• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
robenie mávatiek na prvého mája si tiež pamatám aj zdravicu na tribúne a ked išlo okolo figaro tak rozhadzovali cukríky :grinning:
23. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miriam,aj u nás frčal rúž Amica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a čo ruština ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ako vám išla ?? :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no daco sa nalepilo za tie roky :grinning:
23. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
z RJ som maturovala na 1! :grinning:
23. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemachruj :wink:
23. led 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
este ma napadlo - aj vy ste si v skole mohli kupit los mona lisa? a potom sa cakalo ake cislo vyhra.. :dizzy_face:
23. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
monu lisu si pamätám aj lotériu červeného kríža za 5 korun, aj maturitu odborára a pyramídu časopisy
23. led 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte...aj ja som maturovala z rustiny a tiez za 1 ...super otazku som si vytiahla,ze "maja simja" :grinning:
23. led 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si pamatam ako ked dostali lentilky tak predavacka davala len na kusy z krabice ludom v rade :grinning: potom vonu a chut pedra zuvacky,a potom bola este taka modra mentolova so snehuliakom na obale,platkove zuvacky ako pomucene mukou co za minutu nemali chut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mlieko v sklenenej flasi,pernik okruhly v mlicnej cokolade s pomaranc.lekvarom,samozrejme cecka,gumipusku sme si robili a hodiny stravene vonku hranim :slight_smile: nie na pc :angry: :sunglasses: :grinning: tie losy sa mi nejak maria :slight_smile: tuzex,nalepky smolkov,...sstrasne vela veci,chcem tie casy spaaaaaaaaat :grinning: a dovolenka za 5 sk na Sirave na den v takom domceku :grinning: 1.maj,pohare na pivo papierove a oblatky kockovane na zmrzku po korune a strasne vela veci :grinning:
24. led 2009 ve 02:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mukky..ta žvýkačka se sněhulákem...tuším , že se jmenovala Sevak, ne?
24. led 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a bola taka ina akoze fidorka pamatate sa ? a take keksiky ze tri mnaam :slight_smile:
24. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si pamatuju, že letěli Depeche mode...a taky jsem občas jako malá potkala v tramvaji kluka s barevným kohoutem na hlavě a babička mi říkávala ať se na ty "chuligány" nedívám :slight_smile:))
Měla jsem ráda bonbóny Sněhulky a taky Fialky...ta chemická chuť se nedá zapomenout. A pamatujete takovýto malý želatinový pivo? :slight_smile:
24. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tohle byl můj oblíbený seriál,
http://www.youtube.com/watch?v=aaAXnP1sUuE&feature=related

a tolik erotiky, když Švorcová ležela s Haničincem pod dekou :grinning: :grinning:
24. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda-zena za pultom...pamatam akoby vcera, a este 30 pripadov m.Zemana a padla z oblakov...

u nas tiez ficala rustina a puskinov pamatnik..sme si uzili
24. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris neviem :grinning: a sexmisia :grinning: :grinning: serial :grinning: som spehovala :grinning: ta fidorka bola inaaaa,a keks Vanda...dievcata tie sladkosti uz nie su co byvali,ani lentilky ani horalka :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj ja umele sladidlo tam citim,ani mata keks atd,ani coky ...ta pecat velka som nazov zabudla :grinning: a to karamelove mlieko na mliecne desiaty mnaaaaam...no ja som mala 10 rokov v 89tom tak az tak vela nepamatam :grinning: a kuko :grinning: matelko,pionierska vlastovka :grinning: joj,mne sa zdali dobre casy..dnes mozes cestovat no je to drahe,a vtedy si nemohol ...a prasok na pranie merkur :grinning:
25. led 2009 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si pamatuju, jak jsme házeli lentilky do kofoly tuším ...a začalo to pěnit :grinning:
no co byste chtěli v 1 hodinu ráno :grinning:
25. led 2009 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved je len neskoro vecer :grinning: a take odznaky skupin ktore sa predavali na strelnici pri kolotococh :grinning:
25. led 2009 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře, když je len neskoro večer ...
a ty časy byly supr ... teda z pohledu toho, že jsme byli děcka :grinning:
25. led 2009 v 01:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja strasne rada na tie casy spominam :grinning: a taka volnost,sme sa hrali von cele hodiny,mali pohyb,nie ako dnes deti...no a ani si dnes neviem predstavit zeby som synceka nechala sameho von,bez dozoru :frowning2:
25. led 2009 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolina dzus v modrej plechovke, akysi mrkvovo pomarancovy (z toho pomaranca tam boli urcite len supy :grinning: ) ktory sme dostavali vzdy na celodenne vylety v balickoch na pridel (pionierske tabory). To bol dzus, jablko, dva krajce chleba, pasteta a Princesska, ovalny velky keks :grinning:
Ja som ten dzus milovala!
25. led 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej keksy princesska
mukky- strelnice, veru, nazehlovacky na tricka, odznaky :sunglasses:

80 - te=karfioly na hlave
25. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pedro žuvačky , tie sm ežuly až huba bolela
a zmrzka za korunu :grinning:
26. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a spominate sa na lindu vespremy - tak nejako sa volala - to bol iny serial :grinning:, dempsey a makepeasova, derik,
26. led 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prasaitko moja laska boli Profesionaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Funguju este obcas komedie - Styria bazanti idu do boja, Velky bazar, Fantoci a pod.?? Nezijem na SVK a casto na to spominam. Da sa to zohnat?
26. led 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Profesionali, ma byt samozrejme makke i. Ospravedlnujem sa.
26. led 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
briketa - to bol jeden ten s tymi brckavymi vlasmi? - na tych si spominam len velmi matne :sweat_smile: a tie ostatne filmy si fakt nespominam :confounded:

a este hit rokov osemdesiatych - SANDOKAN - som mala aj tricko nastriekane :grinning:
26. led 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá diskuze :grinning:
26. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolegyně vyprávěla historku, jak se její 10letý synovec ptal babičky, na co má ty velké cédéčka
myslel gramofonové desky :grinning: :grinning:
26. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
briketa-tusim cez sviatky nieco z tych tvojich filmov davali :slight_smile: a ten SANDOKAN ,teda letel ked sme boli na lyzovacke zo skoly a pamatam ze najvacsi trest bol ze nam ho zakazali pozerat :sunglasses:
26. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek