• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětství v 70-80 tých letech. Na co rádi vzpomínáte?

9. června 2011 
dnes som si kúpila mrazený krém Fragola v jednote,ale nebol vôbec a ani zďaleka taký dobrý ako kedysi za totáča. :frowning2:
27. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto tu hladal tých irgacikov?
niekto ich tu predáva http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=361942
28. srp 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
možno to tu aj je,dostala som to na mail http://www.projekt-spad.cz/v3/CZ/mapa/dum/zvonky/vytah/vevytahu/index.html -virtuálny panelák v Československu,treba ísť výťahom na poschodia a pustením videokaziet sa vrátite pár rokov naspať :wink:
28. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a možem sa vás niečo spýtat aj mimo temu???
28. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikatko,pýtaj sa,uvidíme,či odpovieme :grinning: :grinning: :wink:
28. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak oki. mam taký mali problemik s polovičkou. nemožem ho ani citit a to doslova.odkedy som bolo tehotná, som citliva na vone a smrady.polovička mi začala prosto smrdiet a ja pokial nie je čerstvo okupaný sa k nemu nemožem ani priblížít. dlho som skumala čo to je za smrádek a konečne som zistila že mi sprdí ako prepalený fritovací olej. prosto brrrrrrrrrr. nemate nejakú rada ako by som mohla oklamat moj nosík?diky
29. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kikatko, v ramci temy by som Ti poradila tu kolinsku "konvalinka" ci co to bolo :grinning:
inak sa asi bude musiet castejsie sprchovat v najblizsej dobe, nic ine mi nenapada
1. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Shanim tricko se Sandokanem. Velikost M
Jako protihodnotu mohu nabidnout fotografie Samanthy Fox, CC catch, Sandry a Sabriny (castecne obnazene)
Mam tez velky plakat s Michalem Praedem (Robin Hood)
Najde se nekdo?
1. zář 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš v jednej téme má brufik v profile fotku kýváka so sekerou z Majora Zemana zo Studne,a teraz toho syna,čo do tej studne spadol...to je nejaký vtip??? :confused: :confused: :confused:
1. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vtip??
Administratorky mi smazaly mou originalni fotku. Nyni pouzivam jedinou (a pravou), takze v jine diskusi mam stejnou. Shanim tricko se Snadokanem.
1. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, jsem znamy a vim o tom. Zeny na mne vsak prilis neleti..
1. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na dovolene u nasich a vyhrabala jsem mou sbirku dopisu ze SSSR- jak jsem si psala jako mala holka asi s 3 Ruskama.. Kazdy dopis plny pohlednic a kalendariku a vystrihovanek a znamek...
Taky jsem kdysi sbirala obaly od cokolad a nasla jsem je taky.. byli tam vsechny obaly od KOKO za 2.50, Nugatova pochoutka za 3Kcs, Milena 2.50, Artemis 2.10 Kcs atd..... jo a taky Milka- tu mi tenkrat nekdo privezl z Rakouska :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
brufik, skoda :cry: asi 3 tyzdne do zadu sme tricko so sandokanom poslali kdesi do ciech na zbierku satstva pre bezdomovcov, poslala by som ti ho aj zadara :wink:
13. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozete kliknut na jednotlive oddelenia predajne- teda potraviny, drogerka a najdete tovar, aky sme kedysi vidavali v obchodoch :grinning:
28. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, dobre
29. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: , jsem tu nová a pročetla jsem částečně toto téma :dizzy_face: . Směju se a zároveň bych brečela :frowning2: .
Vzpomínám si jak jsem si šetřila na mončičáka a pak se těšila, až dojedou kolotoče. Druhého mi vystála teta ve frontě v Tuzexu. Do dnes je mám. Málem jsem zešílela když jsem dostala k Vánocům první rifle a svetr s širokými rukávy netopýrák. Dát dnes dětem k Vánocům oblečení :pensive: ... V práci ve fabrice jsme fasovali toaletní papír, indulonu a mýdlo. Jednou za čtvrt roku prášek na praní a solvinu a někdy i ručník. Milovala jsem jablečnou dřeň v takové té kostce :grinning:.
Kdo z vás je z Brna? Vzpomínáte na Svoboďáku byl Sputnik. Vonělo to tam pivem a párkama s hořčicí. Měli tam skvělí chlebíčky. Dnes je tam myslím KFC a nikdy jsme tam nebyli. A ještě byl na Svoboďáku a u nádraží mléčňák.
4. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ALMA to bylo něco. Dnes se sice prodává spousta mléčných nápojů, ale nic tomu nevyrovná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dagmy...Sputnik si pamatuju :wink:
4. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neviete mi niekto poradit kde zozeniem tricko so sandokanom? :sunglasses: alebo aspon obrazok, na tricko by som si nechala natlacit sama.... nasla som sice na webe motiv toho tigra, ale ked sandokan je sandokan :grinning:
4. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dena76:http://www.youngprimitive.cz/fashion/index.php?/zbozi/sandokan-23
4. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidejte se na Facebooku do skupinky: "Mončičáci - Monchhichi" :wink:
22. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kikatko... ako sa dari? domcek sa stavia?
asi si jedneho moncicaka pojdem kupit do hrackarstva dneska cestou z roboty :wink:
5. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
stavia sa, prestavuje, demoluje a znova stava. všade je bordel, kuchynu už nemam mesiac a prosto pohoda :slight_smile: .
naučila som sa kopu nových veci a ak ma neuživí moja vš tak si založím stavebnu firmu. už kožujem ako profik :grinning: :grinning: :grinning:
mončičaka som aj ja malej kupila. ma aj mojích a priatelových ale jedného ma aj svojho. tiež som jej objednala z quelleho originalneho- sice si pekne priplatim ale čo už. a vy ako?
6. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek