Dotazník k diplomové práci - propagace UM na sociálních sítích

moninka393
13. kvě 2021

Dobrý den,
mohla bych vá poprosit o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci? Týká se propagace umělého mléka na sociálních sítích 🙂
Dotazník vám zabere pár minutek a je zcela anonymní
Moc děkuji za každou jednu odpověď ❤

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSccFh5...

Monika

monaluza
13. kvě 2021

@moninka393 dotaznik nemohu vyplnit, protoze neobsahuje mnoznosti, ktere bych volila (napr. cilene nesleduji zadne influencery, ani makro, ani mikro). Dale se mi nelibi, ze neni postihnuta eticka stranka veci - mam pocit, ze zjistujete, JAK NEJLEPE propagovat umele mleko, pritom dle meho nazoru by se nemelo propagovat vubec, protoze takova reklama jde vzdy na ukor kojeni. UM ma byt nahradou materskeho jen v pripade, ze zena kojit skutecne nemuze, ne nejaky prostredek k byznysu...

jancabr
13. kvě 2021

@monaluza já to vyplnila ačkoliv jsem též zastáncem kojení. Kde byla možnost jiné odpovědi, napsala jsem svůj názor. A všechny fotky mi připadaly umělé a uplně mimo.

ireniq
13. kvě 2021

Taky mi u dvou otázek chybělo "nesleduji vůbec" nebo tak něco... a stálo by za to opravit "reklami".

moninka393
autor
13. kvě 2021

@monaluza Dobrý den, ano umělé mléko se nesmí propagovat ale pouze počáteční, od ukončeného 6. měsíce věku dítěte lze již propagovat, a tuto reklamu mi jde, děkuji