Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
9. led 2009

tak jsme byli nachvíli na procházce a mrzne jako ďas,fuj fuj,ale jinak je tam krásně,je to jak v mrazíkovi 😀 stromy zmrzlí,všude bílo,sluníčko a zima zima zima zima je veliká na nanananana 😀

many
9. led 2009

zmrzlý 🙂

anta
9. led 2009

Marti, my doma též tančíme valčíček, ale povím ti, že se u toho slušně zadýchávám, jak je Honýs těžší a těžší 😀 😀 😀

many
9. led 2009

no nic valím na žehlení 😀 😀 😀 zatím pa pa

anta
9. led 2009

Já jsem s malým ven dnes nešla, je tam fakt kláda 😉

martinka79
9. led 2009

no já zatím taky a uvidím jak odpoledne. dělalal jsem tisíc věcí jiných, ale kdybych ho dala do kočáru tak ho bere hned. ale takto zase zlobí v postýlce huláká povídá a tak.
žehlit budu večer u vínečka dobrůtek. 🙂

monkia.pv
9. led 2009

ja dneska taky ven nesla!Vanula uz haja a vypada to bude spinkat!Hura!Holky jste taky tak radi kdyz vam deti aspon na chvilicku usnou?
A ja zehlit nemusim-mam vse hotove! 😉

monkia.pv
9. led 2009

tak spinkame-a ma uplne stejnou polohujako rano! 😀

monkia.pv
9. led 2009

ja se jdu taky natahnout at naberu silu na dalsi hrani a dovadeni! 😀 udelala jsem dneska par fotek tak je vecer zmensim a dam do albicka!Zatim pa!

anta
9. led 2009

Jestli jsem ráda, že mi malej spinká? Ráda to je slabý slovo 😀 😀 😀

anta
9. led 2009

Holky, jsem drzá a oznamuji vám, že toto pondělí (12.1.) mi bude již 32 let, fůůůůůůůůůj, to jsem ale stará fusekle 😝 😝 😀

many
9. led 2009

tak už mám skoro vše vyžehlený 😉
anta - no jo,se nezdá a roku utíkají že 😉 mně bude v říjnu 29 🙂

paolin
9. led 2009

tak kluci uz jsou vyspani. Adam nakonec usnul po 3,5hod. fuj teda! vzbudil ho Vita. vzbudil se a nasledne pocural do postele! to snad ani neni mozny ☹ ja se ho 3x ptala! chich ach.
Jani, houbelec stara fusekle! 😉 ja jsem na tom, jako Many. akorat v unoru 🙂

anta
9. led 2009

Tak mám v tom případě blbý podezření, že jsem tady nejstarší 😉

many
9. led 2009

Ladík taky chrní,furt nemohl zabrat,dostával prso a pak furt na břiše ublinkával 😠 jsem ho dvakrát převlíkala po sobě a pak zabral konečně,no ale už je to tak 10 min i dýl,takže zachvíli bude zase vzhůru

paolin
9. led 2009

holky, to je divny den. rano by deti chrupaly o 106 a ted nemuze nikdo usnout. asi se zase neco deje s pocasim nebo co.

many
9. led 2009

Ladík už je taky vzhůru a zase dělal lululu do nočníku 🙂 teda to je parááda,já se vždycky těším jak se probudí a posadím ho na nočník 🙂

many
9. led 2009

paolin - my měli dnes hroznou noc a asi to bude pokračovat pár dní 😠 protože je v neděli úplněk a to jsme spozorovali,že má na něho vliv

many
9. led 2009

😒 no a pak to doufám bude zase v poho a bude pěkně spinkat 😀

e.k.t
autor
9. led 2009

Dočteno 😉

Jani nezoufej mě je 33 a připadám si mladě a ještě mlaději 😀

Martin si dnes při krmení Joli nějak namohl ruku 😝 už jel na noční ☹ no zase to bude nuda, nebo předpeklí 😀
Joli zatím spí v kočárku v předsíni, museli jsme na poštu tak byla vymrznout, v Pardubicích byla u tety zatím co jsem se flákala po nemocnici a na agentuře, ještě jsem si dnes hodila konkurs do Effect consulting, takže jestli mne přijmou nebudu jen obyčejný pojišťovák, lae plnohodnotný finanční poradce JUPÍÍÍÍ

many
9. led 2009

super 🙂

e.k.t
autor
9. led 2009

Ještě abych v náboru uspěla 😉

anta
9. led 2009

Fuj, Evi, to se mi ulevilo, že jsem na druhém místě v mládí 😀 😀 😉 Neboj, jsi jistě chytrá, tak uspěješ, uvidíš 😉

many
9. led 2009

Evi budeme moc držet pěstičky 😉

many
9. led 2009

anta a co Honzíček taky spiňunká nebo si hraje 😉

many
9. led 2009

tatin teď Ladíčka koupe tak se opět flákám 😀

many
9. led 2009

ale už mám vyžehleno a vysáto a maso na víkend naložený,takže se budu flákat celý víkend,to bude rychlovka s hranolkama 😀

many
9. led 2009

a to jsem chtěla dělat tu sýrovou omáčku a úplně zapomněla až teď jsem si vzpomněla 😀 tak příští týden 😀

many
9. led 2009

co budete kuchtit dobrýho vy 😉 navnaďte 😉

monkia.pv
9. led 2009

holkyyyy!Mame zoubek venku!!! 😀 Nasla jsem ho pred chvili!rano tam jeste nebyl!!!Mam z toho takovou radost!Jenom teda jsemho nevidela-Vanula nechce ukazat!Jenom jsem ho citila a lzicka cinkla! 🙂 Hura hura hura 😀