• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
Kami, pokud se má čeho chytit, tak je to v pohodě, stejně ji tam nechávám jen tak 2-3 minuty :wink:
16. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za pochvalu, Joli se na lachtánkovi fakt líbí :slight_smile:
16. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to zkusím zítra a dám vědět :wink:
16. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo už jsem zvědavá, jak se jí to bude líbit a když to hraje tak je to super :wink:
16. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám to nehraje ale snad to tak nevadí, děti mi spí tak jdu taky hezky se vyspi a zítra hoj
16. led 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás je vyspáno MM už jel do práce hmmmm to vypadá na zajímavý den :sweat_smile:
17. led 2009 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak MM sice do práce nejel, ale hodinu tady sedí u PC, já se tady s malým snažím usnout, ale Honýšovi to nějak nejde, ale že by MM napadlo, aby zvedl prdel od PC a šel mě na chvíli vystřídat, to ani náhodou, to si vždycky musím na malýho otevřít pusu, aby mě MM slyšel a šel mě vystřídat a pak má kecy, že mu neřeknu, aby mě vystřídal, tak nakonec za všechno můžu já! :angry: Tak jsem mu řekla, že ať se na mě nezlobí, že mu tedy rozhodně nebudu říkat, aby mě vystřídal po celým tejdnu! :grinning: :grinning: (mohlo by ho to napadnout samotnýho anebo že by ne?):grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem tutkaj taky řekla že po osmi měsících už by mohl vědět že tohle je pravidelně, myslím ranní mlíéko néééé a kolem 9 z něho dělám kaši a tu teda sní :grinning: tak proč jí říkat že zlobí, někdy si trochu dá a když ne tak hurá do nemléčné kaše :grinning:
17. led 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá na zajímavý den i u nás :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo asi třeba všude a zase se to svede na eropce :wink: :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Evi, jak ty to takhle zvládáš sama bez manži s malou Joli, dává ti taky zabrat? :wink:
17. led 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jako každé prtě, včera si ji půl dne užíval MM beze mne, byla jsem na školení :grinning: :grinning: :grinning:

a přežili oba :wink:
17. led 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musím MM též udělat a utéct a nechat si je užívat navzájem :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasně ale fak aaspoň půl den aby poznal zač je v Pardubicích perník :grinning:
17. led 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo :grinning: :grinning: Buliboš se probudil, teď papá :wink:
17. led 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já prďuchu zahnala do postele a doufám že odpadne :wink:
17. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak prý mámo zapomeň že jdu spááát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honýš nám spal krásně 2 hodinky :wink:
17. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joli od rána nic a začíná být na pleskanec :sweat_smile:
17. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani chlapi jsou stejní všichni jim nic nedojde musíš jím všechno říct.
Evi tak jsem zkoušela nočník nejdřív koukala pak se smála a pak začala bulet tak jsem ji sundala. Zase večer. :grinning:
17. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo chce to jen na chviličku jako hračka :wink:
17. led 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vyhnala chlapy ven,ať si provětrají kebule, aby je nenapadaly nějaké blbosti z přehřátí :grinning: :grinning: :grinning: Dnes je Honýsek moc hodný, včera chudák vstával v pět a pak usnul až ve třičtvrtě na devět a spal do čtvrt na jedenáct, pak jsem ho musela v jednu hodinu odpo vyvenčit a spal až do tří, to by mohlo být asi od té hexy, co? Jinak nijak umrčený není, tak snad to nepřijde :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kombinace hexa a zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ho brzo přejde :wink: dobře jsi udělala :grinning:
17. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mě povídej, já jsem si říkala, to bude děsná tragédie, jak on všechno prožívá a naštěstí je docela v pohodě, ačkoli je fakt, že jeho hysterák může čapnout kdykoli :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jo, to by jim šlo a pokud možno když se nedá jít ven a člověk je doma sám a potřebuje na záchod :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to je vyloženě zářný příklad :grinning: :grinning: Buď řve anebo padá ze sedačky :grinning: :grinning: :grinning: Už jsme dali sedačku do původní polohy a už ho na ní nedávám, bojím se :grinning: :wink:
17. led 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak uz vam pisi podruhe!Vypadava mi to!Nemam na to nervy! :angry:
Tak my zitra odjizdime cela rodinka do Prahy ke svagrove a v pondeli huraaa do Vonsova do lazni!Mooooc se tesim!koupili jsme dneska Vanesce plinky do bazenu,tak jsem zvedava jestli se ji to bude libit!A jak ja se tesim na masaze a na bahenni koupel!Jee!Uz abychom tam byli!
Jani MM taky nenapadne aby si vzal malou a vystridal me!Musim mu rikat!Ale ja uz jsem si na to zvykla!To jsou proste chlapi a jini uz asi nebudou!
Holky preji vam prijemny den!Ja jdu balit a uklizet at mam vecer chvilku klidu! :wink:
17. led 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no oni jsou gumoví a z takové nížky si neublíží, jen nás vyděsí :wink:
17. led 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyy!
monco, lazne si uzji! zaslouzis si je! manza se do toho brzy dostane. prci jen byl bez vas dlouho :slight_smile:
my jsme ted dorazili
17. led 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
z venku. je tam pekna kosanda teda. ale byli jsme na prehrade a ted Vita bobuje s nasima, co se stavili :slight_smile:
17. led 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek