• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dítě Beran. Jak se chová?

23. července 2009 
Tak kdyz uz jsme v tom....jak se chovji vasi beranci/ovecky?

U nas je to spise myslitel, nez sportovec....
22. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ja mam beranka a je to zlate dite umi se sam zabavit hraje si je klidny ..ale tvrdohlavy
22. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
El je taky klidne dite, vyhraje si sama...vsechno komentuje-divim se odkud to ma-asi vnitrni moudrost :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nemusite mit zrovna doma berana....muzete i vy maminy(co jste narozene ve znameni beran)podavat info o tom, co vam delalo a nedelalo dobre ve vychove....jake jste byly...atd.
22. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám doma dva berany a dva býky :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rendi a muzes nam o tom rict vic??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem BERAN, dcera býk a starší děti oba berani-no někdy je to pěkná trkačka :grinning: :grinning: :grinning: (žijeme pod jednou střechou-2berani, býk a střelec-to je kombinace, co?)

janus-jo já jsem tvrdohlavá a děti též, ale myslím si, že jsem trpělivá, no ale když bouchnu tak to stojí za to :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem beran - nesnáším autority, odmala, poslouchat jsem tedy nikdy moc nechtěla...všechno vždy svojí hlavou :wink:, nerada se moc tulím, mamka říká, že jako dítě jsem žádný mazlíky mazlíky nikdy nechtěla :slight_smile:. ale jinak sportovec tedy určitě nejsem :wink:
22. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
dcera je taky beran a taky zadny tuli tuli :grinning: opravdu malo,taky je samostatna a vyhraje si a taky tvdohlava,ale to nevim jestli je vekem
23. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak můj beránek je teda tuleň mazlíček největší :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak ta charakteristika na skola-esoteriky.cz je ve spoustě věcí přesná :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sisi...jakobych poznavala v tobe svou dceru....taky se moc nechce tulit! :frowning2:
23. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
janusko, to asi nepřejde :frowning2:, já jsem ochotná se tulit jen s mojí malou (no a občas s manželem :wink:, ale jinak si raději udržuji od všech odstup. ale ona ti to určitě vynahradí jinak :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ona se tuli jenom vecer, nez jdeme spat-tak mazlinkujem co jsme nemazlinkovaly pres den... :grinning:
23. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já se tulim moc ráda a často, jak s manžou, tak s Kačkou
Verča s Dádou-tak ty už se netulí :frowning2: ale Dáda, když byl malý, tak se tulil pořád, moc ráda na to vzpomínám.....Verča tolik né, ale Dáda byl tuleň :wink: možná to kluci mají jinak :wink:
23. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zvlastni jak jsou ty deti jine...ale zalezi i na ascendentu :wink:
23. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
a take zalezi na jmenu kazde jmeno ma jinou povahu mam o tom knizku
23. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak zase jsem se zkousela tulit a nic :grinning:

jako beranci, maji tu potrebu mit posledni slovo???
23. črc 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím, že ani ne janusko. ale mám ascendent raka (což je tedy s beranem kombinace...), a občas se jako rak cítím víc než beran :confused:
23. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to je pozitivni sisi...bo racci jsou racci :wink:
23. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek