• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
my krásně uklidili a jen kuchyňka si žádá pomoc a užíváme si hraní.
16. led 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zpapal mi jen 90 ml mlíčka a vytuhnul jak Franta Sádra, chudák malej, kruhy měl až za ušima :grinning: :grinning: Pak ho ještě dofutruju :slight_smile:
Jen si pěkně užívejte, to víš, že jo, tak to má být :wink:
16. led 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to prisel. jine deti na to ale prijdou treba uz ve dvou letech :grinning:
Jani, ten vas tata s tim hlidanim taky spadl z jahody na znak, neee? :grinning: a holeni? on neuci holeni Honzika uz od plenecek? :grinning: jestli se tedy holi ziletkou, tak to chapu :wink:
16. led 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, uvazuju dat Adovi dnes rybicku. kousek pangasiuse. myslite, ze je to jeste brzy?
16. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu konecne taky hajat. u nas tak krasne sviti slunicko, az budu nucena umyt konecne ta okna :grinning: slunicko kraaaasne ukazuje, jak jsou usmudlany. musim vymyslet plan, jak to zvladnout i s Vitou. 100% to bude chtit taky delat :grinning:
16. led 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, neholí se žiletkou, má ode mě krááásný holicí strojek od vánoc, on je takovej staromilec, dokud se mu něco nerozpadne v ruce, tak to pořád používá :grinning: :grinning: Nejlepší na těch chlapech je, že já občas na Honýse houknu, aby tak neřval a táta mě hned okřikuje a pak ho uspává on a do pěti minut je vytočenej jak vrtule :grinning: :grinning: :grinning:
Paol, to je jedno, že na to přišel "až" ve 3,5 letech, hlavně, když na to přišel sám :wink: Tak mu tu rybičku zkus dát, myslím, že se tím nic nezkazí :slight_smile:
16. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paol, tak ať ti vyleští výlohy u skříněk :grinning:
16. led 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně pang. je super nápad :frowning2: není brzy.
16. led 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme s dr. probírali tu tuhou stravu a pochválila mě, že to dělám dobře a poradila mi, jak dál.
Předepsala nám i mastičku na suchá místa, která Honýs má po těle, ani jsem jí o tom nemusela říkat, všimla si sama, tak mě překvapila :wink:
16. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mišáčeks e krmí sušenkou. já dala prát další prádlo. :slight_smile:
16. led 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi, Marti, šikulka :wink:
16. led 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky huraaaa u nas se spinka!Ale asi ne na dlouho! :unamused: ja jsem trosku poklidila,vytahla nadobi z mycky a dala dalsi!Pracku zapnu az se mala vzbudi-to zdimani ji totiz vzdycky vzbudi! :angry:
Jani to je fajn ze ti dr. poradila jak dal!A ze si vsimla suchych mist!My mame taky sucha mista na ruckach a na nozickach!Tez nam dala nejakou masticku a rekla bych ze se to pomalu zacina zlepsovat!
16. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ja bych mela taky umyt okna-uz pres ne nic nevidim!Ale porad si rikam ze kdyz zatahnu zaluzie tak je to dobry!A ze spodu nam do oken nikdo nevidi!Necham to asi az na velikonoce!
16. led 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jamou mastičku ti písla?Mony u nás ta pračka taky dělá divy když zrovna Michálek nemá tvrdé spaní.
holky mišák si rozňahňal tu sušu a te´d tu mrká rukama šlouchá mu to v ní. dělá pěstičky. bléééééééééé to je ale pro něj zábava.
16. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám na okna také a to spíš, že chci vyprat záclony mám pocit, že se u nás dost práší a i když jsme je prala těsně před Vánocema už by asi zase chtěli výměnu. :slight_smile:
16. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já ještě nevím, co je to za mastičku, já to po ní nepřečtu, ale až jí vyzvednu, tak písnu :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jo, chápu, že to nepřečteš jelikož oni škrabou jako Dr :grinning: někdy jako naše Nikolka.
16. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bleee Marti-ja jsem dala vcera Vanesce do ruky kousek bananua taky delala pesticky a pak mi to jeste ukazovla a delala u toho jeeee jee!No a zavrsila to tim ze to rozetrela po dece!
16. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé u nás to je vždy na stoličce ve vlasech a triku§ michálek te´d miluje jíst babín přímo jako dospělák ve šlupce a okusovat,a le když tod ržím já. jinak to je jako u Vanesky. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale teď jsem koukala na receptík a je tam uvedený jen ten vigantol, který mi dochází, tak tam v pondělí musím hupsnout, aby mi to napsala :sweat_smile: Tak nic :slight_smile:
Jé Vaneska je ale šikovná, ta ví, co se sluší a patří :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr. zapomela??!Me toho zase naposledy napsala az moc!
16. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz neuklizejte!Vzdyt to mate uz nalesteny!
16. led 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pouzivate nekdo zvlhcovac vzduchu na noc?
16. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne. máme domácí fontánu tak ta zvlhčuje dost.
16. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
už neukllízím kontroluji prdelína co kde vyvádí.
Jani ty dr. jsou zapomětlivky. třeba se to dá koupit volně zavolej jí. :slight_smile:
16. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbytečně dáš lékárně 30kč.
16. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee marti u vas se nespi??
16. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene u nás se hraje tančí, pere chodí, cáká ve vodě. :grinning: a teď čte.
16. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím kdy ho dám spát, protože jedu pro nikolku do školy a chci ji vzít někam atk nevím zda ho nenechám až na cestování. :pensive:
16. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas uz se taky nespi!Spala tak 30 minut! :frowning2:
16. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek