Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

sisstin
7. srp 2009

Bylo by podmáslí? 😀

anky
7. srp 2009

a jupí jupí jupí jou, elois elois 😀

soanpe
7. srp 2009

adrolka
hlásím se jako hrdá cvičenkyně

petik77
7. srp 2009

jo to si člověk hned oživí jak to tu čte jinak by už na to asi zapoměl a kostkovanou košily to jsem teda taky nosila a myslela jsem jaká nejsem frajerka a potom si patauji že jsem dostala první riflea ty byly elastické a mončičaky těch jsem měla kupu

anky
7. srp 2009
shaula
7. srp 2009

Jóoo, mončičáci... Ty byly super, kdo je měl, byl in 😵

anky
7. srp 2009

já taky cvičila 😀

anky
7. srp 2009

holky, sáčky na nohy a ruce, pláštěnka a maska na čuňku, dýmovnice, smrad jak sviňa 😀

soanpe
7. srp 2009

lízátko za 0,25halířů na špejli

sisstin
7. srp 2009

ježiš masky..z toho jsem měla schízu tejden předem 😅 😅 😅

anky
7. srp 2009

já vyhrála první místo ve střelbě na cíl ze vzduchovky a dostala jsem papírový tank 😀

jabjunka
7. srp 2009

A ještě jednou Š+G

Moje dětství bylo radostné jako snad dětství každého chlapce a děvčete v naší republice. Ovšem nebývalo tomu tak vždy, že děti na slunci bezstarostně mohly skotačit jako dnes a po hře k matce do kuchyně přiběhnout a do sytosti masnými výrobky se zaplnit a ještě podmáslím zapít a froté ručníkem otřít mastná ústa. 😀 😀 😀

sisstin
7. srp 2009

Proč se hrabeš v čistém prádle, opilcův synku? 😀 A pídalkovitými pohyby se snažil zavrtat do ručníků 😅

soanpe
7. srp 2009

prej papírovej tank 😀 😀 😀 😀 😀

peppapig
7. srp 2009

Ruzovy moncicak, jee to byly casy. Skoda, ze nase mama vsechno rozdala, docela bych byla rada, kdyby moje M moncicaka po mamince zdedila 😢

Bile tricka a oranzove trenyrky 😅 Kdo cvicil spartakiadu? 🙂

jabjunka
7. srp 2009

Je mi trapné o tom hovořit, ale jednoho dne mě matka zvedla sekerou z pece a pravila s neznámým mně přízvukem v hlase: "Kvído, mám tě ráda skoro jako vlastního syna, ale takhle to dál nejde. Musíš se oženit a přestat hnít. Po čtyřicítce se shánějí děvčata těžko. Je mi 106 a cítím, že slábnu. Již stěží vyšplhám na topol, když vyhlížím do kraje, nejde-li pro otce dráb. A ráda bych se dočkala vnoučat." ...

anky
7. srp 2009

poupata 😉

anky
7. srp 2009

jab tak to ani neznám 😲

bambi09
7. srp 2009

a sprej Impulz,ten sa dal zohnať len pod pultom 😝 😝 😝
dnes by som s tým ani WC nenastriekala 😀 😀 😀 😀
mydlo Fa iba v Tuzexe 😀 😀 😀

petik77
7. srp 2009

pep :mončičaky jsem viděla někde na netě ,když jsem něco hledala tak se ještě prodavají

lennis
7. srp 2009

impulsy - vystavovala jsem si prázdný spreje 😀

bambi09
7. srp 2009

jabjunka 😀 😀 😀 😀 😀

shaula
7. srp 2009

anky - jo jo, branné cvičení ve škole, hihi, trénink na atomový útok. Taky Vám ve škole pravidelně měřili obličej na masky? A jednou ročně se zkoušely...

anky
7. srp 2009

jo a kdo sbíral plechovky od cizých nápojů? Kamoška lezla do kontejnerů u dálnice 😲 😀

lennis
7. srp 2009

já cvičila spartakiádu v 1985 jako předškolní dítko, cvičily jste taky někdo?? Bylo to na melodie z večerníčků.....hledala jsem to na netu a nikde jsem to nenašla, docela bych to ráda viděla 😀

lennis
7. srp 2009

peppapig - necvičila jsi to samý???
oranžové trencle a trička, bílý tenisky, to si pamatuju

anky
7. srp 2009

lennis tady je jedna z roku 85

https://www.youtube.com/watch?v=JUtrL3NoGLc
petik77
7. srp 2009

branne cvičení to byla blbost pěkná,jak jmse musely mít všichni chlebníky a vtom svaču

anky
7. srp 2009

a tady taky tento dres se mi moc líbil 😀

https://www.youtube.com/watch?v=PerR-KMMW-g
lennis
7. srp 2009

anky, já právě na youtube projela vše a nenašla jsem tuhle, co jsem cvičila já, všude jsou poupata a vojáci a ženy,ale tu co jsem dělala já nikde ☹ ☹ ☹