Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
16. únor 2009

kamco tak se musis k vasim odstehovat,kdyz je tam Amalka hodna!My uz by jsme meli mit taky golfky-poslala je svagrova po tchanovcich ,ale nejak u nas jeste nebyli!Tak jsme zvedava kdy je dovezou!No uz jsem jim malem volala aby zitra nasedli do auta a privezli je,ale nastesti nemusim! 😀
Evi to verim ze je to parada!Prece jen je to neco jineho nez ten kazdodenni stereotip(nebo stereotyp?)!
Holky jak to mame s danema kdyz jsme na rodicovske?Ja jsme dnes volala do mzdove a pani mi rekla ze pry nemam zadny zdanitelny prijem a ze se me to netyka!Je to tak?

e.k.t
autor
16. únor 2009

no ale loni jste měli ještě příjmy a mateřská se asi počítá, no budu se ptát na FÚ 😝

anta
17. únor 2009

Ahoj kecalky z prodaný nevěsty 😀 😀 Já osobně si myslím, že to daňové přiznání se nás ještě za minulý rok rozhodně týká, já jsem třeba pracovala do 22.2.2008, takže do té doby jsem jistě daně státu odváděla, tak se Evi zeptej, jak je to s tou mateřskou, též mě to zajímá, z práce se mi nikdo zatím vůbec neozývá, abych přijela podepsat "růžovky", tak čekám čekám a bojím se, aby to zase nebylo nějak na poslední chvíli nebo dokonce, aby se na mě nezabudlo 😉

martinka79
17. únor 2009

ahojyk daňovýs e týáká na 100= mě už volali z práce dnes to jdu udělat. 🙂
Mončo zrovna jsme ti chtěla napsat ať poprosíš sousedy. tak a je to hotové hurá. já tedy holčiny musím říci mám dna kočáry a tens tará 3kombinace je super v tomto počasía prdelín v něm klidně oddaně sedí nebo leží je to moje zlato. 🙂
tak si to podáš Jani sama.já si todělám sama mám tam odpočty na lišku. 😉 😉 😉
tak aztáím jdu vykopnout nikolku.

dite1
17. únor 2009

ahojky holky!!!!
tak vam musim oznamit , ze mame vpravo dole prvni zoubek co se klubi. Uz mu tam pekne vcera vecer cinkal!!! 😀

martinka79
17. únor 2009

Míšo gratulujeme, to budou šatičky. 🙂

anta
17. únor 2009

Míšo, gratulace veliká k zoubku 🙂
Holky, řeším tady jeden problém, vždy tak po 19 hodině večer nám začne děsně v ložnici mlátit topení, zní to, jako by do toho někdo mlátil kladivem (což samozřejmě nemlátí 😀 😀 ), to jsou rány jako blázen, přemýšlím, jak ty rány zminimalizovat, znáte to a dá se s tím něco dělat?

martinka79
17. únor 2009

tak to nezmám. já znám jen praskání jak se pne zeď. ale to je slabé lupání. 🙂 rakže ti neporadím.

dite1
17. únor 2009

diky!!
tak jsem prebalila a ulozila cipiska a asi si zrejme pujdu pustit Dextera dalsi priblbla tel serie na kterou sechytis a jak hovno kosile 🙂 😒

dite1
17. únor 2009

Jani u nas je to s topenim taky tak. Vzy to tam boucha kolem 6te rano a pak kolem 18te vecer. Bohuzel se s tim neda nic delat alespon u nas ne. Tady je to tim, ze pres den zmirnej topeni a pak zase zapnou a tim jak se to zahriva tak to mlati. Tady ti totiz centralni topeni ridi oni ty si ho nemuzes ani vypnout ....

anta
17. únor 2009

Holky, ale to jsou rány, že se normálně fakt lekám, nevím, co s tím, fláká to po 19 hodině a pak po 20 hodině a přes den tak průběžně, hlavně, když malej spí, to fláká samozřejmě nejvíc 😀 😀 😀

martinka79
17. únor 2009

no děs.

martinka79
17. únor 2009

tak to Vás lituji. 🙂
já dnes jedu s prdelínem do poradny vůbec se mi enhcce jedeme buse. bléééé a ještě jsem taková nedotažená šli s Mm dlouho spinkat a mě se zdály takové ty vysilující stupidní sny. ☹ 😀

dite1
17. únor 2009

zkus zajit nekam na bytak??!! to je samozrjemny ze kdyz mlay spi tak to flaka nejvic. vzdy to tak je!!! 😠
mi kdyz jsme se vratili z porodnice, dali jsme ho do postele do jeho pokoje a samozrejmne ze prvni noc a venku byl ohnostroj a mlatilo to tam o stosest!!! Od 22h do 23h. nastesti s malym to ani nehlo! 😉

dite1
17. únor 2009

tak zatim jdu cihnout na dalsi dil 😅

martinka79
17. únor 2009

Jani to je pravda, že když dítě spí tak se dělá nejvíc hluku a domací to nedělají. to je k ..... 🙂

paolin
17. únor 2009

dobrá ránko holky!

Míšo, jéé zoubek! to je krása 🙂
Marti, to je nemilé. ale určitě to bude v poho. myslíme na tebe 🙂
Jani, tobě už je lépe?

u nás pořád padá a padá..

martinka79
17. únor 2009

Pavli krásné ráno, jak se vydařil karneval? U nás teď nepadá.

martinka79
17. únor 2009

potřebovala bych prdelína uložit,a by se kolem 9.30hod probudila hurá se oblékonout napapat a jet. ale nějak se mu nechce pěkně si hraje. ☹

paolin
17. únor 2009

Marti, karneval pry fajn. já tam nakonec nebyla, Adam mi spal do desíti a v deset jim to ve školce zkončilo. ale byla vyslána babička. Víťa se prý držel paní učitelky za ruku a byl nesvůj. předtancovavali tam dvě ženštiny a na malé děti byly tanečky těžké. tak si to užijí píští rok 🙂

to je vždy, jak naschvál, viď? pěkně si z nás utahují, ti mrňousci 😉

martinka79
17. únor 2009

no právě. já jedu buse a poradna je od 11hod potom k nám do školy a kolem 13.30hod na bus. a doma budem asi 14hod. to bude zase otravnej celé odpoledne a to ještě musím vymsletr oběd. co mu dám u nás ve škole. to nesnáším. 🙂

martinka79
17. únor 2009

Aha, to je škoda, že jsi nemohla,a le zase tam měl babi. a za rok to bude určitě pro něj lepší. Nám michálek spal včera asi od 10.13 do 13.10super pohoda a s tatinem. přišel ze stavby a ještě jsme stihli spol oběd a romantiku. 🙂

martinka79
17. únor 2009

tak jdus e na něj kouknout zda chrupe. začnu balit a bchystat. nejhorší, že golfky josu do busu fajn, ale do sněhu ne. a tak je v nic víc schovaný než ve sporťáku.

martinka79
17. únor 2009

hurá chrupe sice úplně blbě mimo peřinu,ale spí.

monkia.pv
17. únor 2009

dobre rano holky!tak dnesni noc byla u nas silena! ☹ A rano taky!Vaneska uz mela dva hrozny drzkopady!Myslela jsem ze ma rozbitou hlavu jaky to byly rany!Ale nastesti nema!Asi ji budu muset koupit nejakou helmu na hlavu! 😀
no holky ja si myslela taky ze ty dane musim priznat,ale pani se mi divala do pocitace a rikala ze tam nemam zdanitelny prijem!Ja jsem byla na neschopence od zacatku tehu coz bylo od konce zari 2007§tak snad vi pani mzdova co rika!Rikala mi ze se o to nemam starat ze ona by mi dala vedet!

paolin
17. únor 2009

tak hurá! jo, s golfkama taky bojuju. Vítek chce ke všemu pořád na sníh a s Adou to nejde. ať už je jaro..

martinka79
17. únor 2009

ahojky Mončo přidala jsem fotky do alba a Mončo je tam i ten hr. koberec. najdu snad i odkaz. a taková hr. kostka vydává věrohodné zvuky zvířátek a dá se vypnout. 🙂

martinka79
17. únor 2009

já taky ale i taky byla na neschopence a stejně. 🙂

martinka79
17. únor 2009

jo fotečky josu v MIšáčkovi

anta
17. únor 2009

Takže holčiny, fakt je to teda pravda, malej už přes den spí "jen" dvakrát třičtvrtě hodiny 😝 😀
Paol, je mi líp a ještě lepší je, že MM je doma, takže se ještě tolik nevysiluji 😀 😀 😀 V pátek půjdu na kontrolu a myslím, že od příštího týdne budu mít zase galeje 😅