Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
5. led 2009

už zase chumelí a docela dost. to je ale k prdu.

many
5. led 2009

Marti - jen aby to vydrželo 😉 když vím jak je to pro ty mimča hrozný to odsávání,....no snad to budu dělat co nejpozději,už jsem to jednou zkoušela,ale to prd měl,večer chrčel,tak jsem zkoušela jestli nemá ucpaný nos a prd a vůbec se mu to nelíbilo,jsem se bála ,že bude rýma a naštěstí ne

many
5. led 2009

a ty pořád kojíš nebo ne 😉 protože si myslím,že to dělá hodně,teda četla jsem o tom dost,když se kojí,tak je to nejlepší lék proti nemocem a taky je dobrý být hodně na vzduchu a to jsem s malým byla od narození furt venku

many
5. led 2009

ale teď už chodíme v zimě jen odpoledne,protože jsem zase četla,že pokud je míň jak -5 tak se s mimčama nemá chodit a myslím,že ta jedna odpolední hodinová procházka v tom mrazu stačí 😀 😀

martinka79
5. led 2009

já kojím pořád a stejně měl už antibiotika, já tedy nevím,a el u Nikolky jsme jako prvomatka jen kojila ato plně stále a stejně potom trpěla NA TY RÝMY. nO NEVÍM ŠVAGROVÁ KOJILA ASI DOM1,5ROKU a do roka plně a děti mají oslabenou imunitu a byly nemocné stále. ☹

many
5. led 2009

jsem se zase rozkecala 🙂 🙂 🙂 🙂

many
5. led 2009

hm ☹ asi to působí jak na koho teda 😒

many
5. led 2009

to je naprd ty nemoci no 😒

martinka79
5. led 2009

míša mi vypl pc

martinka79
5. led 2009

no já si myslím, že spíš máme doma často bacil, ze školy takové ty školní bacily. jelikož Nikolka je odolná vůbec nemarodí a nikdy moc nebyla nemocná,a le Míša se s nimi teprve stotožňuje. znám to od sebe. když jsme po škole učila bylo to dobré a po mateřské jsme hned omarodila a než jsme aklimatizovala trvalo to asi 2měs.

martinka79
5. led 2009

no uvidíme ono se to asi těžko ovlivňuje kojené nekojení děti jsou různé.ale ty buď ráda, že jsi v kategorii té funkčnosti a bez nemoci. 😉 to je dobře.

martinka79
5. led 2009

ježiš jdu vařit polévku Míšovi k obědu a potom ho zaženu spát. už tu zase šmejdí a heldá co by kde vyvedl. je to lump 😀

martinka79
5. led 2009

dám ho do stoličky a bude vařit se mnou

martinka79
5. led 2009

umyli jsme si spolu hlavu on nakukoval do vany a chechtal se a do toho děla bzzzzzzzzzzzzzzzzz 😀 potom se rozesmál až mě uviděl s turbanem to mu připadám k smíchu i v čepici.

many
5. led 2009

no to jo,jak jsou děti ve školce,tak to rychle chytají a proto to malej může chytat od ségry no ☹

many
5. led 2009

no jo,on ti ten počítač vypl a říkal si,mamo pojď na tu polívku ať už jedeme pryč 😀 😀 😀

many
5. led 2009

Ladík když mě vidí v tom turbanu tak pláče 😉 se mě bojí 😉 no už ho slyším,už je vzhůru 😀

martinka79
5. led 2009

no to dělal taky bulíkoval teď se chechtá. asi chtěl jí něco dělat lumpík tak krásné probuzení s Ládíkem.

monkia.pv
5. led 2009

dobre rano-nebo spis uz skoro poledne!Ted jsem dala malou spat ,tak jsem zvedava jak to dopadne!
Jo jo holky manza je tenista-profesional! 🙂 Ted momentalne je v Qataru na turnaji a pristi tyden hraje kvlifikaci Australien open.Ach jo prileti az buhvi kdy!
Jani bud rada ze manzel chce byt s tebou a pomahat ti s malym!Co ja bych za to dala!Jenomze muj manzel nic jinyho nez tenis neumi a musi hrat dokud to jde a zdravi mu slouzi!
jinak u nas taky poletuje snih!Se tesim na odpoledni vychazku! 😀
co varite dneska dobreho?

martinka79
5. led 2009

já mám vařeno skoro už se vaří rajská polévka večer jsme pekla pizzu tak mám na pekáči pro sebe a Mišáček bude mít tu polévečku s rýží.

martinka79
5. led 2009

tyjo tak to máš Mončo slavného člověka 🙂

many
5. led 2009

už je přebalen a hraje si na dece 🙂
ahoj monkia 🙂 no já tomu nějak nerozumím,ale asi je hodně dobrej,že 🙂 jinak přes týden nevařím,beru od mamky obídek,ona má v práci dva a jeden stojí 15,- ta to neber,že,to bych neuvařila 😀 tak čekám co mi donese 😀

many
5. led 2009

teda Marti ty jsi kuchařka šikovná 😉

monkia.pv
5. led 2009

martinko tak slavneho zatim ne!!! 😀 Mu se nejak zacalo darit jak se narodila mala! ☹
many to mas fajn obed za 15kc to je zadarmo!Ja teda taky nevarim kdyz manza neni doma!Pro me, me to moc nebavi! 😖

martinka79
5. led 2009

no já bych pro sebe taklé nevařila, el Nikolka večer po kroužku bu de za polévku vděčná. prdelínek spinká dala jsme mu prso a před ním u vaření měl 2 sunarky sušy. Dám mu oběd až před odjezdem zahřeje a vydrží déle v klidu na cestách.

anta
5. led 2009

Před chvílí řekl "jeje", to je tak úža slyšet malé dítě něco žvatlat. A obzvlášť, když je moje 😀 😀
Manžel, kdyby nebyl flákota, tak by taky skončil někde výš, tenis hraje od malinka, ale říká, že mu to moc nejde, protože hraje levou rukou, ta mu však nevyhovuje, říká, že kdyby hrál pravou, tak by to bylo lepší 😀 😉

alenka83
5. led 2009

krásný den plný sněhu vám přejeme s Martínkem. Určitě to je na Vysočině daleko větší sněženec než tady v údolí, ale i my si tu přijdeme na své. Už bych nejradši vytáhla sáňky a hurá na kopec, jenže to by se asi Marťasovi ještě nelíbilo.🙂 Jinak jsem tu četla, že máte rýmy. Tak snad vás co nejdříve přejdou a budou dětičky zase fit. Je to otrava pro dospělý mít ucpaný nos natož pro děti!☹ Jinak jsem si už asi tisíckrát říkala, že je to asi fáma, že kojený nebývají nemocný, u nás to tedy nefunguje☹

Martínek mi teď chrupká, pak bude obídek a odpo jdeme do solný jeskyně. Tak se už těšíme, zase změna. Martínek si u všeho stoupá a to je děsný, protože zatím se neudrží a žuch na zem☹

Holky, co děláte dneska k obídku? Inspirujte mě něčím, ale jednoduchým 😀 😀

martinka79
5. led 2009

Vaneska mu přinesla štěstí nejen do rodiny, ale i profesního života to tak bývá. tak mu držíme palce ˇat se propracuje a vy ať jste s tatínkem spokojené a hlavně se často vidíte.

martinka79
5. led 2009

já už psala polévka nebo pizzá na pekáč pěkně salámky sýr. kynuté těsto. rajský protlak a čenek. 😉
Alenko a bude hůř až se udrží a bude vše dosahu své ručky šmatralky brát. a dokonce s epřitáhne na špičky šup už to bude mít v ručičce.
j dnes hledala zvonící mobil aon byl spadený v květináči a Mišák v ruce držel křesílko na odkládání mobilu. 😀
Jani to je krásné užívej žvatlíka Honzíka 🙂

martinka79
5. led 2009

my naštěstí nikdy ucpaný nos neměli nám valí rýma pěkně z nosánku. teď už jem slabě a to spíše z těch přechodů. 🙂