• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
dobré ráno holky :slight_smile:
tak Ladíček se mi dnes do nočníčku i vykakal,hned ráno,to byla hromádka :grinning: tak jsme ušetřili jednu plínku :grinning: 4,- :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás taky řádí ve školkách neštovice,jak čtu,že to psala Anta :wink:
9. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ten nočník co máme je fialový :wink:
9. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Míšo, umíš pěkně fotit, fakt čupr fotky, chvála tobě :wink: dokonce i můj Honýš na nich nevypadá tak zamračeně jako ve skutečnosti :grinning: :grinning: :wink:
9. led 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pochvala vám :slight_smile: kakánci.
9. led 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěknký fotečky :wink:
9. led 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky :slight_smile: no mám z toho radost jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pochvala super fotečky a náš Míša se na fotky chechtel a a ukazoval prstem Dáda :grinning:
9. led 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však to znáte,že mamky :wink: jak ty naše děti udělají nějaký nový pokrok,tak jsme z toho hotový :grinning:
9. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fajn jasně je to Ládík šikulka.
já ho nedávám na nočník. do roka má času dost. :grinning: tedy já je to náročné myslet nato dávat a teď zase a a přitom dělat tisíc věcí. jsme línáááááááááááááááááááá máma. :angry:
9. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky!Tak koukam ze navsetva Misi u Janci se vydarila-to je fajn!A Honzicci jsou oba moc sikovni!Holky nechcete nekdo prijet i k nam na navsetvu-potrebovala bych nejake rozptyleni!
Ja jsem ted Vanulu ulozila!ocenka mela malicky jak cinanek :grinning: a ne a ne zabrat!Ted uz je tam nejaky podezrely klid,tak snad uz chrni!
Marti a Evi vy jste takovy kucharinky!Se vsim si poradite a uvarite snad uplne vse!Niceho se nebojite!Ja bych se sama do srnce nepustila! :frowning2: mela bych strach ze to bude bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase "kdo nic nezkusi,nic nezkazi"ze?!
9. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many on se vykakal hned nebo jsi vyčkávala?
9. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to nám vysí v garáži dnes ee bude porcovat. odnesl to nárazník,ale naštěstí sousedova auta
9. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo rádi bychom přijeli,a le je tzo krapek z ruky škoda. tak nasedni do auta a frrrrrrrrrrr k někomus tejně nikdo doma není krom tebe a malé.
no kuchařinka normálka. :wink:
9. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fotecky Honziku super!Jsou uzasni!!
marti ja bohuzel autem nejezdim!Ridicak mam uz 9 let,ale nejezdim!Parkta jsem jela hned jak jsem dostala ridicak- a to jsem jela se svym tatoua ten mi tak nadal,ze uz jsem pak mela strach sednout za volant!Ale manzel rika ze me to nauci!Jenom teda nevim kdy,kdyz je porad fuc!! :angry: :angry:
Dneska mi volal (je na Novym Zelande) a pral mi prijemny den a on sel spat!Maji tam o 12hodin vic nez my tady!Jak ja jsem mu zavidela!Rikal ale ze je mu po nas smutno a ze uz tam nikdy nepoleti!Coz me potesilo!
9. led 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, taky jsem kuchařinka, uvařím polévku z pytlíku a ani ji nepřipálím :grinning: :grinning: :grinning:
Ba ne, já vařím normální jídla, dělala jsem si legraci. :wink:
9. led 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem se kuknout an malou-a spinka jak andilek!plinku pres oci a nozky nahore opreny o sprusle u postylky!je to sranda!
9. led 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ja vim ,vsechny jsme kucharinky!ja tez varim a nekdy dokonce i rada!Ale na srnce bych si netroufla!
9. led 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byly jste s detma na sonu ledvin?Me nase dr. poslala a rikala ze ted posilaji vsechny deti!Ale treba moji kamosku s malym nikam neposlala!
9. led 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz mate drobecky vzhuru? :unamused:
9. led 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, holky! fotky Honziku jsou krasny :grinning:
Adamek porad jeste spinka! u toho se davi kaslem. je mu asi zase blbe :frowning2:
nikdo nikde,tak jdu neco poklidit!Ale se mi nechce! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chudak Adamek!Ten kasel ho uz trapi nejak dlouho!?
9. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vzhůru,a le hraje si chvilku sám popřečtění další knihy a povídání. tak kramuje hračky.
já nebyla na sonu ledvin. to ježdění mončo se spraví nekdy tě venyrvují druzí víc a pohoršují tě chce to jen jezdit a tímse to naučíš. :wink:
9. led 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli u vás e asi pěkně bojujes bacily ze školky co? jelikož je pořád něco no chudáčci naši mladší tvorové a vy jste na tom nohem hůře něž my.
tak hurá na ozdravný pobyt.
9. led 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco, my na sonu taky nebyli. kasel ma Adamek uz asi dva mesice. desny!
ja taky neridim. jen, kdyz je to opravdu nutne. bojim se. a taky mam problem s parkovanim, jako hodne zenskych :grinning: takze kdyz dojedu, tak nezaparkuju :grinning: v Brne je to fakt na levacku.

Monco, treba pojede nekdy Mirek do Olomouce a hodil by me k tobe :wink:
9. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to by bylo další setkání. :slight_smile:
9. led 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
parkování v Broně znám když jsem jezdila do školy nikde ani místečko akdyž tak na centimetry.
michálek jezdí s autem co měla ještě Nikolka na klasika pro větší děti auto na setrvačník už s ním projel celý byt a jak si hraje pohoda koukat. :slight_smile:
9. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti on se probudil,tak jsem mu sundala plínku a posadila a byla to chvilka co začal tlačit a čůrat :grinning:
9. led 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bylo fajn pavli!ja bych byla rada!
Jo jo chce to jezdit,ale kdyz ja mam sama strach!Tak cekam porad na manzu a ten porad nema cas!Ale tak si kolikrat rikam jak bych to potrebovala-jezdit!To by byla takova pohodicka s malou!Nalozila bych ji do auta a hura na navstevy!Taky by to bylo fajn uz jenom z toho duvodu ze chodim s malou na rehabilitaci cvicit Vojtovku a mam to na druhem konci mesta,coz v takovem pocasi je pekne na prd!
9. led 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek