• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak jsme byli nachvíli na procházce a mrzne jako ďas,fuj fuj,ale jinak je tam krásně,je to jak v mrazíkovi :grinning: stromy zmrzlí,všude bílo,sluníčko a zima zima zima zima je veliká na nanananana :grinning:
9. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmrzlý :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my doma též tančíme valčíček, ale povím ti, že se u toho slušně zadýchávám, jak je Honýs těžší a těžší :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic valím na žehlení :grinning: :grinning: :grinning: zatím pa pa
9. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem s malým ven dnes nešla, je tam fakt kláda :wink:
9. led 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zatím taky a uvidím jak odpoledne. dělalal jsem tisíc věcí jiných, ale kdybych ho dala do kočáru tak ho bere hned. ale takto zase zlobí v postýlce huláká povídá a tak.
žehlit budu večer u vínečka dobrůtek. :slight_smile:
9. led 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dneska taky ven nesla!Vanula uz haja a vypada to bude spinkat!Hura!Holky jste taky tak radi kdyz vam deti aspon na chvilicku usnou?
A ja zehlit nemusim-mam vse hotove! :wink:
9. led 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spinkame-a ma uplne stejnou polohujako rano! :grinning:
9. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se jdu taky natahnout at naberu silu na dalsi hrani a dovadeni! :grinning: udelala jsem dneska par fotek tak je vecer zmensim a dam do albicka!Zatim pa!
9. led 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli jsem ráda, že mi malej spinká? Ráda to je slabý slovo :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem drzá a oznamuji vám, že toto pondělí (12.1.) mi bude již 32 let, fůůůůůůůůůj, to jsem ale stará fusekle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mám skoro vše vyžehlený :wink:
anta - no jo,se nezdá a roku utíkají že :wink: mně bude v říjnu 29 :slight_smile:
9. led 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kluci uz jsou vyspani. Adam nakonec usnul po 3,5hod. fuj teda! vzbudil ho Vita. vzbudil se a nasledne pocural do postele! to snad ani neni mozny :frowning2: ja se ho 3x ptala! chich ach.
Jani, houbelec stara fusekle! :wink: ja jsem na tom, jako Many. akorat v unoru :slight_smile:
9. led 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám v tom případě blbý podezření, že jsem tady nejstarší :wink:
9. led 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík taky chrní,furt nemohl zabrat,dostával prso a pak furt na břiše ublinkával :angry: jsem ho dvakrát převlíkala po sobě a pak zabral konečně,no ale už je to tak 10 min i dýl,takže zachvíli bude zase vzhůru
9. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je divny den. rano by deti chrupaly o 106 a ted nemuze nikdo usnout. asi se zase neco deje s pocasim nebo co.
9. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík už je taky vzhůru a zase dělal lululu do nočníku :slight_smile: teda to je parááda,já se vždycky těším jak se probudí a posadím ho na nočník :slight_smile:
9. led 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
paolin - my měli dnes hroznou noc a asi to bude pokračovat pár dní :angry: protože je v neděli úplněk a to jsme spozorovali,že má na něho vliv
9. led 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: no a pak to doufám bude zase v poho a bude pěkně spinkat :grinning:
9. led 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dočteno :wink:

Jani nezoufej mě je 33 a připadám si mladě a ještě mlaději :grinning:

Martin si dnes při krmení Joli nějak namohl ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jel na noční :frowning2: no zase to bude nuda, nebo předpeklí :grinning:
Joli zatím spí v kočárku v předsíni, museli jsme na poštu tak byla vymrznout, v Pardubicích byla u tety zatím co jsem se flákala po nemocnici a na agentuře, ještě jsem si dnes hodila konkurs do Effect consulting, takže jestli mne přijmou nebudu jen obyčejný pojišťovák, lae plnohodnotný finanční poradce JUPÍÍÍÍ
9. led 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
super :slight_smile:
9. led 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě abych v náboru uspěla :wink:
9. led 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, Evi, to se mi ulevilo, že jsem na druhém místě v mládí :grinning: :grinning: :wink: Neboj, jsi jistě chytrá, tak uspěješ, uvidíš :wink:
9. led 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi budeme moc držet pěstičky :wink:
9. led 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta a co Honzíček taky spiňunká nebo si hraje :wink:
9. led 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatin teď Ladíčka koupe tak se opět flákám :grinning:
9. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale už mám vyžehleno a vysáto a maso na víkend naložený,takže se budu flákat celý víkend,to bude rychlovka s hranolkama :grinning:
9. led 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsem chtěla dělat tu sýrovou omáčku a úplně zapomněla až teď jsem si vzpomněla :grinning: tak příští týden :grinning:
9. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
co budete kuchtit dobrýho vy :wink: navnaďte :wink:
9. led 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy!Mame zoubek venku!!! :grinning: Nasla jsem ho pred chvili!rano tam jeste nebyl!!!Mam z toho takovou radost!Jenom teda jsemho nevidela-Vanula nechce ukazat!Jenom jsem ho citila a lzicka cinkla! :slight_smile: Hura hura hura :grinning:
9. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek