• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
takze myslis ze je to zizen a ne hlad?!
11. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy toho nakecáte. ach jo kdo vás má dočíst.
jsem zjak fretka oběd vy děti.
jinak michálek chodí na nočník s Nikolkou,a le kakaní jedině osamotě někde v koutě nejraději u nikolky v pokojíku nebo za záclonouu balkonu. :slight_smile:
11. led 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No dávám jí mlíčko přes den nedá ani kapku a pořád je malinká, ividím v úterý na 8mi měsíční prohlídce :sweat_smile:
11. led 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to poznáš asi jak saje,když málo,tak se třeba chce jen napít a když dlouho tak asi hladeček :unamused:
11. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my zatím kakali jen jednou ale čůráme často :slight_smile:
11. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nočník křeslo viděti histerák míti :grinning: :grinning: :grinning:

uvidím co řekne na lachtana, měl by dojít příští týden :wink:
11. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ladík je nějakej umrčenej,tak jsem ho šoupla do postýlky asi usne dřív :slight_smile:
11. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to lachtan je fine,Ladík na něm vždycky sedí a drží ho zahlavu :slight_smile: někdy ho bije :slight_smile: líbí se mu na něm :grinning:
11. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je taky důvod tak hříšné investice do pošty :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: skoro 100 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak na nočník se taky těším, minimálně jako hračka
11. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme tedy normoš a musím říci, že když nechce tak nechce a já nemám náladu ho tam držet. Nikolka ano.
11. led 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ladík chrní ,miminko moje veliký :grinning:
11. led 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ještě že ji máš hi hi hi, tady se nátlak taky nebude provozovat, pouze nabízet :wink:
11. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,jak jinak,jsou ještě malí a nemají z toho stejně moc rozum :wink:
11. led 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mu teď dala vařit vajíčko ať má žlouteček na obídek a dám mu ho se zeleninovým rizotkem,ten si teda dá :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se valime na dece!za chvilku bude obed a pak hura na chvilku do mrazu! :grinning:
11. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už jsem vzhůru a na nočňajzu :slight_smile: tak už nám hraje,tak ho jdu vzít a nakrmit,zatím pa pa :grinning:
11. led 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se musím pochlubit ještě než ho nakrmím,že se zase vykakal no nočníku :grinning: ale už vám stím dám pokoj :wink: mu se na něm nějak dobře tlačí asi :grinning: tak a konec už to nebudu řešit,jsem blbá,že :grinning: ale já mám z toho radost jako blázen :grinning:
11. led 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zase ušetřené 4 korunky :wink:
11. led 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo :slight_smile:
11. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děláme čínu na bramborách :wink:
11. led 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, panebože, co jsem komu udělala, malej spal 2 hodiny v kuse, pak ho měl na hlídání manža, bo jsem potřebovala udělat tu pepici na paprice a manžel dal malýho do postýlky, jako že bude spát, jenže malej řval a řval, manža nad ním stál a nic, tak jsem musela odejít od omáčky a vzít mu kluka, aby tak nevyváděl, na závěr z toho plyne to, že ho měl manža asi tak 1,5 hodiny v kuse a teď leží s tím, že si musí lehnout na 20 minut, skvělý, já odpočívat nemusím!!! :angry: Stačili jsme se i samozřejmě kvůli malýmu rafnout, přeji vám dobou chuť všem :grinning: :grinning: :wink:
11. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo někteří chlapi jsou na odstřel, nemají tu trpělivost :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se fakt poseru, já jsem celý den s klukem na nohou, včera jsem ho měla na krku, dneska zase a manžel je děsně unavenej, no kde je spravedlnost? Já to mám tak, že prakticky od kluka utíkám uklízet a vyvíjet další činnosti, zatímco manža, když pustí kluka z ruky, tak nedělá nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tak TM řekni že má smůlu a o víkendu vaří smaží a uklízí a ty že si budeš užívat jen Honýska :sweat_smile:
11. led 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malej lezeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je krása,já brečím jak malááá :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, dobrý nápad, ale přiznám se, že párky mi fakt tolik nejedou :grinning: :grinning: :grinning:
Many, no nekecej, fakt? Gratulujiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: A neplač, rozmažeš si řasenku :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta - já mám voděodolnou :grinning: no je to krása :grinning: teď jsem ho ale uložila do postýlky ať se vyspinká a jdu si udělat kavičku :grinning:
11. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu na pohádku,než mi skončí :wink:
11. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
many gratulacééééé

jani to vydržíííššš, ono ho to při mytí nádobí a úklidu přejdem jen vydržet a když ti to nechá na pondělí tak mu udělej do špinavýho talíře druhý den večeři, tímto léčil naši lenoru můj taťka :grinning:
11. led 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je tedy na palici, ti chlapy, vid? ach jo! Mirek mel ted taky par dnu nejaky utlum. sla jsem treba s Vitou cvicit a on nedal Adovi vubec nic najist. nebo jednou byl uuplne desne procuranej. nekdy me to nebavi. clovek dorazi domu a jeste, aby zacal skakat kolem mrnouse. ale jinak je Mirek tatka sikula, to mu nemuzu brat :wink:

Many, tyjooo! to je uzasny! no a jak leze? popisuj, prehanej, pochlub se! po kolinkach nebo se plazi? :dizzy_face:
s nocnickem tedy koukam! :slight_smile:
11. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek