• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
a pomáhá to?

u nás došlo k uchování, Martin na mne tupě civěl, bo jo chlap :frowning2:

teď teda šel pověsit prádlo aby mohl říkat že přece doma pomáhá :sweat_smile:
28. led 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš to kázání? Jojo pomáhá, ale ne Honýšovi, anóbrž mně :grinning: :grinning: :grinning:
To nechápu, ty jsi Jolinku uchovala ke spánku a TM na Tebe blbě koukal? A nejsi u nás doma? :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nejsem, já jen že je to hodně podobné, takže mi dodává energii to že v tom nějedu sama :sweat_smile:
28. led 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v tom případě tě opravdu mohu uklidnit, sama fakt nejsi, občas se MM též nelíbí některé způsoby "výchovy" Honýše, ale myslím, že má smůlu, kecat mi do toho prostě nebude :grinning:
Tak papa a zítra papa :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.knihycz.cz/o-krtkovi-ktery-chtel-vedet-kdo-se-mu-vykakal-na-hlavu--P9797

holky super knížečka pro děti poučná. Nikolka ji muluje má ji asi 4roky stále si ji čte. :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak krásný večer maminy dnes jsem tu moc nebyla, ale přečetla jsem si vše.
28. led 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však jsme moc nekecaly :sweat_smile:
28. led 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že jste moc nekecaly, ale i tak jsme vás dočetla.
28. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dnes nám celý den nejel net! mně se tak stýskalo :grinning:
Víťa měl odpo zase 39 teplotu a o půl šesté odpadl. teď spí oba, ale předhánějí se v buzení a plakání. tak půjdu brzy za nimi, třeba se trochu zklidní. jinak byl dnes Mirek v Praze, ale stavila se k nám babi, tak jsem si docela i odpočala. mohlo by to být častěji :wink:

tak dobrou, zkusím vás dočíst zítra.
28. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer mamky :slight_smile:
28. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou Pavli, jé zase teplotky to je blbé. aspoň, že ta babi přišla.tak se dobře vyspinkej.
28. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Paolin Víťa je chudáček tak nemocinkanej,tak ať je brzo zdravej,chudáček malej :frowning2:
28. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno maminy :slight_smile:
29. led 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes spali skro celou noc jen jednou jsme kojila,a le vypadá to, že prdelínek už asi nebude mít zájem o pití max. žužlání a to ať si nechá na dospělost. :grinning:
takže spánek fajn, ráno se probudil s úsměvem kolem 05hod vylez vykakal se a hurá péct bábovku s maminkou.

Kamčo moc bych ti přála, aby jsi se také vyspinkala a amálka spala spokojeně aspoň na jedno vzbuzení, když už né celou noc.
Pavli u tebe totéž, je to hned znát jak se člověk nebudí. sna se droběčce umodří.

Já přestala dávat michálkovi kaše, vůbec je nechce vždy snědl tak z 50ml. dostává obyč jídla nebo važřm z vloček, krupičku, jáhly a jiná jídla a je to znát. :slight_smile: No vždy´t je to chlap.
29. led 2009 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, mamuši, tak je zase ráno a já se vždycky divím, jak to, že ta noc ta rychle uteče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha viď i já mám pocit, že je to jak jízda v pendolínu. :slight_smile:
29. led 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, den dlouhý a noc krátká, děti jako pimprlátka :grinning: :grinning: :grinning: Přemýšlám, co budu s malým dnes vyvádět, asi ho vezmu na dopolední prochajdu, potřebuji najít jedno mateřské centrum, tak snad se ho dohledám :wink:
29. led 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no já dopo nic moc krom vaření a potom hurá kolerm polednna na kroužek právě měl Michal mistrovský držkopád :slight_smile:
29. led 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nikolka odjela do jámy lvové pro vysvědčení. :slight_smile: dostane ho až 4hodinu, ale těší se. asi jí za něj koupím nějakou drobnost. :slight_smile:
29. led 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to Nikolce držím palečky, aby měla samé jedničky :wink: Teď jsem malýho uspala, je protivnej už od rána, z čehož teda nemám vůbec radost,proto přemýšlím o emigraci z bytu pěkně ven, tam nebude mít čas vyvádět a kňourat neb jízda kočárkem ho vždy zmůže a usne :grinning: :grinning: Mám dojem, že nám idylka s malým asi skončila bo je takto "příjemný" už druhý den, co děláte s ukňouranými dětmi? :slight_smile:
Snad se Mišákovi nic nestalooooooo :sweat_smile:
29. led 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jen má škrábanec. to víš koumák. :confused:
No já vždy taky vyrazím ven nebo vymýšlím nějaké aktivity zpěv tanec,ale musím říci Michálek moc kňourat neumí. Ovšem prochajda to jistí a vyhraje vždy. :slight_smile:
Jani co chystáš v mateř. centru, mají nějaké prima aktivity? :slight_smile:
29. led 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
předpokládám, že budou doma jedničky, ale když ne tak i tak budu ráda. :grinning:
29. led 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase ukradl co neměl jdu na něj. :grinning: :angry: au toho si uvařím kávu k bábovce.
29. led 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je tam nějaká paní, která umí posouditi, zda jsou pohybové aktivity mimísů na úrovni jejich věku a jak jim případně pomáhat a co dělat a jak si s nimi hrát a tak :slight_smile:
29. led 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to bude nějaký fyzioterapeutka. my máme také v kostičce hraní s dětmi a acvičneí miminek.
super věc. :slight_smile: nemají webovky nebo program na ¨webu to by bylo jendoduché se potom s nimi seejít zrovna když budou mít hodinu. nebo kontakt na koordinátorku. :slight_smile:
29. led 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připadá mi to vcelku zajímavé a taky se rovnou můžu poptati na to, jak zminimalizovat strach malého z ostatních dětí, ačkoliv si myslím, že by těmi návštěvami bych tomu právě mohla pomoci, aby si zvykal na to, že není jediné mimi na celém světě :grinning:
29. led 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bylo fajn. :slight_smile:
29. led 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, ale ještě to musím najít, dnes udělám výpravu s malým dopoledne a najdu to :wink:
29. led 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě najdeš.
29. led 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek