vztah s dotycnym mate. My davali (tchynce a tchanovi dohromady) let balonem a uspech to byl dost,ale je to drazsi zalezitost, 8-12 000,aspon u nas. Nebo tatka mel moc radost z vrtulniku na dalkovy ovladani (pripadne by urcite slo i auticko). Nebo, oceni-li to, dala bych nejaky kvalitni rum/whiskey, pripadne pivni special(y) . Nebo i nejakou masaz/saunovani/pivni lazen, pokud na to je. Ja soudim jen dle sveho otce 😉

lucieandrlova
28. bře 2017

@pessi záleží na zálibách oslavence. Manželovi jsem k významnějším jubileům dávala modelářské letadlo RC, RC vrtulník, robota z Albi, pěknou dovolenou nebo poukaz na zážitky - např. Let letadlem v simulátoru nebo výuku golfu, hodně drahou knížku o horách apod.
Někdo též kupuje robota z lego, který se programuje nebo zmenšený model porsche.
Fakt strašně záleží na povaze a zálibách...
Moji rodiče jsou zase zapálení pro zahradničení, takže byli nadśení ze sekačky, kompostéru nebo houpací lavice na zahradu.
Taky se chlapům většinou hodí nějaká velká sada nářadí na opravy nebo i skříňka na uskladnění nářadí.

babanci
28. bře 2017

To záleží na naturelu oslavence. Můj chlap by si moc přál "kurz pro houbaře". Aby mohl, až bude důchodce, prodávat houby na trhu. Cpe mi to do hlavy každý den. 😀 Ale je taky hodně akční, takže cokoliv na kolo, předplatné do posilovny, jízdu v nějakém terénním autě nebo v jaguárovi, nějaký welness v Maďarsku, dobrou baštu....

libuna2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz