• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
ja som mala nocnu koselu mickey mouse mama mi ju kupila do nemocnice.boze ja som bola tak stastna ze ju mam ze mi ani nevadilo ze idem do nemocnice
8. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru ta vona uz teraz neni taka ista z tych zuvaciek :slight_smile:
8. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuvacka donald tu ked som dostala tak to pre mna boli druhe vianoce
8. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..řešily se tu potraviny a drogerie....jsem trochu také s vámi zavzpomínala:
http://www.youtube.com/watch?v=QoehTqzuajc&feature=related
8. únor 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.projekt-spad.cz/galerie3.html

ospravedlnujem sa, ak tento link uz niekto pridal...

zda sa mi to skvele, mozete si tam povyberat vselico co si mozno este pamatate, ze sme mohli sledovat na nasich televizoroch... je to zabava na hodiny :grinning:
9. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucinkaaa-Ten link je super,taky mi to přišlo meilem. :slight_smile:
12. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
roasha-To jsem četla.Bylo by to super,mít zase v puse pedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen aby mělo tu stejnou chuť jako kdysi.A malcao jsem milovala.
12. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tesim na bikavu,ako deti sme to jedli aj lyzicou,take praskove. :slight_smile: ...teraz to kupim aj kvoli malej. :slight_smile:
12. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nieco mi to hovory ale ani za nic si neviem spomenut co je bikava
13. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitakava a pod :grinning:
13. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu poznam
13. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na malkao som si nevedala spomenut
13. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vitakavu pijem mnaaaaaaaaaam :dizzy_face:
13. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem ročník 85, ale na spoustu věcí si ještě vzpomínám,a le pamatuju si, že ta doba byla super... :slight_smile:

A taky jsme měli promítačku na ty diafilmy:slight_smile: Já jsem si ji teď zase sehnala a budu na ní jednou malé promítat pohádky!
A mlíko ve flašsce s hliníkovým vrškem a nahoře toho mlíka byla troška smetany! A pravé termixy, ne ty hnusy, co prodávají dneska.

Pěstitelské práce na ZŠ a dílny :grinning: Vyráběli jsme různé přívěšky na klíče z toho plastu z pod lavic, už ani nevím, jak se tomu říkalo..

Apon: ty živé květy mají v DM :grinning: :grinning:

Ještě si vzpomínám na takovou velkou bandasku na čaj, vnitřek byl takový skleněno zrcadlový, ten když se rozbil, nedal se sehnat..a byla pumpovací..

Skákali jsme gumu, hráli na schovku, limonáda, káva, čaj rum bum..nebo tak nějak, Honzo vstávej, Vyvolávaná, Krvavé koleno....A když jsem byla větší, tak takovou napsanou blbost, jako-řekni číslo, 3 klučičí jména...a ve výsledku-číslo určuje, kolikrát dostaneš pusu a ty jména od koho...no blbinky :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, a piškoty, to bola vec, obal mali žltý s 2 postavičkami detí. a neviem, či si pamätáte na piškótové koláčiky s džemom, boli v alobale balené po 2 kusy. mňam
14. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslis tie piskoty s filmarikom a filmuskou? tak tie som zboznovala
15. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co taky tvrdy turecky med, vo formecukrikov. a boli tam take posekane drobne oriesky :slight_smile:
15. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na ten turecky med si musela mat aj dobre zuby :grinning:
15. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a branne cvicenia - cely den bez ucenia a pochod prirodou v neskorsich rocnikoch aj strelba zo vzduchovky - co som skoro vzdy odstrelila nejakeho ucitela alebo vojaka :grinning: a tie skolenia o atomovych utokoch a invazii zlych kapitalistov - som mala z toho normalne nocne mory ako mensia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a macao do mlieka
15. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som nepila
15. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
som si spomenula na seriál s Dvořákom, kde ludia rozhodovali o pokračovaní deje( nejak zapínaním svetla a potom rozholi s pomocou elektrárne)už si nepemätám na názov....kuřátko
a povinné políčko na ZŠ aj cez prázdniny :grinning:
a spartakiáda, a nácvik pred 1. májom ako sme chodili po školskom dvore a učiteľ ukazoval na prstoch, kté heslo vrieskať o dušu :grinning: :grinning:
15. únor 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokelu malcao som chcela napísať...ja si pamatam na take rozne praskove kremy alebo co to bolo , ja to jedla aj bez mlieka len tak nasucho...a tie kysle sumienky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
janazuza - Rozpaky kuchaře Svatopluka :grinning:

Malcao, Kaolar, Bikava a Medola :slight_smile: A pak Mixar - vanilkový prášek v pytlíku na výrobu zmrzliny nebo koktejlu, mňam :dizzy_face:
16. únor 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janazuza-Ano,jak říká jabber Rozpaky kuchaře Svatopluka.To bylo něco na tu dobu,si pamatuju,jak jsem musela stát u vypínače a cvakat jako blázen :grinning: Minulý rok to u nás opakovali,hlasovat se ale už nedalo.Z chutí jsem se na to dívala. http://www.youtube.com/watch?v=449YH3YP_qM&feature=related
16. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek