Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?
elise
23. led 2009
robenie mávatiek na prvého mája si tiež pamatám aj zdravicu na tribúne a ked išlo okolo figaro tak rozhadzovali cukríky 😃
andy.a
23. led 2009
Miriam,aj u nás frčal rúž Amica :-p :-p :-p

a čo ruština ?? :-p 😃 ako vám išla ?? =-) :-N :-p
emily333
23. led 2009
no daco sa nalepilo za tie roky 😃
roasha
23. led 2009
z RJ som maturovala na 1! 😃
emily333
23. led 2009
nemachruj 😉
dzanka3
23. led 2009
este ma napadlo - aj vy ste si v skole mohli kupit los mona lisa? a potom sa cakalo ake cislo vyhra.. x-)
roasha
23. led 2009
😃 😃 😃
elise
23. led 2009
monu lisu si pamätám aj lotériu červeného kríža za 5 korun, aj maturitu odborára a pyramídu časopisy
danca.b
23. led 2009
cafte...aj ja som maturovala z rustiny a tiez za 1 ...super otazku som si vytiahla,ze "maja simja" 😃
mukky
24. led 2009
ja si pamatam ako ked dostali lentilky tak predavacka davala len na kusy z krabice ludom v rade 😃 potom vonu a chut pedra zuvacky,a potom bola este taka modra mentolova so snehuliakom na obale,platkove zuvacky ako pomucene mukou co za minutu nemali chut 😃 :-p mlieko v sklenenej flasi,pernik okruhly v mlicnej cokolade s pomaranc.lekvarom,samozrejme cecka,gumipusku sme si robili a hodiny stravene vonku hranim 🙂 nie na pc ]-( 😎 😃 tie losy sa mi nejak maria 🙂 tuzex,nalepky smolkov,...sstrasne vela veci,chcem tie casy spaaaaaaaaat 😃 a dovolenka za 5 sk na Sirave na den v takom domceku 😃 1.maj,pohare na pivo papierove a oblatky kockovane na zmrzku po korune a strasne vela veci 😃
iris
24. led 2009
mukky..ta žvýkačka se sněhulákem...tuším , že se jmenovala Sevak, ne?
lindda
24. led 2009
baby a bola taka ina akoze fidorka pamatate sa ? a take keksiky ze tri mnaam 🙂
whoknows
24. led 2009
Já si pamatuju, že letěli Depeche mode...a taky jsem občas jako malá potkala v tramvaji kluka s barevným kohoutem na hlavě a babička mi říkávala ať se na ty "chuligány" nedívám 🙂))
Měla jsem ráda bonbóny Sněhulky a taky Fialky...ta chemická chuť se nedá zapomenout. A pamatujete takovýto malý želatinový pivo? 🙂
m311293
24. led 2009
a tohle byl můj oblíbený seriál,
http://www.youtube.com/watch?v=aaAXnP1sUuE&feat...

a tolik erotiky, když Švorcová ležela s Haničincem pod dekou 😃 😃
lilu18
24. led 2009
teda-zena za pultom...pamatam akoby vcera, a este 30 pripadov m.Zemana a padla z oblakov...

u nas tiez ficala rustina a puskinov pamatnik..sme si uzili
mukky
25. led 2009
iris neviem 😃 a sexmisia 😃 😃 serial 😃 som spehovala 😃 ta fidorka bola inaaaa,a keks Vanda...dievcata tie sladkosti uz nie su co byvali,ani lentilky ani horalka :-p fuj ja umele sladidlo tam citim,ani mata keks atd,ani coky ...ta pecat velka som nazov zabudla 😃 a to karamelove mlieko na mliecne desiaty mnaaaaam...no ja som mala 10 rokov v 89tom tak az tak vela nepamatam 😃 a kuko 😃 matelko,pionierska vlastovka 😃 joj,mne sa zdali dobre casy..dnes mozes cestovat no je to drahe,a vtedy si nemohol ...a prasok na pranie merkur 😃
nobody
25. led 2009
já si pamatuju, jak jsme házeli lentilky do kofoly tuším ...a začalo to pěnit 😃
no co byste chtěli v 1 hodinu ráno 😃
mukky
25. led 2009
ved je len neskoro vecer 😃 a take odznaky skupin ktore sa predavali na strelnici pri kolotococh 😃
nobody
25. led 2009
dobře, když je len neskoro večer ...
a ty časy byly supr ... teda z pohledu toho, že jsme byli děcka 😃
mukky
25. led 2009
ja strasne rada na tie casy spominam 😃 a taka volnost,sme sa hrali von cele hodiny,mali pohyb,nie ako dnes deti...no a ani si dnes neviem predstavit zeby som synceka nechala sameho von,bez dozoru 😞
briketa
25. led 2009
Karolina dzus v modrej plechovke, akysi mrkvovo pomarancovy (z toho pomaranca tam boli urcite len supy 😃 ) ktory sme dostavali vzdy na celodenne vylety v balickoch na pridel (pionierske tabory). To bol dzus, jablko, dva krajce chleba, pasteta a Princesska, ovalny velky keks 😃
Ja som ten dzus milovala!
zveron
25. led 2009
jeej keksy princesska
mukky- strelnice, veru, nazehlovacky na tricka, odznaky 😎

80 - te=karfioly na hlave
betka14
26. led 2009
pedro žuvačky , tie sm ežuly až huba bolela
a zmrzka za korunu 😃
prasiatko30
26. led 2009
a spominate sa na lindu vespremy - tak nejako sa volala - to bol iny serial 😃, dempsey a makepeasova, derik,
briketa
26. led 2009
prasaitko moja laska boli Profesionaly :-p
Funguju este obcas komedie - Styria bazanti idu do boja, Velky bazar, Fantoci a pod.?? Nezijem na SVK a casto na to spominam. Da sa to zohnat?
briketa
26. led 2009
Profesionali, ma byt samozrejme makke i. Ospravedlnujem sa.
prasiatko30
26. led 2009
briketa - to bol jeden ten s tymi brckavymi vlasmi? - na tych si spominam len velmi matne :-N a tie ostatne filmy si fakt nespominam :-S

a este hit rokov osemdesiatych - SANDOKAN - som mala aj tricko nastriekane 😃
ilci
26. led 2009
dobrá diskuze 😃
ilci
26. led 2009
kolegyně vyprávěla historku, jak se její 10letý synovec ptal babičky, na co má ty velké cédéčka
myslel gramofonové desky 😃 😃
lilu18
26. led 2009
briketa-tusim cez sviatky nieco z tych tvojich filmov davali 🙂 a ten SANDOKAN ,teda letel ked sme boli na lyzovacke zo skoly a pamatam ze najvacsi trest bol ze nam ho zakazali pozerat 😎

Začni psát odpověď...

Odešli