• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ja jsme na tom skoro jako ty!ja merim 158!A taky jsem si vyslechla kdyz jsem vazila 50kg ze vypadam strasne a ze mam neco jist atd.!Ale ja nakonec jak jsem s euklidnila tak jsem neco nabrala!
13. led 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeje tak to gratuluji k zoubku no mi nemame porad nic, jen ukecanou pusinku a vsudesmejdeni.
A jeste k tomu jsme chytli rymu a pokaslavame. V Cechach bylo -20 a nic mu nebylo a tady jsme jednou sli ven v+10 a chytli rymu :confounded: :frowning2: Ale i presto ma ten pupinek usmev.
Dneska jdeme dokoupit darky pro deticky kamaradu a take se projit a pak samozrejme po navstevach ktere jsem zameskala kdyz jsem tu nebyla a poprat vsem do novyho roku :unamused: :unamused: Uz aby to bylo za nami
.....
13. led 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prsa ja chci takyy!!!!me nikdy navyrostly! :frowning2: :angry:
13. led 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo, ty jsi holka šikovná a malej je též bezvadnej, to zvládnete, neboooooj :wink:
Moni, já se taky uklidnila, ale nějak to na moji asi nemá vliv :grinning:
13. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vám je vždy na týdem půjčím.
Míšo možná je ta rýma z přechodu jiné klima já to znám u nikolky když jsem hodně cestovala. :slight_smile:
z toho si nic nedeljte holky ja mam zase velkou prdku a maly prsa take a potrebovala bych shodit alespon 8 kg ale nejak mi to porad nejde!!!
jo a ta moje segra ma nejake mensi problemy a take stahy a je v nemocnici a to ma mit termin az 23.2. a ja prijedu 22.2. ale to na me asi ta potvora Anca nepocka a vyleze driv!!! :frowning2:
Míšo to tě anča přivítá doma.Ale teřba to poleví klid na lůžku a tak.
13. led 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, Míšo, snad to nebude tak zlý a Anča na tě počká, držíme sestře palečky, ať je Anča co nejdéle v dárkovém balení :wink:
13. led 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi jsme rymu zazili uz kdyz nam byl mesic tak ted je to vlastne jako by nic.....
13. led 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspon bude na me cekat cerstva doma.
holky padim varit tak zatim.....
13. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě to dítě ještě spí, to už jsou skoro 2,5 hodinky, to je krásný relax, dítě spí a jsem tu s vámi :slight_smile:
Míšo, nemáš velkou prdku, připadáš mi naprosto symetrická a jsi hezká holka, fakt :wink:
Jo a Marti, nešlo by to nějak s tím vypůjčením prsou prodloužit, ať si můj manža taky něco užije :grinning: :grinning: Proč se ptám, normálně, já teď dostávám menzes jednou za 14 dní a 14 dní ho mám, to je fakt žůž :stuck_out_tongue_closed_eyes: o :grinning: :grinning:
13. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Jani ty se mas!me to dite porad nespi! :grinning: :grinning:
Misu Anca na tebe pocka!To ona vas jen tak strasi! :wink:
13. led 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro koho žůžo? :grinning: Jasně, hele já ti své kozičky půjčím na jak dlouho chcete.
tedy Honzík je hodný. mě spal Mišák dvě hodinky.teď snědl polévku i rizoto je spokojený.
To je výjimka, takhle dlouho mi nespal drahnou dobu :slight_smile:
Mony asi budeš muset nakonec ven viď. no já se chystám až kolem 14.-15.hod. až přijede nikola uděláme úkoly. :wink:
13. led 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic hokly ja se jdu trosku zkulturnit a pomalu nachystat na venceni!manza nepise a Vanula ted uklizi hracky co ma na dece!Odhazuje je na koberec!A ma z toho strasnou srandu! :grinning: :grinning: no asi bude poradna po tatinkovi :grinning: :grinning:
13. led 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je slunečno takže se těším.
13. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je pěkné hlky jedna nepořádná. no to nevadí ono se líp žije těm co si hlavu nelámou s pořádkem. :grinning: tak prima porchajdu kup si něco dobrého na zakousnutí a obalení nervíků.
13. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děkuji, Marti, za kolik je to na den? :grinning: :grinning: Žůžo je to asi pro oba, pro i pro manžu, ale je fakt, že když to dostanu, tak mě aspoň nebolí břicho, to je jediná výhoda :confounded: Tak snad se to srovná, přemýšlela jsem, že bych zavolal dr., jestli je to normální mít to každých 14 dní a ještě 14 dní to mít :sweat_smile:
13. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nevím zda je to normální.určitě zavolej.
hele na den tak aby se to vyplatilo, beru 500kč :grinning:
13. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme zase vysáto ten náš pes pouští chlupy děs a Michla drobí. hrůza. jdeme na kuchyň. Míša tedy dnes moc nepomáhá kouká z balkonu.
13. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se sakra vyplatí! :grinning: :grinning: :grinning: Tak malej spí skoro 3 hodinky, on toho moc v noci nenaspí, jak ho bolí ta puska, tak flámuje, aby si neotočil rytmus ajaj :fearful:
13. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes byla celkem fajn noc vstávali jsme jenom třikrát hurá kéž by jí to vydrželo. ANi jsem Vám neřekla jaké máme problémy s naušnicem udělali se jí za ouškama nad těma dírkama takové bouličky asi plné hnisu už to týden mažeme je to lepší, dnes jsme byli u Dr. a řekl že ještě zkusíme týden jestli se to nezahojí musíme je vyndat. Jinak Amy od půl jedenácté spí venku v kočáru na sluníčku je kolem nuly.
13. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak na půjčení prsou se také hlásím nemám nic dokojila jsem a jsem skoro ploštěnka, kila mám sice dole ale potřebovala bych cvičit ale kde vzít čas??? A náladu.
13. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde vzít náladu. čas bych měla, ale nějak nemám energii nato se někde honit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kamčo tak to třeba bude dobré a když ne tak jíje necháte nastělit až bude velká. :slight_smile:
jani to je fajn, že hajá.
my bude chrupat odpoledne.
13. led 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo na prsa jsi v pořadníku. ty už nekojíš? :wink:
13. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už nehajá, line se pokojem děsný smrad :grinning: :grinning: :grinning: , Honýs dělá koníčka a tlačí a tlačí a tlačí. Dostal 4 lžičky mrkvičky a zase mu jela, to jsem moc ráda. Zítra mám dát pět lžiček? Asi jo, že? Abych to zas nepřehnala jako jednou :wink:
13. led 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky za pochvalu jani, ale jsem zenska a az na vyjimky zensky nikdy nejsou se svym telem spokojeni.... :grinning:
Koukam ze uz si dala honzikovi mrkev a asi mu pekne chutna vid?? Ja bych mu dala i vic dokavad si da on, ale jestli dokrmujes mlekem tak mu nedavej uz mleko. Co ti rekla doktorka???
Mi dneska jedli lososa se zeleninou a pekne se mi na to sklebil, asi nema rad ryby jako ja..... :unamused:
13. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se dr. neptala, zkouším to na vlastní pěst, hezky postupně zavádím mrkvičku a dávám mu 150 mlíčka a jede mu to, žádné problémy nemá :wink:
13. led 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidis uz byl nejvyssi cas. Od hami maji moc dobre zeleninove presnidavky, Honzik je mel moc rad, vzdycky mi to zblajznul cely i brokolici mi snedl.
13. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek