Difuzer. Mohu dát do něj vodu? Popř. jaký olej?

alex97
24. říj 2023

Dobrý den.Chci se zeptat jestli bych do toho mohla dát jen vodu aby zvlhčoval vzduch?? Máme rýmu a malá 40° jde mi o to že inhalátor máme na chatě.. Nebo jaké oleje do toho můžu dát? K tomu byl levandulový a smrkový díky

patypresdevaty
24. říj 2023

Máme směs "Nachlazení" nevim od koho a "31 bylin" od Justu. Oboje to hezky pomáhá s dýcháním při rýmě...

g_m
24. říj 2023

Tohle je difuzer, ne zvlhcovac. Vypouští jen jemnou mlhu a ta nic nezvlhčí a určitě ne celou místnost, to ani nepoznáte... Nicméně jako difuzér na etericke oleje na rýmu super. 31 bylin je fajn, ale cena brutál. Na rýmu a nachlazení máme doma od Nobilis Tilia jejich směsi - Druhý dech, Respirant apod.
Pouze voda difuzeru nevadí, ale to fakt je nic a nepoznáte to. Smrk je dobrý na kašel, tím nic nepokazíte ani při rýmě 😉

daisy95
24. říj 2023

Malymu diteti a vlastne nikomu bych nejaky olejicek z Lidlu ktery byl k difuzeru urcite nepoustela.. kdyz uz tak nejaky kvalitni nesynteticky eo za kdyz to ma dite x hodin dychat.. ne kazdy esencialni olej je taky pro dite vhodny

g_m
24. říj 2023

@daisy95 Na to má fajn Nobilis tilia jejich brožurku a i na stránkách mají pěkně popsané, pro koho je to vhodné.

te_reza
24. říj 2023

Mám difuzér na 300ml vody, dávám do něj vincentku, ráno pustím, vypíná se sám a v bytě z toho máme krásnou mlhu a nudle lítají všem.

hanca78
24. říj 2023

@alex97 podle mě samotná voda nevadí, ale jestli očekáváte nějaké razantní zvlhčení, tak to nečekejte. To už je lepší dát mokrej ručník na topení, když je zaplé.

ondul
24. říj 2023

Jestli potřebuješ zvlhčovač, tak tenhle objem je bohužel málo. Mám třílitrovej od truelife a je perfektní. Z olejíčků na nachlazení bezkonkurečně nejlepší heřmánek římský/modrý- Je to jedden z nejdražších olejů, ale fakt stojí za to.