• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
alebo filmy S tebou mne bavi svet, na tom fici teraz moj syn, strasne sa mu paci ako sa tie deti sankuju :slight_smile:
14. led 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne pamatam-ta strojova bola sranda a ked ste tu niekto z bratislavy pamatate si detsku cukraren pri narodnom divadle ta bola tak krasna a potom ju zrusili a roky to tam chatralo a teraz je tam niaka draha kaviaren
14. led 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak super tema, pripomenuli ste mi strasne vela veci na ktore som si uz nepamatala :slight_smile:
14. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
14. led 2009 v 15:25 • majdzy666
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
14. led 2009 v 15:26 • majdzy666
strojová zmrzlina bola mňam. a nemohli sme pochopiť prečo si dáva niekto hranolky s kečupom ked hranolky sa jedli solené (v našom meste sa predávali hranolkyv 80 rokoch) a blaváčky si iste pamätajú hranolkáren na rohu obchodnej kde je teraz banka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
elise ano gurman to bol zazitok :grinning:
14. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlho sa tám stálo v rade :grinning: ale potom to bolo super syrový špíz s hranolkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte si pamätám nesmrtelný babylon :grinning: :sunglasses: a dajána :grinning: :sunglasses: s tým sme frčali na keždej diskotéke :grinning: :grinning: :grinning: a samozrejme 5 korún lístok do divadla na luskáčika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nezabudnuteľné sú aj začiatky školských rokov my sme to mali v kine a dávali nám film traja od mora celých 8 rokov ZŠ a nezabudnime ešte na zdravice tam sa robili výbery a vždy ma nohy aj ruka boleli. :grinning: :grinning: a ešte aj preteky mieru kde sme chodili kývať byciklistom pretekárom a na konci aj tým ktorí išli do práce byciklami a my sme si mysleli že je to pretkár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmieme zabudnúť na filmárika a filmušku ale hlavne ma matelko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
napadli ma aj bluzky z Polska. To boli take tie krajkove a mali tam este aj koralky-perlicky ponasivane. A do cukrarne sme chodili na spice za 5 SK.
14. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pesničku z matelka spievam aj teraz malému :grinning:
14. led 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam som prvykrat pila kolu slamkou z umeleho pohara :grinning:
a dalej na obchodnej sme chodili do pekarne na teple pletenky :grinning:
a recitovat na Hurbanov pamatnik
a chalanske cervene trenky na telesnu z tej super latky, casto im praskali na zadku :grinning:
filmarik a filmuska, to bolo dobre a prazdninove vysielanie a teta strakova ci ako sa to oficialne volalo
14. led 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
elly dievčenské modré trenky biele tričko cvičky jarmilky a biele ponožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuko
my sme recitovali hollého pamätník a puškynov a nezabudnuteľný zber gašťanov starého železa a papiera :grinning: :grinning:
marika to slávne kuki kuk :grinning:
14. led 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vymieňala som zahraničné cukríky a zbierky plagátov depeche mode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pati - pat
14. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
elise :grinning: na modre trenky som tu uz spominala :grinning: aj tie cvicky boli dobre tak na vyvrtnutie clenku, nazov jarmilky som este nepocula :slight_smile:
biele ponozky boli in k vsetkemu hlavne k sukni do sandaliek :grinning:
my sme zbierali podbel
14. led 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvalitne sustaky, na ktorych ta podsivka sa parala (nie,ze by tam bola rovno prisita.)
14. led 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohérové svetre pamätám si ako sme nosili na zicherke pripnuté miniatúrne čapičky s gongolcami na vetrovkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A šilo se podle Burdy !
Před revolucí i po revoluci je moje nejoblíbenější čokoláda pistáciová Deli, tu jsem jedla už jako děcko a kupuji si ji pořád.
A každý pátek jsem posbírala po baráku prázvné láhve a za peníze jsem si koupila 1 láhve Coca-coly (tu malou ve skle), to bylo něco, u nás se jinak pil čaj nebo voda se šťávou.
Jo a nosily se ty kotníkové tenisky - číny ?
14. led 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli hmmm a grilasky a aha pena, to co je terz fidorka a vtedy to malo horku cokoladu
gongolce a cumle tie sa nosili vsade, tie svetre z takej melirovanej vlny hroozne pichali :grinning: a hnede pancuchace :grinning:
14. led 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezabudnime ani na kalimera :grinning: a štartovanie starých škodoviek ráno v zime :grinning: a samozrejme na čokoládky s bábikou ktorú sme si mohli obliecť (bábika na obale a šatočky na obale) :grinning:
14. led 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a tiez ste nosili obute tie biele tenisky so zelenou podrazkou??? uz si nepamatam ako sa volali...ale vsetci sme to snad mali..
neboli ziadne adidas a pod.....
14. led 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdarec.Teda holky vy jedete :grinning: Jdu vás dočíst,to bude tak na půl hodiny nejméně.
14. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Merkur a Pedro si pamatuju ...skvělý časy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
na lego sa stáli rady v bratislave pod michalskou rodičia tma aj nocovali, ked priviezli tovar :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem ci tu uz boli spomenute malinove sumieky,olympus malinovka,zlta v sklenenej flaske :grinning:

elisa,ta cokolada sa mi teraz vybavila,vystrihnut a obliect babiku :wink:

dzanka,tenisky si nepamatam,ale mi sme nosili kamase,ci kamasle,ako sa to vola,take tie upletove nohavice :grinning: cervene,hnede,biele az potom prisli elastaky do mody :grinning:
14. led 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz som si este spomenula ako sa kradli stierace z aut...museli sme si ich bravat so sebou domov :grinning:
14. led 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek