Den "blbec", co se vám dnes přihodilo?

ivonapop
26. črc 2014

Já tak sama doma vařím a odbíhám, jak jinak. Tu a tam se stále vidím něco, co je třeba uklidit. Samozjřemě, že jsem nakonec cibuli na guláš vyhodila a musela umýt kastrol, že mi sotva stačila drátěnka. Ale aby toho nebylo málo, tak jsem si dvakrát osladila kafe, proč ne a nevyndala jsem z lednice máslo, z něhož jsem měla v úmyslu udělat krém na řezy. třikrát jsem byla v lednici s tím, že máslo vyndám a ani jednou se tomu tak nestalo

helcenka
26. črc 2014

@ivonapop - dneska se není čemu divit, je totiž černá luna a se může přihodit spousta věcí... Zítra bude líp 😉 .
Také mám občas takové dny a to pak stojí zato 😀 😀 😀 .

ivonapop
autor
27. črc 2014

@helcenka
Ahoj, tak dneska jsem šla, co šla, jela koupit chleba a oni ho neměli, tedy aspoň ten, co chci já, tak jsem nabrala pár housek, nějakou uzeninu atd., a když jsem přijela domů, zjistila jsem, že nám došla hořčice, hlavně, že jsem koupila párky 😀

helcenka
27. črc 2014

@ivonapop - ale měli jste co jíst, to je hlavní...

helcenka
27. črc 2014

@ivonapop 😀 😀 😀 , to já zase asi před třemi týdny dělala větší nákup, který dělám asi jednou za týden, takže doma vypíšu podle toho, co nám chybí a budu potřebovat k vaření, u pokladny jsem se jala platit kartou, místo karty jsem vytáhla kartičku od pojišťovny a zjistila, že kartu nemám, tak jsem to dala nějak dohromady, no vypadalo to blbě, ale prodavačka v pohodě to vzala s úsměvem, znají mě tam. A když jsem přišla domů, zjistila jsem, že jsem nakoupila podle seznamu, který mi zůstal v kabelce od minulého týdne. No zdálo se mi, že jsem nedávno podobné věci kupovala, ale jak jsem pospíchala, tak mi to nějak v krámě nedošlo... Jo a kartu jsem měla normálně v peněžence, ale v jiné přihrádce...

Jo a minulý týden mi v jeden den děti odřely půl roku starou lednici, když se honily na autech, pak lezly po nábytku a odřely na jedné skříňce lak, jak padaly ze židle a navzájem se chytaly, naštěstí se jim nic nestalo a to je důležité, pak jsem připálila oběd a ještě jsem obarvila prádlo, když se mi dostal omylem kousek černého do bílého... 😀 😀 😀
Ale dnešek se mi vyvedl, výborný oběd, oslava, udělala jsem práci, na kterou už se dlouho chystám... Snad to není předzvěst nějaké katastrofy 😉.

ivonapop
autor
27. črc 2014

@helcenka
ale že nám ten život ty karty občas hezky zamíchá, co?