Dobrý zubař pro děti v Litoměřicích. Poraďte

honzulka
21. kvě 2010

Ahoj holky...
Mám prosbu,chystáme se stěhovat k Litoměřicům a už teď jsem nervozní z toho,zda seženu dobrý doktory hlavně pro děti... ☹ Nevíte některá o dobré zubařce,která to umí s dětmi a není to pro ni jen další výdělek? 😠 Tady v Ústí jsem s Jneíkem byla několikrát,ale doktorka mu jen řekla otevři pusu a on začal brečet,takže mu jsou 4 a já stále nemám jistotu,že má zdravé zuby... 😢 A když jsem chtěla oťukávat už mladšího teď,tak mi řekla,že je ještě čas.. 😒 Takže jsem fakt naštvaná a stydím se,že moje děti ještě stále nemají za sebou zubní prohlídku... ☹ Budu ráda za každý TIP!!!Děkuji předem moc a moc.. 😔

eimmy
21. kvě 2010

ahoj,
můžu doporučit v Roudnici nad Labem stomatologii Mudr. Daniel Svoboda - v lednuse stěhují do vlastní mininemocnice ve Vědomicích ( vesnice před Roudnicí když pojedeš z Litoměřic tak je to hnedka u silnice na konci vesnice)

honzulka
autor
21. kvě 2010

eimmy-moc děkuji... 😉 Jen je problém,že já nejsem řidič,tak leda že bychom občas udělali rodinný výlet... 😉 Ale moc děkuji,zvážím... 😉

honzulka
autor
13. čer 2010

eimmy-stále se snažím pátrat po nějakým tom doktorovi a uvědomila jsem si,že jsem se tě ani nezeptala,zda ten Mudr.Svoboda je dobrý ve vztahu k dětem nebo celkově?Děkuji...Koukala jsem,že i v Litoměřicích je zubařů hodně,ale jak vybrat,abych nedopadla jako tady... 😢 😠