• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Deskové hry. Máte tip?

4. ledna 2017 
Ahojky, chci si koupit nějakou deskovou hru - zatím se rozhoduji mezi Osadníky z Katanu a Carcassone...

máte nějaký tip na další deskovku, či můžete mi říct, která z uvedených je lepší?
10. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sim, mně carcasone nenadchl, ale vím, že je hodně populární... Můj favorit jsou jednoznačně Activity:wink:
10. čer 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
z techto dvou jednoznacne preferuji Osadniky. To je nejlepsi hra, jakou jsem kdy hrala, zadna jina me tak nenadchla.
10. čer 2008 v 16:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caylus
10. čer 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
backgammon :grinning:
10. čer 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ja hrala za mlada dostihy to byla sranda jak sem se vztekala ,ktereho kone chci ,ale byla sranda,papirove prasule to byla parada statisice litaji vzduchem :grinning:
10. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě baví člobrdo a žížalky s dětma. :grinning: :grinning:
10. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apii, dostihy jsem taky dával ... Napoli, Narcius :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a pak Nobody, nevztekej se ..taky dobrá hra
10. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja chtela ty nejdrazsi kone :grinning:
10. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já zas kobylky
10. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, taaak dlouhý jazyk měly :grinning:
10. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ti konici mely co? :grinning:
10. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čistý podkovy, co jinýho

joo.. bych jim hopnul ponožky

na nohy
10. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
simleni .. mrkni sem http://www.svet-her.cz/
10. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj simlenka.

pri tychto hrach velmi zalezi na tom, pre koho ich kupujes. A kolko hracov by malo hrat. Mne sa pacia obe.

Ale moj manzel napriklad nema rad Osadnikov, lebo v nich dost zalezi na tom, s kym hras a ako lahko ho vies oblbnut aby s tebou obchodoval v tvoj prospech. A tiez, ak ti zrovna nepadaju kocky, tak ta moze slak trafit.

Carcassone: tam zalezi na tom, aky si strateg a aj zo zlych stvorcov mozes vela vytazit. Mam tu hru rada preto, lebo do konca nie je jasne, kto vlastne vyhral.

Ak by si chcela este nieco doporucit:
Velmi oblubeny je Bang: Kartova hra, vela srandy, ak to ludia vedia hrat s nadhladom.

Trans Amerika / Europa: velmi vdacna, logicka a celkom ju zvladaju aj male decka. Ak ju hras dlho, su k nej rozne finty ako hru spestrit.

Citadela: tiez dobra hra, ale musis v nej "ublizovat" protihracom. Ak to vsak su hraci ochotny zniest, je to super hra.

este ma napadaju Pilire Zeme: moc dobra strategicka hra. "neublizujes" spoluhracom. Zalezi len na tvojej sikovnosti a taktike.

Nedoporucujem Metro.. to je zalozene skoro vylucne na vzajomnom ublizovani si spoluhracov.

Co ti mozem poradit, je dobre najprv si tie hry vyskusat zahrat a az potom kupovat. Existuju rozne herne, v cajovniach sa casto vyskytuju tieto hry, alebo na festivaloch. Ak chces este blizsie poradit, ozvi sa mi postou :wink:
10. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tak jste mě opět dostali... Napoli, Narcius, ... Já jsem vždycky kupovala ty předposlední, tmavě zelené :grinning: Nedávno je Luba nainstaloval na pc a hráli jsme jak o život :grinning:
10. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tmave zelene ale i fialove ne?ja uz si to moc nepametam,ale zahrala bych si a pak me desne bavi clovece nezlob se to je masakr to se zlobim porad :grinning:
10. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tmave zelena byla Gira, Shagga, Dahoman
10. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuwa ty ses nejaka znala :grinning: ze ty to hrajes potajnu doted?? :grinning:
10. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, mam ho u tchyne...... :slight_smile: :slight_smile: mam tu hru rada, ovsem milionkrat radsi mam scrablle a karty
10. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja jsem zaostala ja to uz nehraju vubec pac matka mi to nechce dat a ji se na to prasi na stene prej kdyby nahodou nekdy a ze to kupovala ona asi to koupim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a karty moc neumim prave tak akorat zachod a valku :grinning:
10. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hlasuju pro Carcassone a Osadníky - tyhle dvě hry miluju :wink:
10. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Kristi :grinning: Přesně tyhle :grinning: A pak se mi vybavuje Melák, Gavora, lady Anne :grinning:
10. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my Dostihy hrajem často.Jen mě štve,že to tak dlouho trvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky karty hraju se starší holkou pořád a s tou malou pexeso a člověče.U pexesa mě často porazí.Děti mají lepší paměť než dospělí.
11. čer 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame vetsinu rozsireni ke Carcassonne, ale nakonec jsme nejvic podlehly Osadnikum. Tam jsme koupili taky rozsireni, jeste jsme zdaleka nezkousely vsechny, ale ujali se u nas rybari a pak vychytavek z toho. Jinak na parby s prateli stale vitezi Bang s rozsirenim. Me osobne nejvic v posledni dobe nadchlo matfyzacke clovece nezlob se, ale nikdo ho se mnou nechce hrat :grinning:
11. čer 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
me bavi hrat hru :chytani rybek v becce s vodou :grinning: magneticke :grinning:
11. čer 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bang je super, to je fakt. Ale kdyz jsem to hrala poprvy, tak jsem teda nevedela, ktera bije :grinning: A samozrejme Scrabble, to je klasika.

matfyzacke clovece nezlob se? co to je?
11. čer 2008 v 17:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Reversi je taky neprekonatelna hra....
11. čer 2008 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalni clobrdo, ale nemas jenom jednu barvu vybrz od kazde jednu :grinning: Nasazuje se normalne na sestku, hejbes figurkou, vyhazujes protihrace, ale figl je v tom, ze muzes hybat vsema figurkama takovych barev, ktere mas nasazene. Pokud ti protihrac prihraje figurku primo pred domecek a tobe padne dobre cislo, v klidu si s ni zajedes do domecku a souper musi hrat s tvoji barvou, pripadne s dalsima dvema figurkama stejne barvy, co maji nasazene protihraci. Takovy trochu gulas, ale super :grinning:
11. čer 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to je mazec :grinning:
11. čer 2008 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek