Dezin. tablety Milton. Můžu je použít místo vyvařování?

jeudi
8. kvě 2009

chci se zaptat zda muzu misto vyvarovani pouzit tyto tablety pro cerstve narozene miminko,pisi tam ,ze je to setrnejsi nez vyvarovani,ale ja nevim mate s tim nekdo zkusenost??

babalala
9. kvě 2009

Lucenek - já nezpochybňuji tvrzení, že nálepka je na krabičce - jenom nevím, kdo ji tam dal (distributor?, prodejce?) a na základě čeho, když to přímo odporuje pokynům výrobce.

Ad můj případ - vlastně nevím, proč se sterilizovalo, a když nad tím tak uvažuju, sterilizovala se ta nálevka a trubička k ní, ale ta hadička, která vedla přímo do bříška, se stejně nijak čistit stejně nedala.. Malá byla na nějakém speciálním roztoku za sóji, nic jiného nemohla, přesto mívala brutální problémy s trávením - bonus k obrně. Tak proto ta opatrnost.

hankka
9. kvě 2009

Čoveče Babal, my na AP myslíme, že rodíš a ty si tady zatím klidně desinfikuješ🙂))

babalala
9. kvě 2009

Nojo, dyť už du..

hankka
9. kvě 2009

Ad roztok, já v tom staršímu synovi asi třikrát desinfikovala hračky, ale ony pak smrděly tou desinfekcí tak, že jsem od toho upustila. Což mi připomíná, kdyby chtěl tyhle tablety někdo zdarma, pište do IP🙂.

jeudi
autor
9. kvě 2009

me voni desinfekce ..kdyz citim savo tak mi to pripomina cistotu