Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. led 2009

obklady jsou super nápad s těma tlapičkama

rýmu zvládneme v pohodě, když je to bez horeček tak to jde v pohodě 😉

martinka79
27. led 2009

prý vašla andělská kuchařka, el já ji na netu tedy marně hlednám našla jsem jen toto
http://www.tochcivedet.cz/andelska-kucharka-od-...

anta
27. led 2009

Teda Marti, jak zítra, jak hůř? 😀 😀 😀 Už jsme milostivě vstali a napapali jsme se 😀 😀 😀

paolin
27. led 2009

Marti, takovou dlazbu maji u nas v bazenu a je paradni!

martinka79
27. led 2009

jé díky taky o ní moc přemýšlím. protože dvě koupely záchod celý spodek sežere hodně dlažby.

Jani neboj hůř nebude,legrace. 😀 sty jsi se lekla? ne nechci být zlá.

martinka79
27. led 2009

čekám kdy zabuší Nikolka a budem doma veselo. 😀 potom pošupu s prdelínem ven.

e.k.t
autor
27. led 2009

no tak teplotu jsem zakřikla už má 38 a nurofen v sobě 😝 a ještě navíc je připos 😠 takže nějaká trapná viroza ☹

kamca.mazda
27. led 2009

Marti tuhle dlažbu máme v koupelně ty ťapky jenom sem a je to moc pěkné vyfotím pro předtavu a Domimu se vždy moc líbily že prý u nás byli trpaslíci. 😀

anta
27. led 2009

Teď jsem si uvědomila, že Honýsovi je dnes 7 měsíců, sakriš, to to letí 😉

e.k.t
autor
27. led 2009

No Jani tak všechno nej nej nej 😉

kamca.mazda
27. led 2009

Marti podívej ke mně do alba na různé máš tam tu koupelnu

anta
27. led 2009

Nenene, nelekla, byla jsem s malým ještě hodinku venku 😉 Děkujeme za přááááání 😀

anta
27. led 2009

Jo a Marti, naprosto přesně vím, že ty zlá být neumíš, neboooooooj, naopak si o tobě myslím, že jsi mamka s výdrží 😀 😀 😀

martinka79
27. led 2009

hoky jsem doma .Kamčo tak to se jdu kouknout to je pěkné slyšet, že má někdo něco podobného co se mi líbí.
těším se na fotečku už se načítá.
Jani tak to je na oslavu hurááááááááááá Honzíku vše nej.
Evi tak se držte i s teplotou.

martinka79
27. led 2009

super kamčo moc moc chválím. díky za typ. jakou máte vanu? my budem mít rohovou,ale řešíme jakou.

e.k.t
autor
27. led 2009

jo dobrý, dali jsme si všichni hodinu na kanapi, Martin šel na noc, Joli byla protivka a já načerpat energii na noc 😉

ale jinak pohoda

anta
27. led 2009

n M ll,§-..l ,llogv v ck g§c ,

anta
27. led 2009

Aha, tak vysvětlivky se zde neobjevily, to předchozí je velký dík od Honýše 😀 😀

monkia.pv
27. led 2009

Ahojky holky!
Evi taky vas postihla nejaka viroza!To je mi lito-snad to brzy prejde!
Kamco koupelna je super-takovou bych chtela taky!Koukala jsem ze mas to sedatko do vany-je to dobra vec?Ja jsme nad nim premyslela a nemohla jsem se rozhodnout jestli ho koupit nebo ne!
Many Ladicek je teda fakt sikulka!
Jo a holky my mame druhy zoubek!!!Dneska je Vanulka cely den mrzuta!Ted spinka tak snad se vyspi do ruzova!Kasle jak tuberak!Chuderka mala je mi ji moc lito! ☹
Jani bracha ma teda pech-lidi jsou fakt sv...!!!

e.k.t
autor
27. led 2009

Víš Moni u nás je to v klidu, asi jsem to chytla ještě než se to vyvrbilo, a nurofen udělal zázrak, ty to máš horší že se z toho vyvrbil zápal plic a ještě zoubky, takže Vanda je neklidná a mrzutá, kdežto Joli je veselá a v pohodě 😉

monkia.pv
27. led 2009

evi to je fajn ze jsi to chytla hned ze zacatku!U nas to vypuklo bez varovani!Proste hned hnusnej kasel a zvysena teplota a zvraceni!Hnus!Ale uz je to lepsi!Uz jen ten kasel!A to asi bude trvat dyl nez se ho zbavime! ☹

e.k.t
autor
27. led 2009

no kašel je fakt na dlouho, megafit dělá dětské čaje proti kašli od 6 měsíce, nebo leros je má taky a jsou pytlíkové 😉

kamca.mazda
27. led 2009

Marti vana je tam taky vyfocená máme rohovou a vedle sprcháč, dnes bych už to udělala jinak ale je to už sedm let co ji máme.
Mončo sedátko mám půjčené od kámošky je super Amy si v něm pěkně hoví hraje si a nemusím jí držet. Vy taky máte samé radosti zápal plic do toho zoubky to musí být hrůza.
JANI Honzula umí ....

martinka79
27. led 2009

tak hoplky jsu na kutě flm byl OK. do teď jsme psala práci švagrové už aby měla titul a dali mi pokoj. bléééééééééééé pááááááá

martinka79
28. led 2009

Krásné ráno holčiny, dnes je předposlední den před prvním vysvědčením co donese Nikolka. a potom máme prázdniny. huráááááááá.

Kamčo, já se koukala na vanu, ale napadlo mě jakou jako máte. ono jich je tolik. 7let to není dlouho.Sice bych asi volila sníženou jelikož po schůdku na stáří bych asi těžko lezla, ale jnak chválím pěkné. 🙂 já budu mít dvě koupelny, takže dobré.

anta
28. led 2009

Dobré ranko, jsem tady a táta uspává raubíře, tak uvidíme, jestli si dá říci 😉

e.k.t
autor
28. led 2009

Dobré ráno, noc do půlnoci byla bléééééé

uspávat houpat chovat a poslouchat bééééééé

teplotu neměla, odpolko dostala nurofen a po koupání čípek a v noci bez, takže jo, no okolo půlnoci teda slavně usnula a chrní ještě teď, tak doufám že krize je za náma a teď už se jen doléčí a bude pokoj 😉

včera jí vůbec kvůli rýmě nejelo mlíčko z lahvičky, ale ze lžičky jedla s chutí, takže předpokládám, když jí chutná, že to nebude nic vážného 😅

martinka79
28. led 2009

Evi tak to asi nebude nic vážného pokud baští možná se jí kvůli rýmě lépe papá po lžičce.my jsme zdraví jako řípa.

Jani tak my spát půjdem asi až nevím kdy. 😀
u nás poprvé super noc spal celou noc hurá,a le asi díky uspávání tatínka večer. já byla v tom kině. tyjo to bylo dlouhý 112min.+ty upoutávky před no šílené.
Ale šlo to. sice už to nebylo jako ty dva díly před,ale.jo. děti pubetrtální byly nadšení a my matky to přežily.

e.k.t
autor
28. led 2009

Jani to je fajn že TM se snaží uspávat Honýska, MM vyrazil v 16 do práce ještě není doma, tak krize byla stejně na mně, ale aspoň jsem si mohla v klidu rozsvítit a věnovat se Joli 😅

e.k.t
autor
28. led 2009

Marti my právě taky, ale myslím že v pondělí kluci na návštěvě Joli nakazili, jednou jsem toho 4 letýho načapala jak olizuje Joli hračky, no potom jsem dávala větší pozor a brala jsem ty hračky z dosahu Joli, no a kluci jsou takový na hraně k doktoru, prý mají hnisavou rýmu a kašel, no takže jsem Joli sledovala a začala jsem ji řešit hned, tak doufám že se mi včasný zásah vyplatil. Ale spouštěč bylo to Martinovo omylem přetopení, spíme normálně v 17°C a on to nevystihl a zatopil na 21,5°C a tím se to spustilo.
No bude dobře, myslím že krize je za námi, když teď chrápe doslova už přes 7 hodin v kuse. 😀