Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

skuli
13. led 2009

Taky jste vyrůstali v této době?Hráli jste si s Merkurem,mončičáky?Žvýkali jste Pedro,Sevak a Bájo?Cucali jste antiperle a lékorky?Lízali jste Vitacit a želatinové pivo?Měla vaše babička na záchodě lístkový toaletní papír 200 kusů za 1,30 kčs?Pouštěli jste si gramofon a magnetofon?Dívali jste se na Beverly Hills 90210?Na co rádi z té doby vzpomínáte?Co vám vadilo?

jalao
12. srp 2009

ty, bambi, nemali sme my rovnaku rustinarku?? 😀 😀 😀

frisbee
12. srp 2009

v lesú radílas jóločka,v lesú aná rasláááááááááááááááááááááááááááááááá

jalao
12. srp 2009

zimoj i letom strojnaja, zelonaja byla....Baby, neskusajte ma tu! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
12. srp 2009

kikatko, fantastikus!!!! 😀 😀 😀 Si dobra. Aspon si preopakujem texty 😀 😀

jabber
12. srp 2009

солнечный круг, небо вокруг, ето рысунок малчишки...нарысовал он на листке и подписал в уголке...пуст всегда будет солнце, пуст всегда будет небо... 😀 😀

jalao
12. srp 2009

pust vsegda, budet mama, pust vsegda, budu ja!! kokso, to si ako v tej azbuke zvladla?? 😀 😀 😀

frisbee
12. srp 2009

jabber... 😀 😀 😀 ...ja totiž neviem,ako tam dostať tú azbuku 😀

jabber
12. srp 2009

v překladači a zkopírovala jsem to sem 😀

frisbee
12. srp 2009

inteligentná deva 😉

jalao
12. srp 2009

to som nikdy neskusala....ale sak komu by som pisala v azbuke, ze ano.. 🙂

kikatko
12. srp 2009

a toto vám niečo hovorí???

https://www.youtube.com/watch?v=BQAKRw6mToA
jalao
12. srp 2009

mne nie, kiki.

jabber
12. srp 2009

jalao - no nám, ne? 😀

kikatko
12. srp 2009

viem že na toto tancovali moji rodičia, v čase ked boli mladý a pekný 😉 😉 😉 minule vytiahli kazety a trsali po dome ked si mysleli že sme preč.
a púštali aj dalšie klasiky ako

https://www.youtube.com/watch?v=kvDMlk3kSYg


https://www.youtube.com/watch?v=Y1oh-mAy8FM
jalao
12. srp 2009

jabber, neblazni 😀 😀 Mne sa kedysi ohlasil do Skypu nahodne jeden ukrajinec a pisali sme si rusky, ale latinkou, to bola hrozna drina 🙂 Ale azbukou pisat, to sme sa na strednej fakt ucili, mali sme tam take klavesnice, to bola fakt parada 😀 😀

soanpe
12. srp 2009

jabber
ty krááááso, jsem si vybavila šestou třídu,jak všichni hrdě pějeme cizím jazykem 😀 😀 😀

frisbee
12. srp 2009

kikatko,aj ja 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. srp 2009

kokso,tá Ala mala ale hááááro 😀 😀 😀
jalao,asi nie,ja som chodila do školy do HE 😝 😝 😝 😀

bambi09
12. srp 2009

jooooj,kikatko,Boney M a Drupi-ten mal sexi hlas 😅 😅 😅
hity mého mládí... 😀 😀 😀

jalao
12. srp 2009

kika, ten drupi je uzasny!!uplne mi zimomriavky naskocili! ja som bola mala zaba, ked toto letelo, ale hudbu som vzdy pocuvala od malinka, spievala som mame pod stolom,ked ona varila v kuchyni...dodnes sa na to rehoceme. Spev po mne zdedil chalan, ale ten samozrejme ziadne tony nevydava - este by sa nahodou strapnil.... 😀 😀 Dievcatam to az tak "neladi" , skoda.

jalao
12. srp 2009

bambi - ked chces spoznat Humenne, kup si cizmy gumenne. Tak si to pamatam z jednej TV relacie!!! 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. srp 2009

jalao 😀 😀 😀
u nás je mladý muzikálny,ak spieval v BCHZ,ale sa mi nepáčil prístup šéfdirigentky,tak som ho spakovala a teraz začal mutovať,tak už nič 😀
keby sme v Prahe,tak ho dám do Boni Pueri,keby ho zobrali 😉 tí sa mi véééľmi páčia,Lucka Bílá s nimi občas spieva

jalao
12. srp 2009

no ja by som naseho na to nedostala, hoci viem, ze spieva pekne, aj ma "usi" (pamatas...Pane, vas syn nema usi...-Otec ma zderie tak ci tak?? uzneviem). Ale aspon tento rok skonci vytvarnu, osmy rocnik, dufam, ze ho nenapadne to teraz zabalit, lebo on ked si zaumieni, tak proste KONIEC. Ale rada by som, aby to uz dokoncil po tolkych rokoch.

madlina
12. srp 2009

Holky máte 1*. Já měla ruštinu na základce asi 1maximálně dva roky.Ale ty časáky s deskama si pamatuju taky.

bambi09
12. srp 2009

tak ja som sa tú ruštinu učila asi 8 rokov 😝 😝 či odkedy bola na ZŠ??? 😝
no,náš chodil aj na výtvarnú,ale s tým potom sekol,aj s fotografickým krúžkom a futbalom,ale lezenie ho drží stále,tak dúfam,že do konca ZŠ mu to vydrží,ešte 2 roky 😝 😀 😀
ale to sme už od témy,toto budeme písať u nás "doma" 😀 😀 😀

jalao
12. srp 2009

dobre, mas pravdu, suhlasim. Stahujem sa ku Darci. 🙂

frisbee
12. srp 2009

no ja som sa ju učila dvakrát...v 4.tej triede starú azbuku,takú ťažkú maľovanú a v piatej novú 😝

jalao
12. srp 2009

ja som mala rustinu 4 roky na ZDS a potom 4 roky na strednej!! 😒