• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
holky, tak ještě 5 příspěvků a máme jich nakecáno 30 000 :slight_smile: k tomu ta 1 000 stránka..to chce oslavu :grinning:
11. led 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli pravda, co pro oslavu založit nové téma, něco jako drobečci pokračujeme ve školce :wink: nebo tak něco :grinning: :grinning:
11. led 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paolin super.. nápad všechno schvaluji neprotestuji... jen tiše souhlasím na dálku, když tu třeba nejsem :grinning:
Janoušku, krása krása přijeď budovat i knám prosímmmmmmmmmmmmmm. :grinning: :grinning: :grinning:
jinak my ve šklence taky teď přidražíme děti za dopravuna bazén šup 1000kč no co naDĚLÁM. :confounded:
jinak nestíhám nestačím.... práce škola, děti , vše kolem, znáte to....:-/
Nikča zítra píše z matiky.... a měla zase šprt referát a tak.... jinak jí vycházejí samé.. no, ale ve 4tř. komu ne???, že :grinning: :grinning:
myslím na váš ¨spáček.
11. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/drobecci-pokracujeme-ve-skolce/

tak tady je naše nová soukromá skupina. omlouvám se ale z hlavy jsem si vzpomněla jen na pár přezdívek, ale postupně to doladíme :wink:
11. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi supéér! hoďte sem někdo ten jubilejní příspěvek a šupky dupky jinam :slight_smile:
12. led 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj - tak to se hodí, dnes mám narozeninky, jubileum ve výši 35 let. Takže stačilo tady, ne? :grinning: :grinning:
12. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anta
Jani tak to gratuluju, jestli počítám dobře tak jsi o rok a 2 týdky mladší než já :grinning: :grinning:
12. led 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anta Jani garatuluji.... akam teď mám jít????
12. led 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky jak se všechny mate??? Uz jsem tu nebyla 2roky!!!! Přišel mi mail od modrého koníka :slight_smile:
6. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před třemi týdny jsem porodila chlapečka v 31+4. Byl velký 44cm a 1890g... Příčina porodu byl zánět na jeho plicích, vyklubal se z toho zápal plic. Bojoval s tím asi týden a pak začal krásně přibírat a jeho dech se víc a víc lepšil. Teď už má 2320g, roste krásně, ale v pondělí mu udělali rentgen plic a zjistili, že pořád nejsou čisté, ale podle rozboru krve v sobě žádný zánět nemá. Takže buď je to virové, nebo to bude už chronické... Sem zoufalá, měla sem radost, že se to tak zlepšuje, že nepotřebuje kyslík navíc a teď mi řekli tohle... Tak strašně se bojím. Potřebuju slyšet nějaký podobný příběhy s dobrým koncem, nebo se z toho zbláznim"
20. lis 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dite1
Já se mám dobře, v práci to jde dobře, Joli je zdravá a zdravě neposlušná.
15. bře 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek