• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
já mu botičky nedávám zatím,ale díky :wink:
13. led 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
on je furt v té zavinovačce do autosedačky :wink:
13. led 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky z lékárny, tedy mráz je moc osvěžující, fakt, udělalo mi to moc dobře :slight_smile:
13. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráááááááááááá nezmrzla. :slight_smile:
13. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
many o nic nejde. jé do té se mi dávno nevejdeme na délku.mě tu leží ladem, ty kozajdy jsou jako capáčky.
13. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda baby, vy toho nakecáte! Že se nestydíte :grinning: :grinning: Malej to řeže, tak jsem ho dala k otevřenému okýnku, aby mu nebylo vedro a dobrý :wink:
13. led 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti Joli nosí 19 tak nevím jestli by lí byly :wink:
13. led 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani tak Honýskovi chybělo vyvětrat se :wink:
13. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co kdyby jsi jí změřila tlapku a já vnitřek stélky.

Jani tak Honzíček spinká to hodny kluk. mě Mišák taky.
13. led 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, Evi, ale mě se ho fakt do těch mrazů nechtělo tahat, dnes s ním ale ještě odpoledne půjdu aspoň na půl hodiny. Dám mu pak ten panadol, chudáčkovi, má z těch zubů teplotky, ale kolik, těžko říci, nedá se vůbec změřit, hned sebou švihá a já se bojím, aby se mi ten teploměr nezlomil. Holky, nevadí ty teploty při očkování tou hexavakcínou, nevíte?
13. led 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud jsou od zubů asi ne,ale můlže být potom ještě hůř. :frowning2:
13. led 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nevadi. mimca dostanou do tela davku viru a telo se stim musi poprat. no a jak bojuje, zvysuje se teplota. mudr mi rikala, ze u malych deti se ma davat neco na teplotu az pri 38stupnich.
13. led 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak j auz jsem tu!Prisel mi konecne balik!A volal tatin ze mu zamitli viza do Australie-extrem je ze on uz v Australii je!Tak jsem zvedava jak se to vyresi!Aby mi ho tam nekde nezavreli! :unamused:
13. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, koukam, ze jsem to spatne pochopila! ty myslis teploty, co ted mate od zubu :grinning: holt jsem opozdena :grinning: zkus se poradit s mudr.
13. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam dostal najist a trochu se zklidnil. jinak porad huci a huci..nejak se nam v tom protivakovani deticky shodly, co? :sweat_smile:
13. led 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, takže mu ten panadol dávat zatím nemám? Jůůů, ale já mu chci ulevit od bolestí. :confused:
Marti, MM si kvůli tomu bere dovolenou, tak to snad ve dvou zvládneme líp :wink:
13. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vam vsemdekuji za podporu!
Evi skoda ze jsem od vas daleko! :frowning2:
Ale ja to zvladnu-mam nekdy proste takovy dny,kdy proste dostanu nejakou hnusnou depku,ale zitra uz budu v pohode!Teda aspon doufam! :wink:
13. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli me tady Vanula taky huci a busi do hracek!Ze bych ji taky zkusila dat najist!
13. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude dobré, já bych mu tenpanadol dala. Pavla myslela teplotu od nemoci nebo tak. ty chceš spíš ulevit bolesti.
13. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ja taky davam Panadol na bolest,ale ja ji to davam spis na noc!Jo a dr. mi rikala ze ji to mam dat jen treba 3 dny po sobe,ze vic ne ze by si na to navykla nebo co!
13. led 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo odpoledne po procházce bude líp vyčistíš si hlavu. :slight_smile: mně to pomáhá zpívám si a je mi fajn.
13. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mu ho dám a uvidím jestli se zklidní, nebudu mu ho ale rvát po šesti hodinách, anóbrž jednou přes den a jednou na noc, taky ho na to nechci zvykat, ale když vidím, jak se trápí, tak už to nemůžu prostě vydržet, to prostě nejde :cry:
13. led 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, presne, jak pise Marta. ja se uz ani vyjadrovat neumim..supky dupky panadolek :wink:
13. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene nemocnej není, to spíš já, už jsem ze všeho celá na hlavu, ale to asi panadol nevyřeší :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to vyřeší chocholoušek a sejdem se tam všihcni. Pavli kdepka vyjadřuješ se dobře. :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude príma sraz :grinning: :grinning: A hodíme si koupel, lépe řečeno skotský střiky a bude vymalováno :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti slabých 10 cm :slight_smile:

Jani klidně ho dej, není jen na teplotu ale i na bolest, takže klidně, taky dávám a je to lepší, neboj tím nic nezkazíš :wink:

Moni, škoda těch přestupů, s velkým kočárem je to fujky, až bude teplo tak s golfkama klidně :unamused: no tak aspoň na dálku posílám energii a drž se, nemáš to jednoduché :pensive:
13. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já se zatím cítím báječně a na chocholouška snad ani nemyslím :grinning:
13. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holčiny za požehnání, nerada bych udělala nějaký pitomý přehmat :wink:
Moni, i já tobě přeji hodně sil, naprosto fakt vím, jak se cítíš :wink:
Evi a jak ti jde práce od ruky, je to dobrý?
13. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko ty jsi skvělááááááááá já někdy po neustálem mluvení a opakování věcí si říkám, že jsme u chocholouška doma. :wink:
13. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek