Delibarry, máte zkušenost se službou?

zickemartina
24. lis 2016

na netu jsou jak pozitivni tak negativni recenze. potřebuji dostat balik z nemecka do cr a vychazeji nejlevneji. tak nevim jestli risknout nebo ne

ivet1987
24. lis 2016

Je úplně jedno jestli delibarry, balik123, zaslat. Cz všechno posílají přes stejné dopravce, mám vyzkoušeno všechno a spokojenost se všemi. Doporučuju. A zaslat.cz je myslím nejlevnější

zickemartina
autor
24. lis 2016

DIK delibarry dava slevu na prvni balik 200kc coz je bezkonkurencne nejlevnejsi. ale nasla jsem par negativnich recenzi tak prave nevim

zdeniz
16. črc 2017

****
Stejný případ jako předchozí komentáře. Po půl roce chtějí nedoplatky, údajně za atypické zásilky. Dokonce u čtyřech nedoplatků jsem příjemce, nikoli odesílatel. Zásilky jsem měla v krabicích, klasických rozměrů, přiměřené váhy a najednou se půl roce zjistí, že to byly atypické zásilky? No kde to jsme? Nekomunikují, vyhrožují pokutami a exekutorem. Nechtějí doložit žádný doklad ani fotodokumentaci o chybné zásilce. Nemám v ruce žádnou oficiální fakturu, takový email co rozesílají, si může vymyslet každý. NEDOPORUČUJI!!! Fiktivně nabízí levnější služby než konkurence, ale do roka si naúčtují nehorázné nedoplatky, takže vás to ve finále vyjde dráž než letecká přeprava do ciziny. Nehledě na to, že balík vám bude ležet doma týden a vy je budete muset každý den upomínat, jestli se někdo laskavě uráčí balík vyzvednout! Rozhodně NEDOPORUČUJI, nekalé, neférové jednání!!!!

carnotova6666
28. srp 2017

V žádném případě účtují nedoplatek po roce u nás 1300kč,už se to řeší na ČOI a soudně

olenka
18. led 2018

@carnotova6666 můžu se zeptat jak o dopadlo? Řešíme podobný problém, kdy po nás Delibarry vyžaduje po 3,5 měsících nedoplatek.

zdenekkkkk
6. čer 2019

Dobrý den, řeším stejný problém s touto společností. Prosím o radu, jak se bránit.

olenka
6. čer 2019

@zdenekkkkk Zablokovat jejich mail a nereagovat. Nám psali znovu po roce, že po nás pořád chtějí ten doplatek za celnici. Po vyžádání faktury, na základě které po nás chtějí doplatek, poslali sice nějaké ofocene papíry, ale zjistili jsme, že to poslali do zahraničí úplně jiným způsobem než normálně, a kvůli vlastní chybě zaplatili šílenou částku australské celnici, tuto částku po nás samozřejmě chtěli. Ale papíry co nám poslali ani nebyly na jméno firmy Delibarry, ale na jméno firmy Loveo s.r.o. Ty chlapy mají zalozeno hafo firem s podobnými nazvy v ruznych zemich, jsou to podvodníci.

zdenekkkkk
6. čer 2019

@olenka Dobrý den, po mně chtějí zaplatit dodatečné náklady na dopravu balíku na dotaz, že požadují fakturu od přepravní společností mi zaslali nic neříkající výňatek z nějaké faktury. Na dotaz, aby mi zaslali nàzev přepravní společnosti, která si napočítala dodatečné náklady, mi odpověděli, že jsem uzavřel smlouvu mězí nimi a mnou. Děkuji za Vaši zprávu. Je to velice divná společnost, když chtějí další peníze po x měsících

olenka
6. čer 2019

@zdenekkkkk tak koukám že oni sami znovu potvrzuji, že to je jen a pouze jejich problém. Smlouvu jste uzavíral s nima a už mají od vás zaplaceno, to že oni to pak předávají jinému dopravci, který jim vyučuje jinou částku je jejich chyba. Nechápu že vůbec ještě fungují.