Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
11. led 2009

Evi, tak to je husty! diky za par kil na vic, vid? 🙂

e.k.t
autor
11. led 2009

jo a kami na každou malou místnost jeden návlek

e.k.t
autor
11. led 2009

No mi povídej ale 106 před těhu a výška nějakých cca 162 cm 😝 😀 😀

paolin
11. led 2009

nam ted na nocni spani docela zabira Adu utahat. z vecera uz je tezke ho uspat, tak nekdy vydrzi i ctyri hodky vzhuru a pak odpadne. spi tak 3-4 hodiny a pak se koji. je to u nas tedy jak na houpacce. nikdy nevime, co na nas mrnous zase prichysta 😉 nastesti uz z toho nejsem tak zoufala, jako u Vitka. to jsem se snazila vystopovat nejaky system. houbelec tak leda 😀

kamca.mazda
11. led 2009

Paol u nás je to podobné žádný systém nic každý den jiný 😠 at dělám cokoli.

paolin
11. led 2009

Kamco, to je teda na palici uz. vydrz, prtka, vydrz! treba se to brzy zlomi..musi!

holky, to je prca! Adam okusoval pismeno z penoveho puzzle a zacal mi to cpat k puse, ze mam taky okusovat 😀 desne se u toho rehonil 😀 😀

e.k.t
autor
11. led 2009

tak sis kousla ne? já to dělám i když je to fuuuj 😀 😝 😀

e.k.t
autor
11. led 2009

ale u nás to nejsou hračky ale bezlepkové piškoty a kukuřičné plátky 😝

e.k.t
autor
11. led 2009

Vyřizuju pozdravy od Lici, že jek bude mít chvilku tak se ukáže, bojuje statečně, a já už chci jaro az se sejdeme 😅

licina
11. led 2009

ahoj holky, moc Vás s Kubíkem zdravíme....., moc nestíháme, máme toho jaksi povíc, ale zvládáme....
Jinak můžete kouknout na www.kubikovistranky.websnadno.cz

a hlavně prosím, NELITOVAT!!!!! Není proč.... 😉

e.k.t
autor
11. led 2009

Jasně Pavli, my už si to snad vyjasnily 😉 a holky se přidají v pohodě, to není jako některých až trapných diskusích.

Já teda chápu že život je boj a každý bojujeme jak to jde.

Už chci jaro a výletyyyyy 😅

paolin
11. led 2009

ahoj Lici! no nazdra mamino! my se muze sejit i driv. vzdyt to mame kousek 😉

martinka79
12. led 2009

Ahojky holky tak my jsme vzhlru od půl páté.Přečetla jsem si vše co jste psali. No gratulace Ládíkovi jak leze to je super. Many já při Nikolce také plakala a až začala chodit tak úplně jak jsem byla pyšná hrdá a vše dohromady. 😉
JInak se spánkem a manželi nic nenaděláme.
Pavli s tím adámkem je to děs chuděrka bude muset zase k dr.

anta
12. led 2009

Dobré ranko holčinky, tak jsem zase tady, už jsem dostala od MM dáreček, tak jsem moc ráda, je to MP3 přehrávač pro mě jako stvořený 😀 😀
Ahoj Lici, zdravím tě. Jsem ráda, že to zvládáte, jste silné osobnosti 😉

martinka79
12. led 2009

many proč by jsi nám o nočníčku nenapsala, já jsem ráda.Jste šikulínci a to mě těší.
hele, já ho asi na kakání nedonutím nočníkovat jedině ho někam schovat on si zaleze a potom vím, že bude kakání. Má rád soukromí a klid. 😀

martinka79
12. led 2009

Ahojky Janičko tak ty máš narozeninky nebo to je předčasný dáreček? 😝

martinka79
12. led 2009

ty jo někteár miminka ještě spí a maminky s nimi to je záviděnihodné. my se chystáme do školy. tedy Nikolka. 🙂

anta
12. led 2009

Já mám narozeninky, je mi už 32, tak jsem stará fuseklanda 😀 😀 Holky, ty zoubky jsou trápení, je mi malého líto, ale naštěstí si to nebude pamatovat, tak je to dobře 😉

martinka79
12. led 2009

Jani vše nej nej tak to dneska oslavíme. ty starucho jedna prosím tě to jelpeší věk. jestli by to nechtělo zadělat si na druhé.takový malá dárek na kristova léta. 😀 33.

martinka79
12. led 2009

NO Jani nášemu MIchálkovi snad lezou ty stoličky a když spí tak mu valí normálně slinty tak, že má docela morká polštář a já mu ho musím měnít. šílené a ve dnea to má potoky slintů. akorát se utopit.

anta
12. led 2009

Marti, druhé zatím ne, manža říkal, že nejhezčí dárek je Honýs 😀 😀 😀 Děkuji za přáníčko 😉 Malýmu patlám do pusinky ten babydent a zdá se, že nějaký účinek má, tak aspoň že tak. Zdá se mi, že má teplotku, je takovej horkej, nejlepší na tom je, že ve čtvrtek jdeme k dr. na hexu, tak to nám zavaří úplně 😝

martinka79
12. led 2009

hm to bude blbé.ale třeba ho to přejde.

Jinaks tím mimi to byla legrace ani bych ti to nedoporučovala jedno stačí, zatím jsi si ho ještě do sytosti neužila. 😀 tak to je krásné dáme si kávu a buchtičku na oslavu. 🙂

anta
12. led 2009

Já si říkám, ještě zuby a to nejhorší máme za sebou, to jsem ale optimistka, co? 😀 😀
Mně Honýs fakt zatím stačí, chudák, ten si se mnou asi užije 😅 😀 Hrůza je to, že jak má ty bolístky, tak vůbec nevydrží u manži v klidu, pořád u něj pořvává a u mě je celkem v klidu, tak si ho teď užívám až až. Ale pokud na něj aspoň já platím, tak to tak zlý vlastně ani není 😅

martinka79
12. led 2009

Tak to je zatím dobrý. no po zubech piřjdou nemoci a potom puberta s ní vše spojené. 😀

anta
12. led 2009

Tak dostane ránu z milosti a je hotovo 😀 😀 😀

martinka79
12. led 2009

tak jsem ranní ptáčátko uložila ke spánku. zase se vrtěl a škubal, ale nakonec to vzdal. 😉

anta
12. led 2009

Ono to chce trpělivost, já vím a občas jí postrádám, abych pravdu řekla 🙂

martinka79
12. led 2009

a já jak rychle zrtácím hlavu. s vlastním dítětem je to horší než s druhými dětmi. a to si 100krát říkám nic to není.

martinka79
12. led 2009

na kroužku mě potěšila jedna mamina co mi řekla jak mám obě děti vycepované. a já tedy spíše mám pocti, že by potřebovali pěkně našupat. 😉 dokonce jsme se shodli, že už kolikrát ani nepočítáme do deseti a hned jednáme. 😀 😀 tak má dva tvorečky a je to někdy na palici. 😉

anta
12. led 2009

Já jsem si říkala, Marti, že musíš být hodně dobrá máma, fakt 😉 . Buliboš je vzhůru, tak se mu musím věnovati, tak zatím papapapapapapa 😀 😀 😀