• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Ahoj holky
tak jaký byl víkend?? U nás pohoda Amy celkem hodná dost jsem procházkovali dozvěděla jsem se že dvě kamarádky čekají mimi takž fajn.
1. únor 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já když v blízkým okolí slyším že je někdo v naději tak hormony říkají já chci takyyyy :sweat_smile:
1. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evii, však proč ne? když to šlo jednou, tak třeba.. :wink:
1. únor 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Jo to by bylo na dvojčatovský kočár a to nejde neprojde to vchodovýma dveřma do bytovky, nevejde se to do auta a o vlaku ani nemluvím, nehledě na to že k dr to je na dva přestupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: k dětské to je asi půl hodinová procházka ale nechat takový kočár venku bléééé do haly je bratru 15 schodů a do čekárny dalších 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kdyby na druhý pokus byly dvijky tak teda nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčinky, dnes jdeme s malým na tu kontrolu k dr., celý víkend jsme nesměli ven, to je hrůůza, tak snad už budeme moci na prochajdy. Doufám, že na mě dr. nebude zase koukat jak z nebe spadlá, protože když jsem tam byla kvůli těm zubům, tak na mě čučela, jako bych přilítla z Marsu :wink:
2. únor 2009 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: krásné ráno, my máme prázdniny
2. únor 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš super, viď? :slight_smile:
2. únor 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky!Jaky byl vikend?u nas celkem v pohode!Vaneska stale kasle,ale jinak uz je fit a divoci jak divocak!Zkousela jsem ji posadit na nocnik a chudera rvala jak tur!Nelibi se ji to!
Holky jak ji mam davat sirup na kasel aby mi ho nevyplivla?Vcera a dneska jsem s ni bojovala a stejne mi to nakonec vyplivla-potvurka jedna!
Jani co Honzik hoji se mu afty?
2. únor 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee jani uz jsem to docetla!Ma to lepsi to jsem rada! :slight_smile:
2. únor 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to si piš, že jsem ráda. Noc u nás byla malinko krušná, prdelín měl mírně průjem a trápili ho prdy. No nějak mu to vše nešlo,a le nakonec od 02hod snad spal dobře. Nikolka vylezla brzy a zase se tu potulovala jak bludná duše a probudila nás. naštěstí až kolem půl sedmé.
te´d si děti hrají. :slight_smile: Nikam nespěcháme pohodově. odpoledne sjedeme do města, zítra máme v plánu Prahu a pokud nebude ta chřipka tak ve estředu pojedu s dětmi na vysočinu. :slight_smile:

Mončo já nevím já dávala hedelix, nebo stodal.zkoušela jsi to stříkačkou? :slight_smile: já mám děti feťáky takže oni se žerou vše. :grinning:
2. únor 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes by ěli přijet na to okno na stavbu tak jsem zvědavá. :slight_smile:
2. únor 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj
Evi já když to šlyšela že čekají taky bych nebyla proti :grinning: ale manža třetí nechce.
Jani tak držím palečky a když se na tebe bude Dr. mračit zamrač se taky.
Mony Amálce se na nočníku taky nelíbí. Jińak sirup jí dávám tím dávkovačem z nurofenu pomalu do pusinky ona to pije - Hedelix nevím jak jiný.
2. únor 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo dobrý.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, prdíky? Jé to neznám :grinning: :grinning: Ale snad je to dobrý už už :wink: Malej usnul před chvílí, vzbudil se ráno s dobrým rozmarem, pořád se gebil, kéž by mu to nějakou chvíli vydrželo, to by bylo hned jiné pořízení :slight_smile: Po dlouhé době jsem si namalovala kukáky, to je změna, už nevypadám jak vyblité zelí :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji davam taky Hedelix-ze zacatku to pila normalne s te lzicky co k tomu je,ale vcera uz delala bleee a dneska taky!Zkusim to tim davkovacem!Diky!
Marti do Prahy bych taky jela!
2. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honýšovi se afťáky zlepšily již v neděli, už to s ním bylo lepší, ale rozčiluje mě tím, že když si ho vezme táta "do prádla", tak u něj vyvádí, jako by mu řezal nohy za živa, já se snad toho kluka nezbavíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo až bude teplo a my budem mít ten domek tak tě zvu. budeš mít svůj pokoj pro hosty :grinning:
2. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já taky budu mít pokoj pro hosty? :grinning: :grinning: :grinning: A kolik tam vlastně těch pokojů budete mít?
2. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně já si lehnu do stanu nebo zahr.domku a máš moji ložnici, ovšem i s MM :grinning: :grinning: :grinning:
4pokoje +obývák.nic velkého.to stačí.
2. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, to neberu, mě stačí ten můůůůůůůůůůůj manžel a ten tvůj by si jistě všiml, že se tam válí něco o půl metru menšího než ty :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem si říkala, jestli by jsi mě tam třeba nenechala s vámi bydlet chachááááá, jmenuji se teta Baloun, mám vás všechny ráda a budu u vás bydlet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Budete to mít jistě krásné, docela ti závidím bo bydlení v paneláku je jeden velkej opruz :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povídej. :slight_smile: hele teto tě bereme jako chůva dobrá. :slight_smile:
2. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, podívej se na poslední fotku v mém albu, malej tam vypadá jak vězeň z Alcatrazu anebo rypouš :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to raději ne, mně jako chůvu nebrat, obávám se, že bych ti zkazila tvá zlatíčka neb jsem huba plechová:grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Marti, to bude paráda ten váš domeček! :slight_smile:
já jsem zatím v paneláku spokojená. jsem z RD a už tam nechci :grinning: teda aspoň zatím :wink:

Adam má teplotu :frowning2: roste mu zub, tak snad je to tím.
2. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máme Paol naopak, já jsem zase přežraná paneláku :grinning: :grinning:
Ten malej Buliboš zase chrápe, no nechám ho a pak půjdeme směrem k té dr..
To je takový pitomý s těma zubama, člověk pak ani nepozná, že to dítě je nemocné, protože se to všechno svádí na zubáky :unamused:
2. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si vzpomněla, holčiny, nemáte náhodou zkušenost s teploměrem na čelíčko? Ten náš Buliboš se nedá změřit normálním teploměrem, neboť sebou všelijak šije a kroutí se, tak se bojím, abych mu to v té prdelce nezlomila. Mám doma i digitální teploměr, ale ten je na hov.., bo mě hlásí, že mám teplotu 35,2 a to je tuze málo :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak ať vám to dobře dopadne!
2. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celý víkend jsme nesměli s malým ven, to se těžko nese :wink:
2. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já Ádu měřím pod pažičkou :wink:
já chci s klukama ven aspoň na chvíli. ale s tou teplotou bych asi neměla, co? chtěla jsem jít nakoupit. tak asi budeme hlady :grinning:
2. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek