Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
12. únor 2009

Neboj, Evi, dnes jdu k té doktorce, jinak bych to fakt nezvládala určitě. Ale MM říkal, že ho nějak škrábe v krku, mně se docela pekelně ulevilo, že bych to hodila na něj? Ráno byl zase příjemnej jak kudla v zádech 😝 😝 😀 😀

dite1
12. únor 2009

koukej se vylecit jani nez projedu!!! at to na me nehodis!!!
musime naplanovat sraz a dat si panaka na malou ancu!!! 😉

e.k.t
autor
12. únor 2009

Jani tak chvíli aspoň před TM simuluj blbě, ať z toho tak snadno nevyklouzne a ty aby sis trochu odpočala, než zase budeš skákat kolem obou 😉

martinka79
12. únor 2009

Tak to tedy Jani žádné TM ulejvání. pěkně mu dej dnes Honýska ahurá do pelechu.
Míšo, etdy jetšě, že jste nejeli viď. Tak třeba bude lyžovačka příště. 🙂 Za chvilku jedeš do čech tak se chystej.

evi zuby jsou pěkné mršky bolí když rostou, když padají a dkyž v nich něco zůstane. naco mi je vůbec máme. 😀

e.k.t
autor
12. únor 2009

No Marti já si svoje nepamatuju 😅

Ale asi umí zabolet, no myslím že po včerejšku první bude mundisal a když nepomůže tak teprve potom nurofen 😅

martinka79
12. únor 2009

no já si svoje nepamatuji,a le vím jak trpěl Míša u těch 2zubů a Nikolka u vytrhávání zubů a když mně roste moudrák tak je to ....

e.k.t
autor
12. únor 2009

no já si moudráky moc nepamatuju, bylo mi 17 a vím že jsem šíleně slintala, ale jinak bez bolesti 😀

martinka79
12. únor 2009

no tak já mám jen ejden a druhý se klube už od puberty šílené. 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

já mám všechny už 10 let 😅 32 zubů tj přeplněnou hubu 😀

martinka79
12. únor 2009

tak to potom kousáníčko. 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

no však už mají obě horní plombu 😝

martinka79
12. únor 2009

a za chvilku třeba půjdou ven 🙂

martinka79
12. únor 2009

tak chystáme se na kroužek. tak se tu zatím mějte 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

tak si kroužek pěkně užijte 😉

paolin
12. únor 2009

ahoj holky!
koukám, že na všech frontách nic moc. tak snad se to zdravíčko všech brzy zlepší!

Adámek chrní, u toho kašle a já bojuju s počítadlem. ne a ne se domluvit 😀 ale snad se mi ho už podařilo přeprat 😉

u nás je dnes krásně sluníčko 😵

paolin
12. únor 2009

jo holky, neumíte některá polsky?

anta
12. únor 2009

Tak holky, ortel jest neúprosný, mám angínu jak hrom 😉

monkia.pv
12. únor 2009

jeee Jani angina-fuj!Tak doufam ze TM se pekne stara o malyho a ty odpocivas!
pavli polsky bohuzel neumim!U nas tez sviti krasne slunicko,ale je tam zima!Byla jsem dneska s malou 2x venku a bylo to super-je vyspinkana pekne do ruzova a me dokonce prestala bolet hlava! 😉

anta
12. únor 2009

Tak to je moc super, Moni, přemýšlím, že bych manžovi zařídila "OČR - ošetřování člena rodiny", neboť s malým nemůžu lítat po venku, antibiotika mám na 10 dní a to bych teda s malým naprosto nevydržela být celé dny doma 😖

paolin
12. únor 2009

Jani, tak to je nemilé..zkus to OČR, ať se pořádně vyležíš aspń pár dní.
Mony, super procházka pro obě holky 😉

e.k.t
autor
12. únor 2009

tak my byli venku taky 2x a Joli už tu zase řádí, je tam až na vítr hezky a svítí sluníčko 😅

martinka79
12. únor 2009

Jani taky jsem pro OČR chceto min do neděle jen v posteli. já ti to ráno psala, že to vypadá n aangýnu.

Pavli polky neumím. My byly až po obědě a odpoledne přestalo svítit a pěkně proletoval sníh a fučelo takže blééé

e.k.t
autor
12. únor 2009

no tu to je bez sněhu.

Joli si teď tady jezdí po plovoučce s lehátkem jako by to bylo auto a má z toho bžundu 😀

martinka79
12. únor 2009

no vidíš u nás Michálek vyklízí a docela je hodný probírá hračky. Já popíjím vínečko a kávu. snědla jsem dortík a rohlík se salámem. 🙂 pohodové odpoledne jen úkoly s Nikolkou nemáme. 🙂

e.k.t
autor
12. únor 2009

tak to já si dávám topinku s česnekem a docela si lebedím u pc a karet 😉

martinka79
12. únor 2009

jé tak to já si nelebedím já teď četla knihy už je znám na zpamět. dnes jsme okoukla bazárky, že bych nějaká leporela nakoupila. Mm přišel chilku četl a teď peláší na stavbu. jsem tu neustále opištěna

e.k.t
autor
12. únor 2009

no já už týden taky jak Martin maká na kolegovým bytu 😅

martinka79
12. únor 2009

aha to jsem ani nevěděla. Já si jako nestěžuji,a le vidím, že děti po něm prahnou. Nikolka večer na tatina vychrlí všechny dojmy a MIšáček, to víš mamina je nějak nezábavná celé dny. 😀
Jinak večer mám větší klid uložím si je a je pohodička. 🙂

anta
12. únor 2009

Já umím polsky "bardzo" 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. únor 2009

Já to nebrala jako stěžování, ale zase už se blíží ta domácí pohoda v domečku 😉