• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Domácnost - vychytávky při úklidu

17. března 2013 
to je problem pradla suseneho v byte bohuzel pac schne tak nejak blbe..,ale je divne,ze u babicky v baraku mi to nedela ..proste panelak a barak je asi rozdil a leto a zima taky..me obcas smrdi a musim ho premachat ,ale avivaz nedavam teda mam prasek a ten voni paradne a nechci ho prebijet tedkom a v zaloze mam softlan a vilej sensitive z kaufu
5. únor 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy kdyz u me smrdi jen ty rucniky tak ja fakt nevim :frowning2:
5. únor 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anddy - presne, aj mne smrdia len tie rucniky :unamused: Rozmyslala som o tej pracke, ale moja je nova a urcite si vodu zohrieva.
6. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som citala aj taka tema tu bola o smradlavych rucnikoch, ze smrdia ked sa pouziva ariel so silanom.
6. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vachovka - ja ariel nepouzivam, vacsinou mam Rex, Bonux atd. Silan mam teraz prvy krat, inak som pouzivala Quanto. Ja som uz v koncoch. :frowning2:
6. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tema rucnikama...me se osvedcilo susit je zasadne v susicce s takovyma spicatyma balonkama, co je pri susenikrasne namekci, takze voni a jsou mekke i bez avivaze a pritom porad dobre sajou. Ten "smrad' vznika spatny susenim....

ted si uvedomuju, ze spicate balonky zni jako strasna blbost, ale urcite vite, co myslim...proste dryer balls :grinning:
7. únor 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hranate balonky :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak k těm ručníkum. Babička mi vždycky říkala ručníky ze zasady nežehlit :sunglasses: A je to pravda nesmrdí a voní :grinning: :grinning: Nevím čím to je sned to ta pára vytváří. :wink: :slight_smile:
7. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda super tip - clin na kachle, super, díky,
na sprcháč - používám Larrin červený ve spreji na bakterie a bílý na rez a vodní kámen, je super.
7. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry, žlutej Larrin na vodní kámen, usazeniny, rez atd...sprcháč jak novej :wink: , koupila jsem v Hypernově
7. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, čím dostanu zbytky lepidel z umělé hmoty (je to lepidlo ze samolepek)? Zkoušela jsem různé tekuté písky, normální písky ... a nic....
12. únor 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy...já když žehlím, tak pak prádlo nechám "vydýchat" v obýváku než ho dám do skříní. Ono pak opravdu plesniví a zatuchá. Většinou stejně žehlím večer, tak ho prostě sklidím až ráno.

Malovani...já mám vyzkoušené...jak strhnu samolepku, dám na to lepidlo tuk(většinou olej), ten totiž lepidlo naleptá a pošmudláš to trochu prstama, nebo nejvýš nehty a krásně to lepidlo stáhneš. Pak to umyju jarem abych to odmastila. Umývám tak i sklenice na marmeládu od majonéz atd.... a vždycky to jde.

My tak dostali nočník(křesílko), kde byla ta samolepka rozměrů asi deset na dvacet centimetrů...fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale namastila jsem to a šlo to taky. Na nočníku není teď nic poznat.

(PS : můj otec je natěrač a vždycky říkal, jak ty mastný špinavý ruce leptají lak na dveřích....tak jsem to zkusila s lepidlem a jde to taky :wink: )
12. únor 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jiank teda taky ručníky nežehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cecil: děkuju moc :slight_smile: , olej jsem nezkoušela, to mě nenapadlo, hnedle vyzkouším, děkuju...
12. únor 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napiš jak jsi byla úspěšná
12. únor 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cecil: hlásím úspěchy a to tak, že veliké :slight_smile: , díky moc... neuvěřitelný, tak já to drbu různýma přípravkama a pak na to napatlám olej a ono to pustí :confused: :grinning: ... ještě jednou díky... a dalším eventuelním problémem se sem opět obrátím :sweat_smile:
12. únor 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malovani, to jsem ráda, že jsem poradila....je to fígl k nezaplacení! Nenásilně.... a přitom to jde líp jako kdyby na tom člověk nechal ruce, co? :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však právě, vždyť já jsem to drhla několikrát, houbičkou, kartáčkem, pořád dokola, nechala jsem to několikrát odmáčet... nic... odmašťovala, drhla... nic... teď jsem na to dala olej a v podstatě jen setřela...
12. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, :wink: nevíte náhodou kde sehnat škrob ve spreji? Jsem si zvykla ho používat na košile při žehlení (krásně je to navoní) a došel mi. :frowning2: Zkoušela jsem normální škrob dát do rozprašovače, ale není to ono..
12. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malovani, na takové ty lepící zbytky ze samolepek používám odličovač, většinou to jde dolů.
12. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, neodmašťovat, ale naopak mastit! Kdo maže, ten jede :wink: .
12. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky potřebuju poradit!!!!!
máme starou ledničku a já mám pocit že ta guma kolem dveří už moc nedolýhá. Jednou jsem v nějakým časopise četla, že se to má nečím potřít a ono se to zlepší- to přilnutí....

Neví některá čím? Máte s tím zkušenost?
27. bře 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
na prach doporučuji nejdříve všechno vysát a potom projet prontem. Mastnota v kuchyni pustí s cilit bang a na kachličky v koupelně je dobrý cilit bang aktivní pěna. Na toaletu je dobrý harpic.
9. čer 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přidám super pomocníka do domácnosti. Na téměř všechno používám Sgrassa&Brilla od Madelu. Od chodby až po ložnici, občas si manžel půjčí i do dílny na odmaštění. :slight_smile:
9. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vem perlivou vodu a tekuté mýdlo a jar delto do kelímku a utřito kde chceš pak až to dotřež vem fén a vyfoukejto
2. led 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek