Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
11. led 2009

takze myslis ze je to zizen a ne hlad?!

martinka79
11. led 2009

holky vy toho nakecáte. ach jo kdo vás má dočíst.
jsem zjak fretka oběd vy děti.
jinak michálek chodí na nočník s Nikolkou,a le kakaní jedině osamotě někde v koutě nejraději u nikolky v pokojíku nebo za záclonouu balkonu. 🙂

e.k.t
autor
11. led 2009

No dávám jí mlíčko přes den nedá ani kapku a pořád je malinká, ividím v úterý na 8mi měsíční prohlídce 😅

many
11. led 2009

tak to poznáš asi jak saje,když málo,tak se třeba chce jen napít a když dlouho tak asi hladeček 😒

many
11. led 2009

tak my zatím kakali jen jednou ale čůráme často 🙂

e.k.t
autor
11. led 2009

nočník křeslo viděti histerák míti 😀 😀 😀

uvidím co řekne na lachtana, měl by dojít příští týden 😉

many
11. led 2009

tak Ladík je nějakej umrčenej,tak jsem ho šoupla do postýlky asi usne dřív 🙂

many
11. led 2009

Evi to lachtan je fine,Ladík na něm vždycky sedí a drží ho zahlavu 🙂 někdy ho bije 🙂 líbí se mu na něm 😀

e.k.t
autor
11. led 2009

no to je taky důvod tak hříšné investice do pošty 😠 😝 skoro 100 😝

Jinak na nočník se taky těším, minimálně jako hračka

martinka79
11. led 2009

no my máme tedy normoš a musím říci, že když nechce tak nechce a já nemám náladu ho tam držet. Nikolka ano.

many
11. led 2009

tak Ladík chrní ,miminko moje veliký 😀

e.k.t
autor
11. led 2009

Marti ještě že ji máš hi hi hi, tady se nátlak taky nebude provozovat, pouze nabízet 😉

many
11. led 2009

tak tak,jak jinak,jsou ještě malí a nemají z toho stejně moc rozum 😉

many
11. led 2009

tak já mu teď dala vařit vajíčko ať má žlouteček na obídek a dám mu ho se zeleninovým rizotkem,ten si teda dá 😀 😀

monkia.pv
11. led 2009

my se valime na dece!za chvilku bude obed a pak hura na chvilku do mrazu! 😀

many
11. led 2009

no my už jsem vzhůru a na nočňajzu 🙂 tak už nám hraje,tak ho jdu vzít a nakrmit,zatím pa pa 😀

many
11. led 2009

tak se musím pochlubit ještě než ho nakrmím,že se zase vykakal no nočníku 😀 ale už vám stím dám pokoj 😉 mu se na něm nějak dobře tlačí asi 😀 tak a konec už to nebudu řešit,jsem blbá,že 😀 ale já mám z toho radost jako blázen 😀

e.k.t
autor
11. led 2009

tak zase ušetřené 4 korunky 😉

many
11. led 2009

jo,jo 🙂

e.k.t
autor
11. led 2009

děláme čínu na bramborách 😉

anta
11. led 2009

Teda holky, panebože, co jsem komu udělala, malej spal 2 hodiny v kuse, pak ho měl na hlídání manža, bo jsem potřebovala udělat tu pepici na paprice a manžel dal malýho do postýlky, jako že bude spát, jenže malej řval a řval, manža nad ním stál a nic, tak jsem musela odejít od omáčky a vzít mu kluka, aby tak nevyváděl, na závěr z toho plyne to, že ho měl manža asi tak 1,5 hodiny v kuse a teď leží s tím, že si musí lehnout na 20 minut, skvělý, já odpočívat nemusím!!! 😠 Stačili jsme se i samozřejmě kvůli malýmu rafnout, přeji vám dobou chuť všem 😀 😀 😉

e.k.t
autor
11. led 2009

no jo někteří chlapi jsou na odstřel, nemají tu trpělivost 😀 😀 😀

anta
11. led 2009

Já se fakt poseru, já jsem celý den s klukem na nohou, včera jsem ho měla na krku, dneska zase a manžel je děsně unavenej, no kde je spravedlnost? Já to mám tak, že prakticky od kluka utíkám uklízet a vyvíjet další činnosti, zatímco manža, když pustí kluka z ruky, tak nedělá nic 😝 😝 😝

e.k.t
autor
11. led 2009

Jani tak TM řekni že má smůlu a o víkendu vaří smaží a uklízí a ty že si budeš užívat jen Honýska 😅

many
11. led 2009

holky malej lezeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 to je krása,já brečím jak malááá 😀 😀 😀

anta
11. led 2009

Evi, dobrý nápad, ale přiznám se, že párky mi fakt tolik nejedou 😀 😀 😀
Many, no nekecej, fakt? Gratulujiiiiiiii 😀 😀 😀 A neplač, rozmažeš si řasenku 😀 😀 😀

many
11. led 2009

anta - já mám voděodolnou 😀 no je to krása 😀 teď jsem ho ale uložila do postýlky ať se vyspinká a jdu si udělat kavičku 😀

many
11. led 2009

a jdu na pohádku,než mi skončí 😉

e.k.t
autor
11. led 2009

many gratulacééééé

jani to vydržíííššš, ono ho to při mytí nádobí a úklidu přejdem jen vydržet a když ti to nechá na pondělí tak mu udělej do špinavýho talíře druhý den večeři, tímto léčil naši lenoru můj taťka 😀

paolin
11. led 2009

Jani, to je tedy na palici, ti chlapy, vid? ach jo! Mirek mel ted taky par dnu nejaky utlum. sla jsem treba s Vitou cvicit a on nedal Adovi vubec nic najist. nebo jednou byl uuplne desne procuranej. nekdy me to nebavi. clovek dorazi domu a jeste, aby zacal skakat kolem mrnouse. ale jinak je Mirek tatka sikula, to mu nemuzu brat 😉

Many, tyjooo! to je uzasny! no a jak leze? popisuj, prehanej, pochlub se! po kolinkach nebo se plazi? 😵
s nocnickem tedy koukam! 🙂