Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. únor 2009

tak teď mi paní volala zpátky že se jí to nelíbilo a ještě se mi omlouvala, že selhal člověk co ni měl 5 ledna volat že chybí pouze náhradní náplň do olynth aromaterapy a že jinak to tam ty skoro 2 měsíce bylo připravené 😠 😠 😠
no dohodly jsme se na navrácení peněz, páč tam bylo moc kašiček a taky vitamínky jako dárky ☹

No jsem ráda že je mám z kerku 😝

anta
6. únor 2009

Tak holky, byli jsme s Honýsem v lékárně, jsme zpátky, koukám,že tady Evi řešíš nějaké nepříjemnosti, ale povím Ti, co si ty firmy k obyčejnému člověku dovolí, to až jeden valí oko.
Jinak k dr. jsme se dovolali, říkala, že chodit nemusíme, má v tom pravdu, neboť kromě toho, že malej v noci nespí a řve a má u nosu nudle jak švihadla, mu nic není, je usměvavej jak měsíček na hnoji 😉
Holky, čím mám podložit matraci v postýlce, aby malej měl výše hlavičku než nožičáky? 🙂

anta
6. únor 2009

Teda holky, to je boj s tím Honýsem, nejdříve jsem mu odsála švihadla z nosáku, to ještě celkem šlo, ale pak to vytírání nosáku vatičkou 😝 😀 A to si představte, že ani nepomohlo:"Hele, Honýšku, táááámhle letí vlašťovka" 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. únor 2009

No Jani mi něco povídej, a hrozně nám pomáhá odpařovat eukalypt nebo tee three oil 😉

anta
6. únor 2009

Tak jsem toho našeho Buliboše uspala, dalo mi to ale práci, dneska toho mám nějak plný kecky 😅

e.k.t
autor
6. únor 2009

tak zkus udělat to odpařování pokud ti nesmrdí tee tree tak raději z něho a pokud ti smrdí tak raději eukalypt 😉

anta
6. únor 2009

Holka, mě nesmrdí ani hovínko od malýho 😀 😀 😀 😀 Ale já nevím, jak se to dělá to odpařování?

e.k.t
autor
6. únor 2009

no máte radiátor?
pokud na něm máš nádobku na vodu tak do ní nakapat ten vonný olej

nebo v roztoku namočit plínku a dát na radiátor nebo kolem postýlky a nebo do hrnce s horkou vodou a jak se odpařuje pára jdou i esence 😉

anta
6. únor 2009

No to mě mohlo taky trknout 😀 😀 Akorát je tady malý nedostatek, nemám vůbec žádné vonné oleje 😀 😀 😀 😀 Ale mohla bych do toho hrnce šoupnout manželovy ponožky, to by malej spal jak zabitej, ale to my tady asi všicí 😀 😀 😀
Evi, díky za tip, zařídím to co nejrychleji 😉

e.k.t
autor
6. únor 2009

no a citron nebo grepp máš? do horké vody , nebo alpa 😉

anta
6. únor 2009

Teda,ty cholko jedna, nic doma není, akorát mandarinky, ale těma asi budu brzy házet po manžovi 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. únor 2009

no ty těch silic ve slupce moc nemají 😅

alianka
6. únor 2009

nazdarek, tak jsem Vas docetla, Evi jsem rada ze se Ti zdravicko zlepsuje, jen tak dal 🙂 Jani, Evicka dobre radi a taky je fajn rzvesit na postylku mokre pliny (tak aby je na sebe nestahl), aby se zvlhcil vzduch, ja delala Valus takovy skoro stan nad postylku a jeste jsem davala na radiator v loznici mokrou osusku na noc. A matraci podloz plastovou lahvi napr od dobre vody, proste nejakou litrovkou...

e.k.t
autor
6. únor 2009

ali ahojky, no jsem sama ráda, a MM už se díky tomu docela uklidnil a zatím proti dalšímu škvrněti není 😀

kamca.mazda
6. únor 2009

AHOJJJJJ
Evi to na ně platí na hajzlíky.
Jani ty vyměň doktrorku když jí je přednější nějaká dealerka. Kráva.
Mony tobě zase gratulace každý den nějaké pokroky to máš šikovnou holčičku.
My dnes noc děs a běs a to nemocný nejsme jestli zuby nebo co? Už mám druhý.

kamca.mazda
6. únor 2009

Jani nebo já mam pod nožičkama postýlky knížky.

alianka
6. únor 2009

Kami cauky, ty knizky mas pod hlavickou ne? aby byla hlavicka zvedla... s vymenou doktorky od Janci rozhodne souhlasim. odzacatku je divna, jak rikala ze Honzik moc pribira apod...

alianka
6. únor 2009

my jdem na prochajdu, at si Valus jeste zdrimne. i kdyz spise bych to teda potrebovala ja 😅 zatim papa

anta
6. únor 2009

Děkuji Vám, holčinky, za rady, dala jsem mu tam pod matraci dva malé polštářky a na noc mu tam dám nad hlavu i plínku, to je chytrý nápad, mám to kam i dát 😉 Já se ty knížky trochu tam bojím dávat, neboť malý sebou docela ve spánku mele a tak se bojím, aby postýlka nehupsla dolů 😀 😀 😀
Já se přiznám, že mi ta dr. pěkně se.e! 😠 MM říkal, on jí totiž volal, že prý byla do telefonu příjemná. Aha a ze mě udělala hovado neskutečného kalibru 😖

monkia.pv
6. únor 2009

My mame knizkama zvedlou postylku uz od narozeni a postylka jeste nehupsla dolu!A to se Vaneska sebou taky dost sije! 😀
Jee Evi ja premyslela co mam nakapat do te odparovacky a alpa me nenapadla! 😖 diky za radu!Alpu mame!Hned to tam jdu nakapat!A i grep je na to?Ty jo to jsou veci!Kam na ty napady chodis?

e.k.t
autor
6. únor 2009

no různě hodně poslouchám babičky

anta
6. únor 2009

Tak to já, Evi, neposlouchám nikoho 😀 😀 😀

e.k.t
autor
6. únor 2009

no já je poslouchám ráda, když řeknu co se zjistilo že pomáhá a ony řeknou hmmm to za nás nám stačil citron a bylo, nebo ty mladší zase nedají dopustit na alpu

kamca.mazda
6. únor 2009

Ali myslela jsem nožičky postýlky. jak píše Mony máme to tam taky od narození a drží .
Rady babiček jsou někdy dobrý.

anta
6. únor 2009

Já totiž nemám koho, ale tvé rady si přečtu ráda 😉
Tak se s vámi loučím, holčinky, držte nám palce, ať je ta noc lepší 😉

alianka
6. únor 2009

Kami aha 🙂)) no rady babicek jsou nekdy supr,aleje treba selektovat, nekdy hlavne co se tyce miminek byvaji dost zastarale (napr by nejradej miminku cpaly normalni jidlo co ji dospeli apod)... ale s tim citronem nebo grepem, to me nikdy nenapadlo,dobry 🙂

e.k.t
autor
6. únor 2009

no moje babička je super, říká taky že dřív jedly děti všechno od 3-5 měsíců, ale po chvilce zamyšlení dodala, že možná kdyby bylo tolik možností jako dnes, kašičky a takové, tak by třeba nebylo nezbytné dávat tak brzo normální jídlo, ale dřív to ani moc nešlo. 😅

alianka
6. únor 2009

nojo,to mas asi pravdu,ale zdrave to urcite nebylo 😒 holky tak se pekne vyspinkejte a zitra zase paaa 😎

e.k.t
autor
6. únor 2009

no to se ani nevědělo že to není zdravé 😉

kamca.mazda
6. únor 2009

to jo dřív tak možná krupicová kaše a tak