• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dělená strava. Máte zkušenost?

23. června 2008 
belanna.st-Žampion je přece houba.A v té dietě se řadí mezi zeleninu.A zeleninu můžeš se vším kromě ovoce.
13. čer 2008 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo ale píší že houby jsou plné bílkoviny, zítra jdu na sklizeň žampionu ke kotlu, tak si asi dáme smažené s novým bramborem, se těším
15. čer 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jak pokračujete s dělenkou? :slight_smile:
21. čer 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka-Nijak,ještě jsme nezačaly :grinning:
22. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: koukám, koukám :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka-To je to na mě jako vidět? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No díky teda :grinning: Já teď nemůžu,celé prázdniny budu pryč a nemám možnost sehnat si jídlo ze zdravé výživy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: Nééééé, to néééé, já jen že tu tak dlouho nikdo nebyl, nemyslela jsem to přímo na Tebe :grinning:
22. čer 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka-Jen aby :grinning: A co ty?Jíš podle toho?Někde jsi psala,že jsi zhubla 27 kilo a teď znova 3?Tak se pochlub jak jsi na tom.
23. čer 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy,
tak u nás je taky dělená strava!......já prsíčka,chlap stehýnka!
......já suchý salámky,chlap šunkový!...atd... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to máš dobrý liviky .já už jsem schodila 4 kg
23. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na váhu radši nelezu :slight_smile: ,ale gratuluji,4kilča jsou dost :wink:
23. čer 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo tak chci vidět jestli to vidržím
23. čer 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: ano, já jedu stále. No, ty tři kila jsou pořád, ale teď to stojí, zažila jsem to i poprvé, kdy jsem dva měsíce nezhubla ani deko. :unamused:
23. čer 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinko, Ty jsi dala dolu 27? to gratuluju :wink:
23. čer 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka-A jak je to dlouho co jsi shodila těch 27 kilo?A nabrala jsi to zpátky,když jsi začala normálně jíst?Ty brď taky bych potřebovala 27 kilo dát dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: trvalo to osm nebo devět měsíců :wink: Ano, pak jsem si vzala manžu a začala jíst normálně :angry: :angry: :angry:
23. čer 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mato: jojo, ale už jsou to 3 roky. :wink:
23. čer 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda na diety moc neverim, ale obdivuju vsechny dietarky a preji Vam, holky, pevne nervy... ja cvicim, dala jsem po porodu dolu uz 17 a bez diety, ale je to fuska :wink:
23. čer 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mata: no, já právě nerada cvičím, radši jezdím autem :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ja taky jsem nebyla nebyla nadsena, kdzy jsem den co den ve 20:00 zahajovala cviceni...ale bylo nas vic(poporodne oplacanych), tak jsme se vzajemne nejak dokopali do toho... a ted uz je to v pohode :sunglasses: je pravda, ze stravu si hlidam, ale nelamu to pres koleno...
23. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka-Takže celých 27 kilo jsi zase přibrala?To je právě na hovno.To není dieta,ale životní styl.Chce se tím řídit pořád.A co si vaříš třeba na oběd?Máš ty knížky od Kořínkové?Chutnají ti třeba ty luštěninové paštiky a tofu a tak podobně?
23. čer 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: ano, bohužel. Ale teď už to beru vážně a nenechám si svá shozená kila vzít. :angry: :angry: :angry:

Ano, kořínková. Ty lahůdky jsem nezkoušela :sweat_smile:
23. čer 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
llucinka-To je hrůza,takovej úspěch a je to zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak co teda jíš?Mě to chutná,je to super,že si můžeš namazat chleba paštikou i když je jen fazolová.Výborný je jitrnicový prejt v takovém malém střívku.Je to ze pšenice myslím.Já to kupuju i teď a ten můj chlap mi to vždycky sní :grinning: Hodně si to děláme na večeři,jen to dám na pánvičku,trochu vody a majoránku přidám a čerstvej chleba k tomu.Mňam.Vyzkoušej to.Taky jsem jedla hodně tu karobovou pomazánku s grahamem.
23. čer 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
skuli: jojo, taky se biju do hlavy :confounded: :angry: přijď do diskuze o DS do snažilek, tam to jede hodně a holky se pořád na něco ptají.

Jinak dneska mám kytičky a měla jsem pár sucharů, ráno dalamánek, kávu se sójovým mlékem, třešňový kompot a dojedla jsem rozpatlaný banán po malém :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek