Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. lis 2008

Evi, my to jídlo stáhli trochu, protože byl asi fakt přecpanej, čekám vždy až bude mít hladíka, pak dostane tu 150 a stejně je z toho takový nesvůj, je takovej pořád řvavej a přiznám se, že už mi to začíná jít pekelně na nervy, vůbec si s ním zase nevím rady. 😠 😠

hancas
20. lis 2008

ahoj jestli můžu poradit,já používám od narození bebu,ale né normální ale protialergickou,mimča se na ní zvykli a jsou fit i když jsme přecházeli z 1 na 2 tak vše bylo ok, a nechceš zkusit jiný sunar třeba tem nutrion ten je taky dobrej

e.k.t
autor
20. lis 2008

Jani nejde o množství ale o obsah

martinka79
20. lis 2008

Jani já ti neporadím? jinak michla spal od 8hod do 11hod takže jsem měla siestu. Jo Míšo tak to bych si tajé nechal dopřávat vínečko. Jsme s manželem z vysočiny, ale máme sklípek a vinohrad a to bylo. jen je trochu z ruky. ☹
tak hodně dzrau při odpoledne. zatím

anta
20. lis 2008

Hancas, já od malička též používám tu Bebu 1HA.
Evi, dr. mi řekla, že malého přecpáváme a že z toho má ty problémy.
Možná jsem na to přišla, já jsem sama nějaká streslá či co, asi pozůstatky z minulýho tejdne a ten kluk to ze mě prostě cejtí a je to všechno v pytli, tak nevím, jak se obveselit, abych měla dobrou náladu a aby i kluk mohl být v pohodě. 😉

anta
20. lis 2008

Tak jsem se rozhodla, že v sobotu vyrazím do ulic, nechám tatina s malým doma, ať si poradí sami beze mě. Krásně se odreaguju a bude vše lepší a lepší, musím se taky na něco těšit 😉 Asi mám Syndrom vyhoření z mateřské dovolené, nikam se sama nikdy nedostanu, akorát tak na nákup a zpátky, to by šiblo asi každé mamině, myslím, že ta sobotní "vycházka" bude mít na mě skvělý vliv 😉 Cítím na sobě, že už mi nějak došly nervy, to se mi občas stává a umím si to přiznat, také s tím musím něco dělat pro dobro celé rodinky, je možné, že malý se chová pořád stejně, ale tím, že já sama nejsem v pohodě, beru vše tragičtěji než ve skutečnosti opravdu je 😉 Zavedu doma tzv. tatínkovský den a bude se starat táta 😀

e.k.t
autor
20. lis 2008

no někdy mám taky ten pocit, ale od úterý mne trýzní něco jiného 😔

anta
20. lis 2008

Evi, asi mluvíš o té tragédii, viď? Nejhorší je, když se to člověka dotkne samotného, když to člověk vidí v televizi, tak se sice otřese hrůzou, ale ty osobní pocity jsou asi mnohem mnohem horší ☹ Je mi to moc líto, že byl takto ztracen mladý život ☹

hancas
20. lis 2008

anta-----je za potřebí si udělat chvilku pro sebe a zajít třeba na vínečko s kamarádkami nebo si něco hezkého koupit,já jsem začala chodit 2x týdně na cvičení a jsem celkem už v pohodě,dřiv jsem byla doma od rána do večera a měla stavy jako ty,pořád nervní vše mě nasíralo.pak jsem si zašla k holiči s kámoškama do vinárky a ted chodím cvičit udělát něco pro sebe a taky pokecám s holkama,držím pěsti at ti to vyjde a jsi fit a tatínci by se měli taky občas postarat podíleli se taky na miminku ne 😀 at si jich taky užijí a uvědomí že mateřská dovolená nená DOVOLENÁ

e.k.t
autor
20. lis 2008

hancas souhlasím dovolená ha ha ha 😝

hancas
20. lis 2008

někteří si myslí jsi doma to musíš mít uklízeno,navařeno a vše se leskne,jo někdy to tak mám,ale ted opravdu ne,protože mi dvojčátka začala stoupat a tak musím mít oči jak ostříš a tchýně ta si myslí pohoda,ale když tam v neděli chodíme-pravidelná návštěva povinná 😠 a vidí jak se nalitám ...tak už radši je nechce hlídat a když už je chceme pohlídat tak jenom do kočárku ,nakrmené,přebalené a nejraději uspané aby neměla nějaké starosti.když byli malé chtěla pořád hlídat a ted si ani nevzpomene je to tak i u tebe??? 😝 nemám jí ráda no prostě staromodní tchýně s blbýma kecama

e.k.t
autor
20. lis 2008

tchýně už takové bývají, a když máš dvojčátka tak to vůbec, já si teda ani nedovedu představit jak bych to dělala, zvlášť těch 5 měsíců po porodu kdy jsem byla skoro pořád v nemocnici 😝

držím pěsti a přeji pevné nervy a tchyni neřeš, stejně nic nepochopí, jako ta naše 😅

hancas
20. lis 2008

e.k.t.---máš pravdu ona má své staromodní názory a pořád srovnává naše děti s dětmi jinými ta už sedí,leze....ale nepochopí že jsou narozena o 6 týdnu dříve,čili jsou pozadu,ale to nepochopí a pořád srovnává.

anta
20. lis 2008

Hancas, máš pravdu a vnukla jsi mi dobrý nápad, skočím si k holiči, 😉 ať nevypadám pořád jako domácí flanelová fretka 😀 😀 . Můj manžel je děsně tolerantní a obětavý tatínek, opravdu, rozkrájel by se pro nás, myslím, že je to chyba nás obou, že si nedokážeme ten čas zorganizovat tak, aby každý z nás mohl aspoň z toho domova vypadnout a teď se to projevuje na mém psychickém stavu, kdy mi vadí každé zakňourání malého, hned nadávám, že mu není nic vhod a přitom je možné, že malý se chová úplně stejně, jen já jsem s nervama poněkud na dně 😖 Ty máš dvojčátka? Tak to je super, a co máš za tvorečky? 😉
Evi, taky nechápu, jak někdo může zvládnout dvě dětičky najednou, když já mám jen jednoho a jsem z něj občas na mašli 😉

hancas
20. lis 2008

anta-----ano mám dvojčátka Kubíčka a Klárinku jsou jim 10 měsíců.taky jsem měla takový stavy že bych se nejraději někam zavřela,děti někomu dala ,prostě bylo období kdy jsem to nedávala,ale ted musím zaklepat je to pryč a doufám že už to nepříjde.náš tatínek se stará už od porodu 😀 přebaluje,koupe,uspává,moc hodnej

anta
20. lis 2008

Hancas, u nás je to trošku blbý v tom, že my máme příbuzný v Praze a druhý v Brně a nemáme auto, já nemám řidičák, tak jsem tady v Kladně trochu uvězněná s klukem na krku neustále 😉

e.k.t
autor
20. lis 2008

no my máme tchýňovce 30 a naše 150 km 😀 😀 , ale nestěžuju si, jen MM nechce ke svým rodičům jezdit 😕

anta
20. lis 2008

Hancas - tak to moc gratuluji k dvojčátku, jo, holt, když se daří, tak se daří 😀 😀

hancas
20. lis 2008

můj přítel už taky nerad chodí ke svým rodičům,protože pořád něco hustí....máme jen asi 1km což je naprosto nesnesitelný.prostě tchýně by neměli vůbec být 😒

anta
20. lis 2008

Ajaj, tchýně je nesnesitelná a ještě chlastá? To je blbá kombinace 🙂

hancas
20. lis 2008

ne nechlastá jen má blbý kecy už od narození

anta
20. lis 2008

Aha, já myslela, že chlastá, tak pardon 😀 😀

hancas
20. lis 2008

ne v pohodě 😀 víš jak je na odstřel,říkala jsem že jí zabiju odsedím si 5 LET a bude klid 😀

anta
20. lis 2008

A to neblbni, kdo by se postaral o tvá zlatíčka, bába ti za to jistě nestojí 😀 😀 😉

hancas
20. lis 2008

no právě tak se tu mějte a večer se tu zastavím jdu do cvičení

anta
20. lis 2008

Tak si pěkně zacvič a pozor ať si nenamůžeš svalouše 😉

anta
20. lis 2008

Já mizííím v dáááál, papa 😉

e.k.t
autor
20. lis 2008

Jani tak dobrou

anta
21. lis 2008

Dobré ranko, holčiny, tak už jsem tady zase 😉

anta
21. lis 2008

Haló, kde je kdo? 🙂