Dobré vztahy s bývalou manželkou partnera

evicka7
30. led 2009

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo dobrý vztah z bývalou manželkou svého partnera? Já totiž jo, jen pořád čekám, odkud přijde zrada, nebo je tato obava zbytečná?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gtver
30. led 2009

Souhlasím s gedren, také nemám přímo osobníí zkušenost, ale zprostředkovanou ve svém okolí a není v tom problém 😉 Záleží vždycky na konkrétní situaci a lidech 😉

evicka7
autor
30. led 2009

je pravda, že mě se to netýká vůbec, všechno proběhlo několik let před tím, než jsme se poznali, dnes u nás byla D. na návštěvě, chodí koukat na mimčo a přišla do toho kamarádka, tak se strašně divila, co u nás D. pohledává a říkala, že to není moc normálka, tak i když na ostatní moc nedám, tak mě trochu nahlodala, asi zas řeším nesmysly ☹

kveta
30. led 2009

Evicka7, ja som v kontakte s mojím bývalým priateľom a strašne veľa ľudí na internete sa tomu čuduje, nechápe a odsudzuje to. Ale podľa mňa je to úplne v pohode. Sme dobrý priatelia, podržíme sa, keď sa niečo vážne v našich životoch deje a pochválime sa, keď sa niečo zadarí. Takže ak je tá bývalka Tvojho drahého zatiaľ v pohode, tak na tom naozaj nič zlé nevidím. V amerických filmoch je bežné, že exmanželia spolu normálne vychádzajú, len na Slovensku sa to tabuizuje...

mumumu
31. led 2009

Evičko, vpodstatě mám tuto zkušenost. A vztahy mezi nimi dlouho byly na bodě mrazu, teď jsou dobré a já s ní také velmi dobře vycházím. Ale spadám do kategorie, kterou vymezila Gedren, tedy seznámila jsem se s mužem dlouho po jejich rozchodu a ten se mnou neměl nic společného. Navíc také ona má nového partnera.

elitera
31. led 2009

kveta, evička se ptá na kontakty s novou partnerkou expřítele 🙂 Já s jedním svým ex vycházím ale teda taky naprosto výborně, on se tu a tam zastaví za mými rodiči, pokecá, řekne nový drby... 😀 Když bych něco potřebovala nebo on ode mě, tak taky vše ok - málem byl mým materiálem na bakalářskou práci 😉 On s mým manželem vychází taky v pohodě, teda ne že by si zavolali a pokecali o životě, ale když se u našich někdy potkají, tak nemají problém spolu normálně mluvit. Jeho partnerku neznam osobně, vim, že nějakou má, on je taky dost ukecanej, tak vim taky leccos 🙂 ale taky všechno v pohodě.
Evi, pokud to nepřijde divný tobě nebo manželovi, vůbec bych to neřešila 🙂

vanusak
31. led 2009

Já mám taky vynikající vztahy s bývalou manželkou - nezajímá se o nikoho z nás, ani o děti manžela asi už 5 let, všude ticho, klid a mír po pěšině, každej měsíc pěkně cáluje alimenty a my se s ní vidíme jenom u soudu, kdy žádáme o zvýšení 😀 😝

evicka7
autor
31. led 2009

vanusak: tak to je hustý (myslím s těma dětma), ale aspoň máte klid

anatanka
31. led 2009

U nas je to naprosto neutralni vztah.

V Americe udajne frci velke, poskladane rodiny, kdy se schazi na grilovacky manzele a jejich byvaly manzele dohromady, do toho novy partneri, stary deti, novy deti, vyvdany deti atd. To musi byt docela mazec. Pry to je naprosto normalni a bez problemu, ale nevim, kolik je v tom ve skutecnosti uprimnosti.

vanusak
31. led 2009

Anatanka - asi tak... Kolik je v tom ve skutečnosti upřímnosti... Nevěřím, že všichni, jak jsou tam pospolu jsou v poho...
Evicka7 - hustý to možná je, ale nikoho z nás to nevzrušuje, děti do dokumentů kolonku matka proškrtnou a hotovo, prostě pro ně neexistuje a myslím, že ani nikdy existovat nebude.

andrealiskova
7. říj 2009

Já se musím přinat, že jsem v pozici bývalé partnerky a s Dášou, přestože měla trochu podíl na našem rozvodu vycházím dobře. Ono vždy záleží na konkrétních lidech.

jabjunka
8. říj 2009

Já to mám opačně,takže přítelkyně mého bývalého manžela se mnou vychází naprosto v pohodě. 😀
Vlastně nám celkově vztahy i s ex začali klapat až když jsme se rozešli.

danielagb
28. pro 2009

,

kubaka
28. pro 2009

evicka7 - já budu reagovat jako "to okolí, co se diví" - já takovým vztahům jen tleskám. není to divné, je to naopak velmi obdivuhodné a zdravé. Máte nějakou společnoust minulost, kořeny a to je dobré zachovat. Člověk má kolem sebe hluboce zpřízněné lidi, na které se pak může spolehnout a obrátit. Takže neodsuzuji, ale přitakávám. Rozum a náklonnost vítězí 🙂
Osobní zkušenost nemám, ale všude kolem jsou kamarádky rozvedené a vztahy s bývalými jsou děsné, natož s novými partnery.