• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
prisla mi tchyne to mam teda radost!!!!!
19. lis 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli čauky asi máe doma draky.
Míšo fotky dobrý. moc krásné na dovolenou. :grinning: teřba někdy příště ........................pojedu na výlet.
19. lis 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
postara se o prcka ja jdu zehlit
19. lis 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak si to užij manžel je frantík. :slight_smile:
19. lis 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
A uvaří oběd. :slight_smile: využij toho pěkné žehlení ja žehlila včera ssi 1.5hodky u filmu
19. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, asi mě kopneš :grinning: :grinning: , ale už jsem koupila ten fusak, je v podobné barvě jako kočárek, fleesový a stál 1100,- Kč :wink: Malej je teď v ložnici a něco si tam povídá, loupežník jeden spal mi v kočárku asi 10 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem šla pofvěsit prádlo přísahám max 10 minut a Joli byla úplně mimo deky a já nevím jak se tam dostala :confused:
19. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Evičko to je záhada,a el neboj dvakrát ji takoto opustíš a za chvilku to ukáže i tobě. michla cestoval také potají. :grinning:
Jani no co naděláme ale určitě je krásnej a super. užijete si ho. :wink:
19. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
michla chce zase mam ma. ach jdu ten oběd rozmixovalt a nakrmit tu nenažranou bestii. :grinning: zatím
19. lis 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holčinky, vám i vašim mimískům a mimísandám dobrou chuťku k obídku :wink:
Marti, fusak je tak nádhernej, že bych si do něj vlezla sama :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
sice nevím jak zdrhala ale vím proč :grinning: :grinning: :grinning:

v plínce byly bobky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no vidíš dobrý důvod.

Jani tak to je super, že je nádherej a prosím tě nelez do něj nebo už tě nikdy nikdo z něj nedostane. :grinning: :pensive:
19. lis 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teď se tu převaluje z boku na bok :grinning:
19. lis 2008 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
uz jsem tu. Baba jedna uz odesla, aspon jsem vyzehlila co bylo suche
Mela jsem totiz hodne prani pac na horach nam malem shorel bakak a vsechno smrdelo kourem
19. lis 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzik ma tady v obyvaku postavenou takovou budku vypada to jako stan a ve vnitr je spousty pandulaku povesenych co delaji ruzne zvuky, tak se mu tam hrozne libi, ale obcas se plazi pod plachtu a vyleze mi ven a obac ho najdu az uplne pod stolem..... :confounded:
19. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, treba ji pomohly ty bobky. takovy raketovy pohon :grinning:

Jani, ty nas s tim fusakem ale napinas! hele, sup s nim do albika :wink:

vsem taky dobrou chut! Adamek necekane vytuhnul, tak jsem smirovala Vitulku na hristi :wink:
na patek jsem si objednala masaz. tak snad mi to vyjde. mam tak bolavy zada, ze to ani hezky neni :unamused:
19. lis 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
diky za tip, ale musela bych jit koupit smetanu, tak jsem vymyslela ze udelam hovezi kulicky s rajskou na bilim vine a k tomu asi ryzi nebo testoviny. Musi to byt rychlovka....
19. lis 2008 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ten muj kluk mi vypil 210ml mleka!!!!!!!!!!!!!!!!
Volala jsem doktorovi sekretarka mi rekla ze mu to vyridi at zavolam koncem dopoledne a kdyz jsem opet volala tak ta nebyla schopna mu to od rana vyridit. Asi je prepracovana
19. lis 2008 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy jste toho nakeckaly, fusak vyfotím a šup s ním do albíčka :grinning: :wink:
Míšo, ty máš asi příjemnou tchýni, co jsem tak pochopila :grinning: :grinning: Super, že ti Honzíček papá :wink:
19. lis 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti na hory s nami klidne, jen ta cesta sem je priserna.Mame tam baracek a 3 pokoje v patre velky salon a kuchyne. Je tam dokonce koupelna i zachod
19. lis 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
s tchyni jsem se pohadala jednou tak, ze jsem s ni 2 roky nemluvila a kdyz zjistila ze jsem tehotna tak se privtirla jako by nic, ale ja to jen tak neprekousnu tak ji k nam poustim jen kvuli malymu. MP ten mi da za pravdu tak je vsechno OK. Ja s ni proste nedokaze mluvit musim s ni byt hypokriticka. Hrozne si porad vymysli nejaky historky je to proste lharka, ale uz v takovym stadiu ze si ani neuvedomuje, ze lze
19. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
A Míšo a nechlastá ona náhodou? :sweat_smile:
Fusak mám v albíčku, kuk :slight_smile:
19. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: už jsme venku z procházky :slight_smile: nakojila jsem a hraje si na dece,takže s váma můžu chvíli pokecat a nebo vás trošku dočíst,jestli tu je něco novýho,...... :wink:
19. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no docela i chlastala ale ted je uplne na mizine takze nema co chlastat a musela prestat i kourit kvuli tomu
19. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Many, Tebe už jsem dlouho nezažila :grinning: , tak co, jak se máte? :wink:
19. lis 2008 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si to myslela, takový lidi jsou zcela mimo realitu, předpokládám, že se u toho chlastání taky dost litovala, že? Já tohle znám, ne že bych to dělala sama :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
zatím se máme fine :slight_smile: příští týden jdeme na půlroční kontrolu,tak ho budou po dvou měsících vážit tak jsem zvědavá kolik má a kolik měří :grinning: a zase nás bude čekat očkování a to snad bude taky v pohodě jako minule a ještě nás čekají kyčle,no to bude týden :grinning: ale už budeme začínat s příkrmy,tak se moc moc moc těším :grinning: jak se bude tvářit na první lžičku,budeme fotit jak zteklý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak zoubek ještě nemáme žádny :wink: ale nateklý dásně máme už dýl jak 14 dní,tak jsem zvědavá :slight_smile:
19. lis 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak hodný bývá pořád akorát navečer po té 18.00 už začíná být neklidný a umrčený,tak se mu musíme věnovat do 20.00 než jde hajat a v noci se nám začal budit a chce prso :confounded:
19. lis 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jsem moc ráda, že jste zdraví a že vám to krásně jde a klape, my jsme měli minulý týden peklo, malej se nemohl vykakat, blinkal a tak, ale to se můžeš dočíst, jak to šlo hrozně :grinning: Náš malej první očkování též vůbec neoplakal, to spíš já jsem byla nerves, obzvlášť po té hodině čekání v čekárně, že? :wink:
19. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Many, nám se týden budil ve tři ráno a měl hlad, tak jsem musela chcačky nechcačky nasadit kašičku na dobrou noc, aby ho vůbec něco zapláclo, bo nekojím :wink:
19. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek